1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy administratorów gry oraz moderatorów forum. Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat planowanych zmian w wioskach rolniczych

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 19. Cze 2015.

Poleć tę stronę

1. xalami

xalami

Docenione treści:
    8
    Odp: Dyskusja na temat planowanych zmian w wioskach rolniczych

Jak dla mnie zmiana na plus, ponieważ koszt pw rekompensuje ilość surki jaka otrzymujemy bo jest jej naprawdę dużo :)

2. -Areczek-

-Areczek-

Docenione treści:
    3

Mi nowy system wiosek przypadł do gustu i raczej nic bym nie zmieniał.Według mnie są o wiele lepsze od starego systemu wiosek. Zwłaszcza podoba mi się ograniczenie do 4 jednostek czasu (na starym systemie badanie łup dawalo 8). Sprawia to, że zmniejsza się dysproporcja pomiędzy graczami mniej aktywnymi a ludźmi, którzy w życiu poza grepo nic nie robią i spędzają cały dzień (albo i noc) na klikanie wiosek co 5 min). Ma to znaczenie zwłaszcza na początkowym etapie gry gdy każdy ma jedno miasto i trzeba je jak najszybciej rozwinąć. Ode mnie olbrzymi plus dla grepo za te wioski [​IMG]
    Pozdrawiam [​IMG]

Ostatnio edytowane: 6. Maj 2016
  3. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    363

No proszę jak się zmienia Wasze podejście do tych wiosek...jeszcze nie dawno wszyscy marudzili, a teraz coraz więcej głosów pochwały. Ciekawe...pewnie kwestia przyzwyczajenia. Choć wydawać na każdej wyspie te PW przy większej ilości miast nie jest zbyt przyjemne...pewnie sloty ludzie będą odbijać sobie w festynach.

PS: to z tym pługiem, to niezły żart:)

PS2: Jak stracę miasto na wyspie, ostatnie/jedyne, to te rozbudowane wioski przeze mnie pozostają? Jak odzyskam miasto/założę nowe/podbiję inne na tej wyspie, to będę miał znowu rozbudowane przeze mnie wioski? Obserwacyjne miasto mi podbili i jak sprawdzałem sobie mapkę, to tak mi się rzuciło w oczy...

Ostatnio edytowane: 5. Maj 2016
  4. -Areczek-

-Areczek-

Docenione treści:
    3

Nazwy badań mi się pomyliły, już poprawione [​IMG]

5. EMKA0

EMKA0

Docenione treści:
    2
    Dziś wszedłem na Grepo po prawie roku przerwy, zanim skumałem o co chodzi z tymi wioskami za pw to dosyć długo drapałem się po bani. Potem stwierdziłem ok, nie jest źle jeden dzień gry a mam wszystkie 6 wiosek, jupi... ale za chwilę refleksja, ej a gdzie są pw na pochody?
    Już jestem zniechęcony... za dwa dni rusza nowy świat, pewnie nie zacznę na nim grać a tu jak mi ktoś miasto podbije to nawet się bardzo nie zmartwię...
    Jedyny plus to Obóz bandytów bo można tam ciułać trochę pw co przed końcem ochronki było niemożliwe, tylko z misji wyspowych wpadało ale rzadko.
    Starych graczy nie widzę i jakoś się temu nie dziwię... chcecie przyciągnąć nowych? Chyba nie tędy droga.

kaxuu i grepofanss lubią to.