Dyskusja na temat Perskiego Podboju

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

A do tego chciałbym zadać kłam sugestii jaka się tutaj pojawiła, że jeden sojusz nie może podbić dwóch miast Artemizji i dostać za to nagrody :) Odznaczeń nie dostaliśmy, ale nagrody za pierwsze i drugie miejsce wpadły, a jak zdążymy, to i za trzecie miejsce będą
smiley_emoticons_biggrin.gif


Chyba, że zmieniona nazwa powoduje, że to już inny sojusz podbija miasto...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

A do tego chciałbym zadać kłam sugestii jaka się tutaj pojawiła, że jeden sojusz nie może podbić dwóch miast Artemizji i dostać za to nagrody :) Odznaczeń nie dostaliśmy, ale nagrody za pierwsze i drugie miejsce wpadły, a jak zdążymy, to i za trzecie miejsce będą
smiley_emoticons_biggrin.gif


Chyba, że zmieniona nazwa powoduje, że to już inny sojusz podbija miasto...

Jest tak, jak piszesz, bonusy można dostać za każde miejsce.

A tak wygląda ekwipunek, gdy sojusz przejmie pierwsze 10 miast (screen ze świata testowego) :)

artemisia - towns 1-10.png
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Mi się to podoba ale raczej tak wyglądać to u mnie nie będzie:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Dla Twojej wiadomości to aby na jednym świecie atakuje miasto Artemizji gdzie już nic nie ma innego do zrobienia

a wracając do poprzedniej twojej wypowiedzi

Najgorsze jest to, że żeby takie miasto przejąć, trzeba się na nie grupowo rzucić

No wkońcu to miał być event dla sojuszu , co godzinkę burzyć murekTo jak chciałeś to zdanie zformułować inaczej ? Bo teraz to jednoznacznie brzmi i świadczy o Twojej niewiedzy natemat eventu, i od gracza 20 ataków 1000 procarzy z 100 ogniI to zdanie może źle sformułowałeś no bo teraz wywynioskowałem,że wysyłasz ataki 1000 procków w obstawie 100 ogni o to Ci chodzi ? .. -.- A o skanie to nawet mowy nie ma !


dlaczego elasti zrobiłaś na czerwono :p przecież widać dokładnie :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Ela nie grzebała w odpowiedzi, pisze że edytowała wiadomość bo ciachała post zacytowany:D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Nic dziwnego skoro ten świat ma prędkość światła:D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

hahah tak też może być:D DObrze, że wolniejszych nie ma bo nie byoby już porównania:d
 
Do góry