Dyskusja na temat Perskiego Podboju

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

a tam żenujący
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Event już się rozpoczął, Artemizja znajduje się w rankingu pod nickiem Artemizja I z Karii :)

i skoro jest tam duzy bunkier, powiedzmy 20000 birem i ze 100000 wojakow to taki bunkier rozbijaja wspolnie wszystkie sojusze (nawet wrogie sobie?)
wyobrazcie sobie, ze na morzu licza sie 3 sojusze i kazdy z nich chce ta wioske podbic, to aby bunkier byl rozbity kazdy sojusz musi pokonac ta liczbe birem i wojsk, czy tez moze wystarczy, ze jeden z nich rozbije 10000 birem i 50000 woja, a dwa pozostale reszte?
i wtedy zaczyna sie zabawa w podstawianie?

czy jeden sojusz moze pokusic sie o 2 wioski na 2 roznych morzach?
i czy wtedy bonusy dostaje sie dwa razy?

Sojusze mogą ze sobą współpracować, by zniszczyć wojsko. Jeśli jakiś sojusz podbije przykładowo 2 pierwsze miasta, dostanie tylko nagrodę za 1 miejsce oraz dodatkową nagrodę dostępną dla wszystkich, którzy podbiją jakieś miasto - w wiki opisana jest jako "nagroda V".

Wie ktoś czy wojska w tych miastach będą liczone z premką czy bez?BO zakładam że badania i wieza będzie...
Jakby się ktos pytał to kazde jej miasto ma 7063ptk:p

Nie informujemy o tym co dokładnie znajduje się w miastach :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Event już się rozpoczął, Artemizja znajduje się w rankingu pod nickiem Artemizja I z Karii :)

sami to sobie rozbijajcie towarzysze i towarzyszki - ja w międzyczasie pokonam przeciwników a jak mi sie zechce to sprawdzę kedy bedzie tego mało i sobie nagrode też odbiorę :rolleyes:

45 dni gnicia gry

prumafzjpweptwxddfqyfafxruiyghbjdpqmrnnqcejiltylrrmxaeeomxvgwbdhuumdfllprzwbrwlxvxhovejykbzurhubaboqhvffgwfaidxqlxlyupmplntelryk
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Na nowszych światach jest "połowa" z tego. 4k ogni, 4k trirem i 8k birem :)


PS: A na światach po cudach, gdzie walki wymierają, to przynajmniej można się trochę pobawić...choć jak dla mnie, to dobry sojusz byłby w stanie rozbić to w dzień:)
 

DeletedUser23480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

choć jak dla mnie, to dobry sojusz byłby w stanie rozbić to w dzień:)
bez sensu konstrukcja tego eventu, bo dobry sojusz poleci i rozbije wojo a ktoś inny wstawi kolona :cool:
chyba że dla każdego atakującego jest taka sama ilość woja czyli jedną wiochę atakuje sojusz A i sojusz B.
W wiosce jest 10k birem żeby się przebić i 50k deffa i tyle samo musi ubić soj A i soj B, bo jeżeli nie to naprawdę będzie śmiesznie i każdy będzie czekał żeby wbić się w odpowiednim momencie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Ta event jest dobry :) ale dla światów co się kończą i jest już po rozdaniach koronki to sobie można polatać :) ale brawa brawa wielkie za nieudany event a z nagrodami to gorszych nie widziałem z taką ilość pokonania wojska broniącego :) lepszą nagroda jest podbicie wrogiego miasta i większa satysfakcja niż to beznadziejne miasto które ledwo sięga 8k pkt hahah żałosne :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

wedlug mnie event porazka :)
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

w evencie brakuje mi tylko opcji - rozbij 100 ogni, 100 trirem i 200 birem za x zlota
to by ulatwilo sprawe, bo nie chce mi sie klikac tyle
a tu najpierw musze sobie wymienic zloto na surowce, zeby zbudowac ognie, potem poskracac ich budowe, to za duzo czasu kosztuje...
wyliczcie ile to jest zlota warte i dodajcie ze 20% za lenistwo i wygode i wszyscy beda zadowoleni...
biznes dla Inno sie bedzie krecil, nawet wiekszy profit z tego bedzie dla firmy, a gracze troche czasu zaoszczedza
serio, przemyslcie to i wprowadzcie
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Wiecie kiedy ten event by wypalił bo pomysł z Persami jest dobry. Wtedy gdyby Persowie zaczeli atakowac wszystko w okolicy zatruwając zycie i wybijając ludziom wojska nocami oraz rzucając błyskawice i plagii.
Tak, wtedy zjednoczył bym się nawet z wrogiem żeby tą laskę wykopać. A tak niech sobie stoi ten bunkier do woli.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Wiecie kiedy ten event by wypalił bo pomysł z Persami jest dobry. Wtedy gdyby Persowie zaczeli atakowac wszystko w okolicy zatruwając zycie i wybijając ludziom wojska nocami oraz rzucając błyskawice i plagii.
Tak, wtedy zjednoczył bym się nawet z wrogiem żeby tą laskę wykopać. A tak niech sobie stoi ten bunkier do woli.

Coś w tym jest bo przynajmniej by się ciekawie zrobiło a poziom trudności by się dopasował do czasu trwania serwera
 

DeletedUser15602

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

a wiecie co jest najlepsze? ze jesli artemizja dostaje odznaczenia to przez 45dni nikt procz artemizji nie dostanie odznaczenia za obronce dnia ;p na troi artemizja w jeden dzien jak narazie uzbierala 70k pkt obrony wiec na starszych swiatach pewnie z 500k ma juz
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Na Juktasie uzbierało jej się już 555261 punktów obrony, a to nie koniec:)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Chyba nie ma swiata na ktorym najlepszym graczem obroncą jest event;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Na Retimno, gdzie wszyscy piszą, że jest zła i beee i nie będą atakować ma już 307827 pkt za obronę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

na sparcie już 568099 :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

A do tego TOP1 obrońców :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Hehe...no bardzo możliwe. Nie wiem, jak to jest zorganizowane...ale na Sparcie już jest TOP1 wśród obrońców. Na innych światach pewnie też niedługo nim będzie.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat Perskiego Podboju

Na troi tez jest top1
 
Do góry