Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

dorocia

Zespół Grepolis
Bardzo prosimy o testy nowej wersji aplikacji hybrydowej, która została wgrana dzisiaj.
Prosimy o uwagi i opinie na jej temat - czy zmiany się Wam podobają, co zmienilibyście w aktualnej wersji, co możemy dodać.
Z góry dziękujemy :)
 

dorocia

Zespół Grepolis
Mam do Was kolejną prośbę związaną z aplikacją hybrydową. Tym razem zbieram informacje na temat powiadomień, tak zwanych "push notifications", dźwiękowych i nie tylko dźwiękowych związanych z atakami, wsparciami, wiadomościami, raportami itp - czy dochodzą, czy z opóźnieniem (jak dużym), czy może w ogóle nie dochodzą.
Będę ogromnie wdzięczna za wszystkie informacje i proszę o przesłanie ich za pomocą zgłoszenia (ticket).

Z góry dziękuję za pomoc :)
 

dorocia

Zespół Grepolis
Zgodnie z informacją otrzymaną od naszych techników został naprawiony problem z opóźnieniami, a nawet brakiem, powiadomień o nadchodzących atakach. I znowu moja ogromna prośba do Was o informacje, czy w nowej aplikacji hybrydowej tak zwane alarmy działają prawidłowo. Z góry dziękuję za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie, a także ewentualne uwagi dotyczące wszelkich aspektów gry na aplikacji hybrydowej :)
 
Mnie i tak najbardziej rozwala biały font na żółtym tle w wiadomościach, forum itd :)
Ktoś kto to wymyślił chyba używa "text to speech", na to się nie da patrzeć.

//Xiaomi Mi 9, Android 11, Miui 12.5.2

Nasi technicy popracowali nad tym zgłoszeniem i po wprowadzeniu pewnych zmian problem nie powinien już się pojawiać (jedna z pierwszych w 2023 roku aktualizacji będzie zawierała te zmiany)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czy tutaj można zgłaszać uwagi do nowej aplikacji mobilnej ?


jak dzisiaj przeczytałem , że stara aplikacja już nie długo przestanie być "wspierana" to troszkę się zniesmaczyłem
obecnie mam obydwie zainstalowane
ale nową wykorzystuje tylko do odbierania surowców z wiosek i czasem do skorzystania z wydarzeń

wszyscy wiemy dlaczego powstała nowa
jednak aby z niej korzystać trzeba mieć zdrowe oczy i drobne palce
 

Sapcio

Zespół Grepolis
czy tutaj można zgłaszać uwagi do nowej aplikacji mobilnej ?


jak dzisiaj przeczytałem , że stara aplikacja już nie długo przestanie być "wspierana" to troszkę się zniesmaczyłem
obecnie mam obydwie zainstalowane
ale nową wykorzystuje tylko do odbierania surowców z wiosek i czasem do skorzystania z wydarzeń

wszyscy wiemy dlaczego powstała nowa
jednak aby z niej korzystać trzeba mieć zdrowe oczy i drobne palce
Oczywiście każda opinia jest bardzo potrzeba i pozwala ulepszać nam aplikację, aby była bardziej przyjazna do grania :).
 

dorocia

Zespół Grepolis
Dziękujemy bardzo za wszystkie dotychczasowe opinie, przekazaliśmy Wasze uwagi technikom.
Prosimy o dalsze zgłaszanie problemów, jakie spotykacie w trakcie użytkowania tej aplikacji, nawet tych najdrobniejszych.
Dziękuję bardzo :)
 
Jak wchodzę na appkę grepolis to dopiero wtedy widzę jak sama gra bez skryptów potusek i dio-tools jest goła i uboga. Wtedy dopiero zaczynam doceniać te skrypty. Dlatego mam pytanie. Czy twórcy tej appki przewidują albo możliwość uruchomienia tych skryptów jak i innych legalnych ,albo dodanie do samej apki rozwiązań ,które są w tych skryptach ??
 
raczej nie będzie opcji dodania skryptów, co do rozwiązań z nich, to ja bym po prostu zgłaszał co powinno w tej apce być :)
ale wracając do tematu to nadal powiadomienia spadają po kilkanaście minut po wejściu ataku, nieważne jaki tel czy net, tj. czy na transmisji danych czy wifi

przekazane, dziękuję
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aplikacja Classic jest poręczna, przystosowana do gier mobilnych. Natomiast hybrodowa jest strasznie obszerna i często trzeba powiększać elementy. Farmienie surowców na hyrbydowej jest strasznie nieporęczne, zdecydowanie szybciej w tym aspekcie działa stara aplikacja.
za duże palce? ale co do tego problemu to mogli by dać tam po prostu przycisk otwierający widok wiosek lub opcje by dało się skonfigurować pasek tak jak na przeglądarce ze skrótami

Dziękuję, przekazane
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
U mnie nie działa rzucanie czarów i aplikacja czasami losowo się restartuje

edited by Dorocia:
tomus1706 Iphone 12 mini, iOS 15.6.1
dziękuję, przekazane


Nikiforoos na iPhone 13 wersja iOS 15.6.1 również na nowej apce nie działają czary, chyba ze kliknę x40 w jedno okienko to wtedy jakimś cudem rzuca sie czar.
dziękuję, przekazane
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ta aplikacja wgl nie działa, powiadomień o atakach wgl nie ma, albo po godzinie jest tyle błedów, kasuja hajs a wypuszczaja taki bubel ze głowa mała

brak alarmów zgłoszony
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dorocia

Zespół Grepolis
Mnie i tak najbardziej rozwala biały font na żółtym tle w wiadomościach, forum itd :)
Ktoś kto to wymyślił chyba używa "text to speech", na to się nie da patrzeć.

//Xiaomi Mi 9, Android 11, Miui 12.5.2
Proszę sprawdzić czy nie ma Pan włączonego trybu "ciemnego" w telefonie wtedy napisy/grafiki są w jasnych barwach (na biało).
 
czy została dodana informacja ile surowców jest potrzebne aby wybudować kolejny budynek, gdy tych surowców brakuje ?
czy została dodana informacja o czasie trwania aktualnych bonusów działających na miasteczku ?

w/w informacje na komputerze pojawiają się po najechaniu na nie myszką bez żadnej akcji, a na starej aplikacji jest to inaczej rozwiązane

a tych informacji nie było
 

dorocia

Zespół Grepolis
czy została dodana informacja ile surowców jest potrzebne aby wybudować kolejny budynek, gdy tych surowców brakuje ?
czy została dodana informacja o czasie trwania aktualnych bonusów działających na miasteczku ?

w/w informacje na komputerze pojawiają się po najechaniu na nie myszką bez żadnej akcji, a na starej aplikacji jest to inaczej rozwiązane

a tych informacji nie było
Zgłoszenie dotyczy starej aplikacji (klasycznej) czy nowej (hybrydowej)?
 
Ostatnia edycja:

dorocia

Zespół Grepolis
Ta aplikacja wgl nie działa, powiadomień o atakach wgl nie ma, albo po godzinie jest tyle błedów, kasuja hajs a wypuszczaja taki bubel ze głowa mała
Proszę o konkretne informacje, które możemy przekazać technikom, określenie "tyle błędów" to informacja niewystarczająca, żeby nie powiedzieć, że żadna.

Brak alarmów został już zgłoszony. Dziękuję
 
Ostatnia edycja:
Do góry