Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

yakamoz

Zespół Grepolis
Zachęcamy Wszystkich do podzielenia się z nami swoją opinią na temat planowanych zmian.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Moim zdaniem zmiany idą w fajnym kierunku gra staję się coraz łatwiejsza ale nie monotonna łatwa dla nowych graczy a doświadczenie się nie nudzą
 

DeletedUser15109

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Z niecierpliwością będę czekać na zrównoważenie rozgrywki. Pozostałe zmiany również wydają się ciekawe :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

myśl, że to będzie ciekawe. Przydadzą się nowe doświadczenia. Nieztety na razie wiemy za mało żeby powiedzieć coś więcej
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

proponowałbym pomyśleć o wprowadzeniu "ataku związku flot" - czyli równoczesnego ataku z kilku miast, tak jak jest to zrobione np w OGame, z zastrzeżeniem, że są to floty tego samego gracza. Wprowadzi to więcej realizmu w grę.
 
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

proponowałbym pomyśleć o wprowadzeniu "ataku związku flot" - czyli równoczesnego ataku z kilku miast, tak jak jest to zrobione np w OGame, z zastrzeżeniem, że są to floty tego samego gracza. Wprowadzi to więcej realizmu w grę.


I synchro stanie się bezużyteczne...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Mam pytanko. O co chodzi z tym zrównoważeniem ?
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Zmiany zapowiadają się ciekawie i według mnie idą w dobrym kierunku, najbardziej jestem zainteresowany zrównoważeniem, reorganizacją cudów i statystykami.
Mam pytanko. O co chodzi z tym zrównoważeniem ?
Tutaj możesz poczytać więcej. Jeśli interesują Cię najbliższe zmiany czytaj devbloga co tydzień najczęściej w środę pojawiają się nowe wpisy twórców gry możesz również zadać jakieś pytanie czy wyrazić swoją opinię na dany temat.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Można stwierdzić wreszcie :) ale nie będę chwalić dnia przed zachodem słońca :) plany idą w dobrym kierunku jak wyjdzie zobaczymy :) inno powoli przypomina mi polski rząd :) obiecują i obiecują a jak jest każdy widzi ;)
 
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Spokojnie furtkę zostawili w temacie jest "plany" Tusk też miał w planach (obietnicach) zlikwidować bezrobocie.
Mimo to liczę , że chociaż połowa wdrożona zostanie w życie, bo niektóre rzeczy są dość..ciekawe.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

mam nadzieje chociaż i na te 50% co prawda juz mi sie grac nie chce ale przy dobrych zmianach i przy chetnych osobach wszystko moze sie zdarzyc
 
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

mam nadzieje chociaż i na te 50% co prawda juz mi sie grac nie chce ale przy dobrych zmianach i przy chetnych osobach wszystko moze sie zdarzyc


Chyba głównym zamierzeniem powinno być zmniejszenie obciążenia poprzez , by to wszystko chodzilo płynniej i nie dało się zamulić przeciwnika handlem...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Plany są fajne zobaczymy jak wyjdzie
 

DeletedUser22057

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Bardzo fajne plany , jestem ciekaw jak z tą kurą będzie ;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Jak dla mnie propozycje są fajne ale w trakcie gry zauważyłem co można było by zmienić:) otóż dzienny bonus który dostajemy po określonym czasie wraca do początku:( trochę szkoda do można by go troszkę zmienić np. zmniejszyć dzienny bonus surowców/punktów łask a po 7-10 dniach regularnego "w chodzenia" dostajemy extra bonus i oczywiście eliminujemy ten określony czas który wynosi 30+. Moim zdaniem bardziej by to motywowało graczy do regularnego grania.
PS. Jeżeli napisałem z złym temacie to przepraszam :)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

zrównoważenie rozgrywki będzie dotyczyć wszystkich aktywnych światów, czy tylko tych nowych co wyjdą po wprowadzeniu jej?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

zrównoważenie rozgrywki będzie dotyczyć wszystkich aktywnych światów, czy tylko tych nowych co wyjdą po wprowadzeniu jej?

W planach jest wprowadzenie zmian na wszystkich światach.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

W planach jest wprowadzenie zmian na wszystkich światach.

Z jednej strony miło to słyszeć, a z drugiej zmienienie parametrów może być problematyczne dla trochę dla graczy (np.łodzie transportowe zwykłe).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Bardzo fajne plany , jestem ciekaw jak z tą kurą będzie ;d

Kura jest słaba wszystko polega na szczęściu :mad:
Mam pytanie na kiedy planowany jest nowy świat z wprowadzonymi nowościami bo gra robi się trochę monotonna jak ciągle robi się to samo.
Ps.Fajnie jakby te nowości wpływały na rozwój gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Kura jest słaba wszystko polega na szczęściu :mad:
Mam pytanie na kiedy planowany jest nowy świat z wprowadzonymi nowościami bo gra robi się trochę monotonna jak ciągle robi się to samo.
Ps.Fajnie jakby te nowości wpływały na rozwój gry.

Ja akurat dałem 3 miody i zdobyłem kolorowe jajo, tak więc to nie jest dla szczęściarzy, tylko dla złotników.
 
Do góry