Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

Proszę o konkretne informacje, które możemy przekazać technikom, określenie "tyle błędów" to informacja niewystarczająca, żeby nie powiedzieć, że żadna.

Brak alarmów został już zgłoszony. Dziękuję
tutaj po prostu gracze otrzymują powiadomienia z dużym opóźnieniem:) co do braku powiadomień to i na starej apce było podobnie i do dziś tego nikt nie rozwiązał więc to musi być inny problem na linii inno-google

opóźnienia w alarmach także zostały już zgłoszone, dziękuję
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Miałem od początku kiedy wyszła zainstalowaną apke .
Ostatnio musiałem ją odinstalować i pobrać na nowo I od tego czasu nie działa mi logowanie. Tzw wylogowujemnie z każdym wyłączeniem apki mimo zaznaczone opcji aby tak się nie działo.

Czy ktos ma podobnie?


Samsung s8+ android 9
 

dorocia

Zespół Grepolis
Wszystkie Wasze dotychczasowe opinie, uwagi oraz zgłoszone problemy zostały przekazane naszym devom.
Jednak prosimy o kontynuowanie i zgłaszanie kolejnych problemów, jakie zauważycie oraz o uwagi, co zmienić i jak, Waszym zdaniem, powinny wyglądać i/lub działać dane opcje dostępne w aplikacji. Może coś, czego nie ma w aplikacji, a jest w wersji przeglądarkowej, umknęło naszej uwadze i należy dodać. Lub zmienić.
Z góry dziękujemy :)
 
A moim zdaniem odpuście sobie nowa aplikacje i poprawcie doslownie kilka braków w Grepolis Classic, nie bardzo pojmuje politykę firmy stracicie wielu graczy, sam osobiście przestanę grac jeżeli zlikwidujecie Grepolis Classic po wielu wielu latach gry a ostatnie 8lat 90% na aplikacji Classic ktora jest NAJLEPSZYM co mogło grepolis zrobic dla graczy. Jeżeli trzeba wystosunkuje odpowiednią petycje (mysle ze z bardzo duża ilością podpisów) aby zostawić aplikacje Grepolis Classic (a jeżeli na sile juz próbujecie wcisnąć nic nie warta przerzuconą na łatwiznę kopiuj wklej stronę grepo to słaby ruch ze strony firmy plus bardzo niewygodnie gra sie w grepo bokiem) na stronę to mogę wejść przez komputer albo przeglądarkę w telefonie nie potrzebuje strony internetowej na aplikacji która zajmuje mi pamięć. Ale jeśli już chcecie prowadzić stronę na apce to powinniście prowadzić wspierać obie aplikacje aby gracze mieli wybór w jaki sposób chca grac, raczej starzy gracze zostaną przy starej wersji.
 
Ostatnia edycja:
A moim zdaniem odpuście sobie nowa aplikacje i poprawcie doslownie kilka braków w Grepolis Classic, nie bardzo pojmuje politykę firmy stracicie wielu graczy, sam osobiście przestanę grac jeżeli zlikwidujecie Grepolis Classic po wielu wielu latach gry a ostatnie 8lat 90% na aplikacji Classic ktora jest NAJLEPSZYM co mogło grepolis zrobic dla graczy. Jeżeli trzeba wystosunkuje odpowiednią petycje (mysle ze z bardzo duża ilością podpisów) aby zostawić aplikacje Grepolis Classic (a jeżeli na sile juz próbujecie wcisnąć nic nie warta przerzuconą na łatwiznę kopiuj wklej stronę grepo to słaby ruch ze strony firmy plus bardzo niewygodnie gra sie w grepo bokiem) na stronę to mogę wejść przez komputer albo przeglądarkę w telefonie nie potrzebuje strony internetowej na aplikacji która zajmuje mi pamięć. Ale jeśli już chcecie prowadzić stronę na apce to powinniście prowadzić wspierać obie aplikacje aby gracze mieli wybór w jaki sposób chca grac, raczej starzy gracze zostaną przy starej wersji.
I tak zrobią co chcą, proste jak nie będzie się dało grać na nowej, trzeba będzie zrezygnować z tej gierki
 
A moim zdaniem odpuście sobie nowa aplikacje i poprawcie doslownie kilka braków w Grepolis Classic, nie bardzo pojmuje politykę firmy stracicie wielu graczy, sam osobiście przestanę grac jeżeli zlikwidujecie Grepolis Classic po wielu wielu latach gry a ostatnie 8lat 90% na aplikacji Classic ktora jest NAJLEPSZYM co mogło grepolis zrobic dla graczy. Jeżeli trzeba wystosunkuje odpowiednią petycje (mysle ze z bardzo duża ilością podpisów) aby zostawić aplikacje Grepolis Classic (a jeżeli na sile juz próbujecie wcisnąć nic nie warta przerzuconą na łatwiznę kopiuj wklej stronę grepo to słaby ruch ze strony firmy plus bardzo niewygodnie gra sie w grepo bokiem) na stronę to mogę wejść przez komputer albo przeglądarkę w telefonie nie potrzebuje strony internetowej na aplikacji która zajmuje mi pamięć. Ale jeśli już chcecie prowadzić stronę na apce to powinniście prowadzić wspierać obie aplikacje aby gracze mieli wybór w jaki sposób chca grac, raczej starzy gracze zostaną przy starej wersji.
U mnie decyzja prosta, kończę z Grepo jeśli nowa "apka" wejdzie w życie na tym nie da się grać i myślę, że wielu pójdzie moim śladem.
 
Jakieś poprawki na dniach się szykują ?

Bo patrząc że od 1 stycznia mamy głównie z niej korzystać to lipa. Dalej problemy z zapamiętaniem hasła, znikające zakładki forum, problemy przy przelaczaniu miast itp
 

dorocia

Zespół Grepolis
Jakieś poprawki na dniach się szykują ?

Bo patrząc że od 1 stycznia mamy głównie z niej korzystać to lipa. Dalej problemy z zapamiętaniem hasła, znikające zakładki forum, problemy przy przelaczaniu miast itp
Jeżeli ktoś pobrał aplikację klasyczną przed 1.01.2023 to będzie mógł używać obie aplikacje.
Dla aplikacji klasycznej nie będą wgrywane aktualizacje oraz nie będzie ona naprawiana i z czasem może przestać działać lub działać nieprawidłowo.

O aktualnie planowanych poprawkach można przeczytać w tym ogłoszeniu.

Edit: otrzymaliśmy informację, że na razie klasyczna (stara) aplikacja nie zostanie wyłączona, będzie aktualizowana i będą naprawiane zauważone błędy.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Rozumiem, że zarzuca Pan aplikacji to, że nie ignoruje ustawień telefonu, które są nadrzędne.
To tak, jakby wyłączył Pan głośność/powiadomienia w telefonie i oczekiwał, że jakakolwiek aplikacja będzie wysyłała powiadomienia - dla przykładu włączył Pan w telefonie tryb "Nie przeszkadzać" i oczekuje Pan, że mimo to telefon będzie dzwonił lub powiadamiał dźwiękiem o sms'ach.
 
W informacji o poprawkach nie ma informacji kiedy bedzie to zrobione. Jednocześnie można powiedzieć że 1 stycznia na świat wyjdzie aplikacja którą nie spełnia podstawowych funkcji
 
Jak dla mnie nowa apka jest super, pełna funkcjonalność, ale jedna rzecz.
mam zaznaczone wymuszone powiadomienia nt ataku i wiadomości i:
Gdy w ustawieniach dźwięku mam zaznaczone głośność na 100%, ale odznaczoną muzykę, efekty i dźwięki kliknięć to dostaję powiadomienia push, ale bez dźwięku, tylko na górnym pasku telefonu.
Gdy zaś mam zaznaczone w ustawieniach dźwięku "efekty" dostaję powiadomienie push z dźwiękiem, ale jest to uciążliwe, bo gdy korzystam z apki słychać wszystkie efekty, otwarcie raportu itd itp, te efekty mega irytują. Ktoś jeszcze tak ma, że przy odznaczonych "efektach" nie ma dźwiękowych powiadomień o alarmie? Tak, żebym miał alarm o ataku, ale nie musiał się irytować wszystkimi tzw "efektami" ogarniając miasta poza domem?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Ponieważ części Graczy umknęła wcześniej podana informacja pozwolę sobie podać ją ponownie.

Otrzymaliśmy informację, że na razie klasyczna (stara) aplikacja nie zostanie wyłączona, będzie aktualizowana i będą naprawiane zauważone błędy. Nie znamy ostatecznej daty jej wyłączenia.
 
Ponieważ części Graczy umknęła wcześniej podana informacja pozwolę sobie podać ją ponownie.

Otrzymaliśmy informację, że na razie klasyczna (stara) aplikacja nie zostanie wyłączona, będzie aktualizowana i będą naprawiane zauważone błędy. Nie znamy ostatecznej daty jej wyłączenia.
I co Pani o tym myśli, słuszna decyzja?
 
Do góry