Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

dorocia

Zespół Grepolis
Zapraszamy do dyskusji na temat naszej nowej aplikacji Grepolis. Czy aplikacja przypadła Wam do gustu? Czego jeszcze brakuje? Jakich zmian oczekujecie?
Prosimy także o zgłaszanie wszystkich błędów, jakie zauważycie w trakcie używania aplikacji.
Proszę o podawanie w postach zgłoszeniowych informacji na temat telefonu/tabletu czyli nazwa/model + wersja, system zarządzający + wersja, przekątna ekranu (jeżeli to możliwe)
Dziękujemy za pomoc w usprawnianiu naszego nowego narzędzia :)

//dla wygody będę dopisywać notatkę o przekazaniu danego zgłoszenia naszym technikom//
 
Ostatnia edycja:
błędów jest sporo, postaram się wszystko opisać kompletnie w najbliższym czasie sprawdzając tutaj temat gdyż inni gracze będą pewnie też zgłaszać błędy
 
Błąd pierwszy to z rzucaniem zaklęcia na miasto gdy chce rzucić np. narcyzm(czy inne zaklęcie) na miasto, to nie można przeciągnąć tego okienka na środek, jest w lewym górym roku i cieżko tam kliknać przynamniej na moim fonie i jak kolega wyżej ta opcja powinna być też, żeby sie ciągle nie logować.

//przekazany//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dorocia

Zespół Grepolis
Błąd pierwszy to z rzucaniem zaklęcia na miasto gdy chce rzucić np. narcyzm(czy inne zaklęcie) na miasto, to nie można przeciągnąć tego okienka na środek, jest w lewym górym roku i cieżko tam kliknać przynamniej na moim fonie i jak kolega wyżej ta opcja powinna być też, żeby sie ciągle nie logować.
Proszę o informacje na temat telefonu/tabletu czyli nazwa + wersja, system zarządzający + wersja, przekątna ekranu (jeżeli to możliwe)
 
Błąd pierwszy to z rzucaniem zaklęcia na miasto gdy chce rzucić np. narcyzm(czy inne zaklęcie) na miasto, to nie można przeciągnąć tego okienka na środek, jest w lewym górym roku i cieżko tam kliknać przynamniej na moim fonie i jak kolega wyżej ta opcja powinna być też, żeby sie ciągle nie logować.

potwierdzam, nie da się przesuwać okienek co sprawia, że kilka zaklęć z menu na pasku po prawej jest niedostępne:) można to ominąć klikając na miasto i wybrać polecenie rzuć zaklęcie


//przekazany//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dorocia

Zespół Grepolis
Proszę o informacje na temat telefonów/tabletów czyli nazwa + wersja, system zarządzający + wersja, przekątna ekranu (jeżeli to możliwe)
 
dla mnie bardzo uciazliwym bledem jest pozycja pokazywania sie kolka wyboru akcji po kliknieciu w bbcode miasta. pokazuje sie ono w lewym gornym rogu ale jest czesciowo zasloniete, przez co nie mozna w ten sposob np. rzucic zaklecia na dane miasto. dla zobrazowania o co chodzi wklejam wycinek ekranu. samsung galaxy s21 5g android 12
Screenshot_20220310-001200_Grepolis.jpg

w poprzedniej apce wygodne tez bylo dostosowywanie ustawien danej kategorii powiadomien. wchodzilo sie w ustawienia aplikacji w telefonie i np wylaczalo ten caly spam dotyczacy ukonczenia budowy, dzieki temu nie trzeba bylo robic tego osobno na kazdym swiecie, ale pwiedzmy ze nie jest to cos superwaznego

//przekazany i przekazany//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Proszę o informacje na temat telefonu/tabletu czyli nazwa + wersja, system zarządzający + wersja, przekątna ekranu (jeżeli to możliwe)


Redmi note 10 pro, MIUI global 12.5.6 stabilna, android 11 RKQ1.200826.002, 6.67 cali (Super AMOLED) proszę :)

//przekazane//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie wiem czy to zamierzone ale nową aplikacja zamiast typowych dźwięków z grepo (na ataki, wiadomości etc) ustawia mi dźwięk systemowy. Nie widziałem opcji aby to zmienić... No i błąd z powiadomieniami. Często są opóźnione (nawet o 20 minut) lub w ogóle nie przychodzą... :(

//przekazany i przekazany//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry,

W podglądzie miasta łatwo przesunąć całość w górę, a potem wszystko zachowuje się co najmniej dziwnie...
(Xperia XZ2 Compact, A10, FHD+)Screenshot_20220311-180329.png

//przekazany//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A tym razem nie mogę odebrać nagrody z misji...
Klikam i nic się nie pojawia...
Screenshot_20220311-182937.png

Xperia XZ2 Compact; Android 10; FHD+ ( 1080 x 2160 )

//przekazany//
posty zostały połączone
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tutaj jak widać pasek po prawej z zaklęciami nie jest widoczny w całości
Screenshot-20220315-103704-com-innogames-grepolis.jpg


//przekazany, proszę o podanie danych urządzenia//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
w tym przypadku z pozycji zakładki handel klikałem na nazwę swojego miasta by do niego przejść, jak widać menu pojawia się w lewym rogu zamiast na środku przez co nie jest widoczne w całości
Screenshot-20220315-103715-com-innogames-grepolis.jpg


//przekazany, proszę o dane urządzenia//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tutaj podobna sytuacja jak z pozycji handlu tylko otwierając raport z ataku dzieje się to samo z menu
Screenshot-20220315-103726-com-innogames-grepolis.jpg


//przekazany, proszę o dane urządzenia//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dodatkowo nie ma możliwości przesuwania otwartego okna co by się bardzo przydało, nawet za pomocą przytrzymania palca na takim okienku i jego dowolnym przesuwaniu tak jak można robić z wieloma innymi rzeczami, np na IG emoty, gify, hasztagi itd

//przekazany//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oppo A31 Android 9
Raczej przewijanie interfejsu nie było zamierzone, co widać na załączonym nagraniu.


Moim zdaniem poprzednia wersja była lepiej przemyślana. Nadawała się na urządzenia mobilne, ta jest zasadniczo portem strony. Apka ma być prosta i przejrzysta, choć fakt, nie posiadała wszystkich możliwości ale była wygodna do korzystania

//Edit: ahh, właśnie zauważyłem, że zdublowałem zgłoszenie, jeśli nagranie nic nie wniesie do sprawy to można usunąć

//informacja o błędzie została przekazana już wcześniej, teraz podzielimy się z technikami opinią//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry