Dyskusja na temat nowych rang na forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Rangi graficznie są spoko. Są w klimacie Grepolis, czyli takia starożytna Grecja.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

to z pewnością efekt zamierzony - podkreśla klimat starożytnej Grecji ewidentnie kreowanej przez przedszkolaków :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Dla mnie proste i fajne. A jak ci się nie podobają to zrób lepsze i pokaż, a nie wybrzydzasz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Dziękuję wszystkim za pochwały. Jest mi niezwykle milo! Jednak najbardziej cieszę się, że nowe rangi podobają się Wam! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Wiem ile to pracy trzeba włożyć w grafikę, no i oczywiście czasu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

O czas nie pytaj, bo nie jestem w stanie określić ile razy robiłam od nowa. Cztery? Warto było! :)
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Mi się bardzo podobają. Wcześniejsze też nie były złe, lecz te są o niebo lepsze. Pełen szacunek, Elastynko ;)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Po co ranga dla zbanowanych skoro i tak nie mogą juz nic pisac ?
Tak, ale zbanowane osoby mogły otrzymać bana na określony czas, niekoniecznie na zawsze, ale moim zdaniem taka ranga by się przydała fajnie by to wyglądało obecnie dość często na forum pojawiają się zbanowane osoby.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

No ranga dla zbanowanych, bo tak to mało tam widać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Ranga dla zbanowanych i ile będzie miał gwiazdek i jakiego koloru ? :D Może Czarna i połamana na pól gwiazdka?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Może być z gwiazdką, albo bez. Tylko napis ten jako czcionka grecka Zbanowany i gites ;d
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Może być z gwiazdką, albo bez. Tylko napis ten jako czcionka grecka Zbanowany i gites ;d
Ja też tak myślę że wystarczy czcionka grecka "Zbanowany", ewentualnie by był przekreślony ten napis ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Czy posty zostały znowu przeliczone? Bo miałem niecałe 200, a teraz ponad 400. Czy to jakiś błąd i jest tylko przez chwilę?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Czy posty zostały znowu przeliczone? Bo miałem niecałe 200, a teraz ponad 400. Czy to jakiś błąd i jest tylko przez chwilę?

Pamiętasz kiedy zmieniła ci się ilość postów? Przeliczyłam na szybko twoje posty i by się zgadzało ponad 400.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

No tak dziś mi się chyba zmieniło. Przed wprowadzeniem nowych rang miał też około 400. Później zjechało mi do ponad 100, a teraz znowu mam ponad 400. No a ok. 200 postów miałem naliczonych kiedyś w offtopicu, bo admin nie włączył opcji, żeby nie liczyło postów.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Popytam czy nikt nie klikał w aktualizację postów :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Ale mi to nie przeszkadza ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Wszystko ładnie i pięknie, tylko wielka szkoda, że opinie nieprzychylne zostały usunięte.

Przy okazji nade mną przykład fajnego offtopa w wykonaniu admina, brawo.

Mi rangi się nie podobają, są za duże w porównaniu do nicku forumowicza.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Ale mi to nie przeszkadza ;P

Zmiana ilości postów wynikła przez przeniesienie zakończonych zabaw offtopowych do działu archiwum konkursów, w którym są liczone posty. Możliwe, że powstanie oddzielne podforum na archiwum zabaw, żeby uniknąć takiej sytuacji w przyszłości :)

Co do rang dla zbanowanych - w zasadzie zgadzam się z wami, mogłyby powstać, tyle że bez gwiazdek. Przekreślenie według mnie to byłoby już trochę za dużo, bo obecnie nick jest już skreślony.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

A to taki bajer ;P
No bo ja tam właśnie dużo się udzielałam.
 
Do góry