1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat planowanych zmian w wioskach rolniczych

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 19. Cze 2015.

Poleć tę stronę

1. xalami

xalami

Docenione treści:
    8
    Odp: Dyskusja na temat planowanych zmian w wioskach rolniczych

Jak dla mnie zmiana na plus, ponieważ koszt pw rekompensuje ilość surki jaka otrzymujemy bo jest jej naprawdę dużo :)

2. -Areczek-

-Areczek-

Docenione treści:
    3

Mi nowy system wiosek przypadł do gustu i raczej nic bym nie zmieniał.Według mnie są o wiele lepsze od starego systemu wiosek. Zwłaszcza podoba mi się ograniczenie do 4 jednostek czasu (na starym systemie badanie łup dawalo 8). Sprawia to, że zmniejsza się dysproporcja pomiędzy graczami mniej aktywnymi a ludźmi, którzy w życiu poza grepo nic nie robią i spędzają cały dzień (albo i noc) na klikanie wiosek co 5 min). Ma to znaczenie zwłaszcza na początkowym etapie gry gdy każdy ma jedno miasto i trzeba je jak najszybciej rozwinąć. Ode mnie olbrzymi plus dla grepo za te wioski [​IMG]
    Pozdrawiam [​IMG]

Ostatnio edytowane: 6. Maj 2016
  3. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    321

No proszę jak się zmienia Wasze podejście do tych wiosek...jeszcze nie dawno wszyscy marudzili, a teraz coraz więcej głosów pochwały. Ciekawe...pewnie kwestia przyzwyczajenia. Choć wydawać na każdej wyspie te PW przy większej ilości miast nie jest zbyt przyjemne...pewnie sloty ludzie będą odbijać sobie w festynach.

PS: to z tym pługiem, to niezły żart:)

PS2: Jak stracę miasto na wyspie, ostatnie/jedyne, to te rozbudowane wioski przeze mnie pozostają? Jak odzyskam miasto/założę nowe/podbiję inne na tej wyspie, to będę miał znowu rozbudowane przeze mnie wioski? Obserwacyjne miasto mi podbili i jak sprawdzałem sobie mapkę, to tak mi się rzuciło w oczy...

Ostatnio edytowane: 5. Maj 2016
  4. -Areczek-

-Areczek-

Docenione treści:
    3

Nazwy badań mi się pomyliły, już poprawione [​IMG]

5. EMKA0

EMKA0

Docenione treści:
    2
    Dziś wszedłem na Grepo po prawie roku przerwy, zanim skumałem o co chodzi z tymi wioskami za pw to dosyć długo drapałem się po bani. Potem stwierdziłem ok, nie jest źle jeden dzień gry a mam wszystkie 6 wiosek, jupi... ale za chwilę refleksja, ej a gdzie są pw na pochody?
    Już jestem zniechęcony... za dwa dni rusza nowy świat, pewnie nie zacznę na nim grać a tu jak mi ktoś miasto podbije to nawet się bardzo nie zmartwię...
    Jedyny plus to Obóz bandytów bo można tam ciułać trochę pw co przed końcem ochronki było niemożliwe, tylko z misji wyspowych wpadało ale rzadko.
    Starych graczy nie widzę i jakoś się temu nie dziwię... chcecie przyciągnąć nowych? Chyba nie tędy droga.

kaxuu i grepofanss lubią to.