Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Dokładnie

Nawet jak zrobię 10 złotych jaj to przynajmniej jedno powinno być ze zmysłami jednak tak nie jest.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

No skoro na zmysły mam 15% to prawdopodobieństwo że mi się uda jest 3 do 20 w zaokrągleniu 1 do 7
licząc ten mały margines błędu 3 jajka
to przynajmniej na te 10 złotych jaj raz zmysły powinny się trafić.

Wiem, że nagroda jest losowa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

zwykłe mają 25 % szans, srebrne 15, a złote 10 %. Więc szansa na zwykłe jest 75%, rzadkie 15 %, uni 10 %
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Tylko pomiędzy powinno, a pojawi się jest kolosalna różnica. Ktoś narzekał na brak kawalerii, a akurat mnie ona trafiła się przy 50% niebieskich jaj.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Tylko pomiędzy powinno, a pojawi się jest kolosalna różnica. Ktoś narzekał na brak kawalerii, a akurat mnie ona trafiła się przy 50% niebieskich jaj.

Wołałeś? :) Widzę, że nadal nie rozumiesz o co mi chodziło... Zresztą nie chce mi się tłumaczyć, niech będzie, że (nie) ja narzekam :):)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Szeroki ekran daje nowe możliwości , fajnie by było rozwijać swoje miasta jak dodając nowe gospodarstwo co pozwala zwiększyć liczbę ludności czy inne budynki np koszary jedne na deffa drugie na offa ,jest wiele kierunków do budowy .
Powiększając swoje miasto możemy bardziej sie rozwinąć ,ta gra polega na atakowaniu i obronie ale przy tym można coś zbudować .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

bardzo mi sie podoba
a mam pytanko czy bedzie ankieta dotycząca nowego świata jaki chcemy aby powstał ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Nowy świat ma już ustawienia wybrane przez graczy jest to świat urodzinowy
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Szeroki ekran daje nowe możliwości , fajnie by było rozwijać swoje miasta jak dodając nowe gospodarstwo co pozwala zwiększyć liczbę ludności czy inne budynki np koszary jedne na deffa drugie na offa ,jest wiele kierunków do budowy .
Powiększając swoje miasto możemy bardziej sie rozwinąć ,ta gra polega na atakowaniu i obronie ale przy tym można coś zbudować .
Bardzo podoba mi się Twój tok myślenia, lecz było by to podobne do innej konkurencyjnej gry, więc nie wiem czy były by jakiekolwiek szanse na wprowadzenie tego.
Mimo tego dało by to ciekawe możliwości, np. atak dwoma lub nawet i trzema armiami ogni na raz. To by było coś ^^
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

dawać nowy świat ze starym system podboju ;), i ceny bohaterów w dół:) i lepsze nagrody w misjach wyspowych na późniejszym etapie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Przyznam że bardzo mi się podobają te pomysły i już nie mogą się doczekać ich wprowadzenia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

dawać kolejny event jakiś wrześniowy zaskoczcie graczy :) po porażce z trackiego tą kampanią reklamową :D
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Coś mi się wydaje że tak jak w poprzednim roku nie wyrobią się ze zrealizowaniem tego co zaplanowali :) na zrównoważenie i te wykresy/statystyki czekamy już prawie 2 lata, o pozostałych rzeczach już nie wspomnę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Coś mi się wydaje że tak jak w poprzednim roku nie wyrobią się ze zrealizowaniem tego co zaplanowali :) na zrównoważenie i te wykresy/statystyki czekamy już prawie 2 lata, o pozostałych rzeczach już nie wspomnę.


jak zwykle na wielkich planach się kończy bo przecież to zysków nieprzyniesie jak handel za złoto
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Marudzicie, ważne, ze chociaż plany są byśmy właśńie mogli narzekać że na cosik 2 lata już czeka się:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Witam wszystkich maniaków Grepolisu!

Mam takie pytanie do Administratorów. Czy jest możliwość, aby w raportach było pokazane ile punktów walki zdobyliśmy nawet jak całe nasze wojska padły? Liczę na odpowiedź i serdecznie pozdrawiam.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

Witam wszystkich maniaków Grepolisu!

Mam takie pytanie do Administratorów. Czy jest możliwość, aby w raportach było pokazane ile punktów walki zdobyliśmy nawet jak całe nasze wojska padły? Liczę na odpowiedź i serdecznie pozdrawiam.

a) aplikacja mobilna
b) zapisać przed atakiem murek i sprawdzić po
c) zapisać sobie ilość pkt walki z "wojownicy" i sprawdzić po ataku.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2014

d) taki post to prędzej do propozycji zamiast tutaj, chociaż w sumie..:)

Aby dowiedzieć się ile pkt walki nam wpada trzeba pokombinować, nie bardzo fair by było gdybyśmy dostawali taką informację.
 
Do góry