Dyskusja na temat planów na 2021 rok!

a może zlikwidować systemy podboju , wchodzisz kolonem jak przebijesz się przez obronę ... tutaj tylko "szybkość" kolona trzeba by było zmienić na "stałą" i była by to odległość jednego pełnego morza ( aby obrońca mógł zwołać obronę ) - chyba że kolon płynie na sąsiednie morze to x 2 i tak kolejne i kolejne ... jedynie "pokojowa kolonizacja" szybkość kolona byłaby normalna
 
Szkoda, że słowa nie ma o poprawie działania aplikacji. Poświęcasz grze mnóstwo czasu. Pół wieczoru przygotowujesz obronę, bo spodziewasz się rano ataków. No i wszystko i tak może pójść na nic, bo powiadomienie o ataku na apce dostaniesz pół godziny po ataku. Ostatnio coraz częściej takie kwiatki.
 
No ogólnie myślałem, coś zeby cos podobnego zrobić jak w plemionach z tym poparciem, ze musisz się przebić przez obstawy miasta z kolonem i poparcie spada i tak az 4 razy moze? czy albo by zależało od ustawień świata nie wiem ile razy aatakować z klonem, trzeba coś pomyśleć

Przynajmniej woja by tak nie rozbijali na sobie, bo by zdobywali pkt za obronę albo atak przy próbie odbicia miasta, to poparcie by z czasem wzrastało, albo by trzeba było obstawiać wiochy lub atakować, wojo ciągle by się budowało, na pewno ciężej i plus taki tego, ze jakby kogoś nie było to nie przejmie od razu wiochy mu tak jak teraz, wstawia w nocy klocka gdy ktos spi i zabunkruja bez sens totalny
 

DeletedUser22129

Guest
Ja to bym proponował wprowadzić 1 świat, gdzie nie da sie nic zrobić za golda (jedynie premki).
Wtedy grepo znów przyciągnęłoby dużą ilość ludzi, jak kiedyś, gdy na świat wbijało po 12k osób, a teraz 3k xD
No ale dziengi muszą sie zgadzać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja to bym proponował jeden wprowadzić 1 świat, gdzie nie da sie nic zrobić za golda (jedynie premki).
Wtedy grepo znów przyciągnęłoby dużą ilość ludzi, jak kiedyś, gdy na świat wbijało po 12k osób, a teraz 3k xD
No ale dziengi muszą sie zgadzać
Ciekawe czy byłoby to do zrobienia, gdyby za grę na nim się płaciło X złotka miesięcznie/tygodniowo, coś jak abonament do wowa. Inno byłoby szczęśliwe bo hajs by spływał, a gracze bo jest świat na którym nie da się amortyzować swoich niedociągnięć albo lenistwa złotkiem
 

DeletedUser22129

Guest
Ciekawe czy byłoby to do zrobienia, gdyby za grę na nim się płaciło X złotka miesięcznie/tygodniowo, coś jak abonament do wowa. Inno byłoby szczęśliwe bo hajs by spływał, a gracze bo jest świat na którym nie da się amortyzować swoich niedociągnięć albo lenistwa złotkiem
Albo 50zl za możliwość gry na tym świecie do końca świata. Myślę że to by był drugi świat w grepo, który zagrałbym do końca :)
 
Albo 50zl za możliwość gry na tym świecie do końca świata. Myślę że to by był drugi świat w grepo, który zagrałbym do końca :)
50 zł za grę do końca? Jak teraz za 20 zł masz premkę na 2 tygodnie to jak chcesz za 50 zł grać do końca świata? 50 zł miesięcznie brzmi zdecydowanie bardziej realnie
 

DeletedUser22129

Guest
i właśnie przez takich jak ty nie będzie takiego świata, a jak będzie to po 5 dych za dzień gry xD
50 zł za grę do końca? Jak teraz za 20 zł masz premkę na 2 tygodnie to jak chcesz za 50 zł grać do końca świata? 50 zł miesięcznie brzmi zdecydowanie bardziej realnie
 
Do góry