Dyskusja na temat planów na 2021 rok!

DeletedUser29978

Guest
Ja to jednak zastanowiłbym się nad zmiana albo ułatwieniem korzystanie z targowiska by można było np prócz giełdy wysłać komuś np złoto albo surowce za złotko bo to jednak napędza światy a sama giełda ogranicza dość mocno :C
 

DeletedUser32517

Guest
Jak dla mnie to ten zwrot jest najbardziej interesujący

„W 2021 roku ponownie przyjrzymy się i poprawimy balans w Cudach Świata.”

Ciekawe jakie to przyniesie zmiany o_O
 
Proszę dodajcie opcji masowej edycji poleceń w planerze ataków, chociaż dajcie opcję żeby zablokować jedną datę przy dodawaniu polecenia bo przy kilkudziesięciu wioskach podzielonych na spowalniacze traci się dużo czasu bezsensownie wklejając ten sam czas przy planowaniu
Mówimy o tym samym planerze do którego wciąż nie można dodawać bohaterow?
xD
 

DeletedUser23982

Guest
Ostatnio widziałem, że wprowadzą zmiany przyznawania nagród. Ten pomysł również kiedyś pisałem, by dodać bohaterów do planera ataków. Ale, żeby to działało trzeba rozwiązać problem z AT w czasie gdy wysyłasz atak z heleną.

Dodam, że mam nadzieję, że zmiany będą pozytywne :) Chociaż różnie to bywa ze zmianami :p
 
Widziałem te plaany na ten rok i szału dużego nie ma na moje, ten ares to spoczko jedynie, ja to bym pograł cos świeżego totalnie, nie macie w planach podboju nowego dodać? coś myśleliście na ten temat?
 
A ja kolejny system podboju widziałbym tak:
Każde miasto ma swoją procentową ilość obrony. Atakujący mogliby obniżyć ten procent, a obrońcy go zwiększyć(do 100%). Kiedy wartość procentowa spadnie poniżej 30% i utrzyma się ten niski poziom przez okreśony czas, to agresor może przejąć miasto kolonem z obstawą . Przejęcie oczywiście następowałoby po przebiciu się od strony morza i lądu.

Taki zarys bez konkretów(na razie nie mam pomysłu na sposoby zmiany procentu). Coś w stylu rządania i plondrowania wiosek rolniczych, a także zbuntowaniu się ich przy niskich procentach(jakoś tak było).
 
Do góry