Dyskusja na temat planów dotyczących Świata Bohaterów

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat planów dotyczących Świata Bohaterów

Witajnemesis82!

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy poinformować Cię o pewnych zmianach poczynionych w idei zamiany Świata Bohaterów na Świat regularny, w odniesieniu do opinii pozyskanych od graczy.

ptk. 1 Oryginalna propozycja: Zwycięzcy świata, którzy ukończą jako pierwsi 4 z 7 Cudów Świata i nabędą przywilej zwiększonej produkcji łask o 50%, będą mogli z niego korzystać na światach, na których cuda zostały wybudowane.

ptk. 2 Nowe rozwiązanie: Zwycięzcy świata, którzy ukończą jako pierwsi 4 z 7 Cudów Świata i nabędą przywilej zwiększonej produkcji łask o 50%, będą mogli z niego korzystać na wszystkich światach.

ptk. 3 Oryginalna proozycja: Na tym Świecie zostanie zaimplementowana Era Cudów, aby zapewnić zakończenie świata.

ptk. 4 Nowe rozwiązanie: Odstępujemy od pomysłu zaimplementowania Ery Cudów na tych światach, nie będą one miały więc zakończenia.

Może jestem nie wyspany, ale jeśli dobrze rozumiem ten tekst (patrz ptk.4) to jak niby zdobędziemy przywileje (patrz ptk.2)

Punkt drugi dotyczy zwykłych światów (nie Achillesa). Do tej pory za budowę 4 cudów świata otrzymywało się bonus łaski na świecie bohaterów, po wprowadzeniu tych zmian bonus będzie obowiązywał na wszystkich światach przypisanych do danego konta.

Punkt czwarty natomiast dotyczy właśnie Achillesa - nie będzie na nim ery cudów, możliwe, że w przyszłości zostanie wprowadzone inne zakończenie tego serwera. Zostaniecie poinformowani, gdy dowiemy się szczegółów jak miałoby to wyglądać.
 

DeletedUser22779

Guest
Odp: Dyskusja na temat planów dotyczących Świata Bohaterów

Szkoda tego świata ojjj szkoda.

Zarejestrowałem się na forum tylko ze względu na zamknięcie tego świata.
To że świat dużo nie zarabia to już jest klęską?? Moim zdaniem nie. Gram w Grepolis od dłuższego czasu, zdobyłem "Heroiczny Strateg" i dostałem się na ten świat. Może świat dużo nie zarabia, ale zwróćcie uwagę na to, że jest to jedyny taki serwer w Polsce. Trochę szkoda, że świat zostanie zamknięty..... Proponuje aby ten świat jeszcze pozostał kolejne dwa lata, gdyż dosyć przyjemnie się na nim gra. Pragnąłbym by z chwilą zamknięcia tego świata nie odbierać odznaki "Heroiczny Strateg", "Zdobywca Świata", ale dać osobą, które tam grały symboliczną odznakę za to że grali na tym świecie.

No cóż szkoda będzie tych chwil spędzonych na Achillesie.
Pozdrawiam Wampir7858
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat planów dotyczących Świata Bohaterów

Zróbcie świat bohaterów który nigdy się nie kończy - wkońcu to świat bohaterów, wytrwalsi zostają.
 

DeletedUser22935

Guest
Re: Odp: Dyskusja na temat planów dotyczących Świata Bohaterów

Zróbcie świat bohaterów który nigdy się nie kończy - wkońcu to świat bohaterów, wytrwalsi zostają.

Dobrze byłoby taki zrobić, ale żeby nie było tak jak z Achillesem że jest pełno bobów to zmienić osiągnięcie heroiczny strateg np 40k punktów, 25k PW wtedy gra będzie ciekawsza i będą ci najlepsi.
 
Bogowie

Gram teraz na Retimno i nie wiem dlaczego zrezygnowano z Artemidy, bo moim zdaniem powinno się wprowadzić jeszcze jednego boga. I jeszcze jedno. Jeżeli w dwóch miastach mam tego samego boga to nie mogę dla każdego z miast zbierać łask osobno. To niestety utrudnia rozwój.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie

Po pierwsze ten system jest dobry, po drugie nie uważam żeby to był dobry temat na to. :) Artemida jest na Achillesie, bo to specjalny świat. A co do tych łask to gram na tym dwa lata i mi to nie przeszkadza, jeśli by były zbierane łaski osobno w każdym mieście to nie byłoby to byłoby zbyt łatwo. :eek:
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Bogowie

To nie ten dział, napisz to tutaj, poza tym artemida jest też na troi i światach otwartych po niej, a z tym łaskami .. beznadzieja, jeden bóg i łaski osobno ? to trochę bezsensu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planów dotyczących Świata Bohaterów

123.jpg Zapraszam do mojego sojuszu!!!! :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planów dotyczących Świata Bohaterów

Aby umieścić taką informację/prezentację sojuszu należy wejść w odpowiedni świat --> prezentacje sojuszów - i tam utworzyć nowy temat bądź wpisać się w istniejącym jeśli Twój/jakikolwiek inny sojusz posiada już swój temat.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat planów dotyczących Świata Bohaterów

Dobrze byłoby taki zrobić, ale żeby nie było tak jak z Achillesem że jest pełno bobów to zmienić osiągnięcie heroiczny strateg np 40k punktów, 25k PW wtedy gra będzie ciekawsza i będą ci najlepsi.

jak już, to raczej 400k pkt i 650k pkt walki.
 
Do góry