Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

  • Rozpoczynający wątek fil19
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Naszczescie Dla wszsytkich dzis ta glupia ochronka sie konczy:)
Więc, zycze wszytkim udanych bojow po swietach:)
Pozdrawiam MeeToo!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

niech wyłączą serwery
jestem za
to lepsze niż to idiotyczne rozwiązanie które nam serwują


Hehe jestem za. Wtedy Ammonik nie będzie mógł płakać, ze zostaję w tyle, bo tylko on ma rodzinę i święta :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

I po co te wszystkie żale i pretensje o przerwe swiąteczna za pare godzin zacznie sie od nowa walka,a wy tylko placzecie ze wam nie pozwolili grac:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

A moze sa wkurzeni tym ze cudów nie mogą budować/??? ;);)
Bo ja troche jestem bo wysyłałam do 15 aż mnie Patryk oświecił ;P ;)
(takie moje czytanie) c:)
A co to za problem wojsko można w spokoju odbudować ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Hehe jestem za. Wtedy Ammonik nie będzie mógł płakać, ze zostaję w tyle, bo tylko on ma rodzinę i święta
Jakbyś nie zauważyła to ja nie walczę o siebie tylko o normalność i równe szanse dla wszystkich. Przykleiłaś się do tematu ze względu na mnie, a nie na sedno sprawy. Pewnie jakbym poparł przeciwników świątecznego pokoju to skomentowałabyś w drugą stronę. Na szczęście choćbym wziął miesiąc urlopu to daleko nie odbijesz i nie mam się czego obawiać ;-)
ps. w sylwestra mnie nie będzie i możesz spróbować swoich sił
Pozdrowienia dla Kalisza
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Jakbyś nie zauważyła to ja nie walczę o siebie tylko o normalność i równe szanse dla wszystkich. Przykleiłaś się do tematu ze względu na mnie, a nie na sedno sprawy. Pewnie jakbym poparł przeciwników świątecznego pokoju to skomentowałabyś w drugą stronę. Na szczęście choćbym wziął miesiąc urlopu to daleko nie odbijesz i nie mam się czego obawiać ;-)
ps. w sylwestra mnie nie będzie i możesz spróbować swoich sił
Pozdrowienia dla Kalisza


Ammon nie znasz mnie na tyle, żeby się wypowiadać o mnie w ten sposób. Przeszukaj moje posty i znajdź wypowiedzi dotyczące poprzednich przerw, z tego co pamiętam w zeszłym roku trochę dosadniej pisałam co o nich myślę.
Ammon nie walczysz o równe prawa dla wszystkich i nie zasłaniaj się takimi frazesami. Jak każdy walczysz o to co Tobie pasuję. Czyli o to, zebyś sobie mógł w spokoju budować defik. I wiesz co tak dla jaj chyba zdradzę Ci pewien sekret. Od dawna gram na sigmie defowo, ostatnie pare ogni rozwaliłam przed świętami, żeby sobie zrobić miejsce na defa :D Stan mojego offa obecnie wynosi 13 koników pozostałych z prezentu świątecznego od podbicia rolnej :D, procek zero, ogni zero. Więc argument o tym, że piszę tak dlatego, ze chciałam sobie jakiegoś świętującego zjechać Ci odpada. Aktywnie gram w tej chwili tylko na angielskim Corinth. I zapewniam Cię, ze mam swoje zasady i nigdy na żadnym świecie nie startowałam z kolonem tuż przed świętami. Ale wkurza mnie, że ktoś decyduję za mnie w takiej sprawie i jak widać nie tylko mnie. Włączanie takiej przerwy jest śmieszne i tylko uprzykrza graczom życie. Jak już koniecznie chcą to niech rzeczywiście wyłączą grę na okres świąt. Przynajmniej nie będzie wiecznych wtop z czasami blokad.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

ekhem...
Pominę inne uszczypliwości...
Jak grasz na angielskim serwie to porzuć Sigme, jak nie porzucasz Sigmy to znaczy że jesteś pełnowartościowym graczem tego świata i nie zasłaniaj się później tekstem że ktoś podbił nieaktywnego gracza. Za dużo razy słyszałem że "my tu tylko na chwilę" jak idzie dobrze to gramy, jak coś nie tak to "na razie i powodzenia życzę bo mam inny serwer".
Oczywiście że walczę o to co mi pasuje i z czym się zgadzam, nawet gdy staje sam przeciw tłumom. Nie wszyscy kładą się tak jak wieje wiatr...
To nie temat na strategię gry i tego czy buduje off czy deff, w obu przypadkach nie chciałbym wykorzystywać przewagi obecności. Jakby ktoś napisał mi że jest prawosławnym i że nie może kontynuować naszych walk bo ma święta, to klnę się na wszystko że mając zamiar puszczenia buntu, zrezygnowałbym z tego i życzyłbym mu wesołych świat. Nie sztuka kopać leżącego... choć niektórym to pasuje...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

ekhem...
Pominę inne uszczypliwości...
Jak grasz na angielskim serwie to porzuć Sigme, jak nie porzucasz Sigmy to znaczy że jesteś pełnowartościowym graczem tego świata i nie zasłaniaj się później tekstem że ktoś podbił nieaktywnego gracza. Za dużo razy słyszałem że "my tu tylko na chwilę" jak idzie dobrze to gramy, jak coś nie tak to "na razie i powodzenia życzę bo mam inny serwer".
Oczywiście że walczę o to co mi pasuje i z czym się zgadzam, nawet gdy staje sam przeciw tłumom. Nie wszyscy kładą się tak jak wieje wiatr...
To nie temat na strategię gry i tego czy buduje off czy deff, w obu przypadkach nie chciałbym wykorzystywać przewagi obecności. Jakby ktoś napisał mi że jest prawosławnym i że nie może kontynuować naszych walk bo ma święta, to klnę się na wszystko że mając zamiar puszczenia buntu, zrezygnowałbym z tego i życzyłbym mu wesołych świat. Nie sztuka kopać leżącego... choć niektórym to pasuje...


W którym momencie pisałam coś o podbijaniu nieaktywnych graczy? Bo nie przypominam sobie.
Na Sigmę przyszłam dla kilku osób i dla nich gram, nic Ci do tego. A to, ze ten świat mi nie leży no cóż to prawda. Napisałam to tylko po to, żebyś przestał pisać głupoty. Jak nie chcesz wykorzystywać przewagi nieobecności to nie graj w święta:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

bez komentarza...
pewnie Ci Mikołaj nie dopisał...
Stare panny zawsze zrzędzą na święta, pewnie ze złości że inni mają z kim ich obejść...
Szczęśliwego nowego roku ;-)
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

no chwilowo koniec przerwy możecie poszaleć ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Może by tak zamiast się przepychać, wymyślić dobry sposób jak rozwiązać problem przerw świątecznych? Osobiście nie bardzo mi podchodzi wyłączanie serwerów, obecne rozwiązania też nie, bo zamiast zająć się niegrzecznym sąsiadem, muszę czekać i patrzeć jak się dozbraja ==
Święta, świętami, ale całej doby to ja nie spędzam przy stole z rodziną i jestem pewna, że znakomita większość graczy również.

Zamiast dyskutować na sensem istnienia przerw świątecznej, podyskutujmy jak by ją można udoskonalić ;) Może uda nam się opracować sposób, z którego "wszyscy" będą zadowoleni, zarówno gracze jak i IG.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

od tego jest urlop który każdy ma i nim zarządza i niech każdy tak zarządza by go starczyło a jak brakuje to można sobie dokupić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

bez komentarza...
pewnie Ci Mikołaj nie dopisał...
Stare panny zawsze zrzędzą na święta, pewnie ze złości że inni mają z kim ich obejść...
Szczęśliwego nowego roku ;-)

Heh Ammon mam do Ciebie małe pytanie. Urodziłeś się z takim szowinistycznym charakterkiem czy to nabyte?


Laina ja w sumie nie mam nic do przerwy ale pod 1 warunkiem, że będzie przeprowadzona dobrze. A niestety przeżyłam już kilka przerw i zawsze to jedna wielka kpina z graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11852

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

a ja mam pytanie czy możecie sobie rozmawiać na pw jak macie problem do siebie ? W sumie jakimś wyjściem jest np blokada możliwości budowy jednostek i pozostaje np budowa budynków i festyny ;d
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

a ja mam pytanie czy możecie sobie rozmawiać na pw jak macie problem do siebie ? W sumie jakimś wyjściem jest np blokada możliwości budowy jednostek i pozostaje np budowa budynków i festyny ;d

to już bardziej bym był za tym że zablokować wszystko, zero rekrutacji wojska, zero festynów, zero budowy budynków. By nie dać się rozbudowywać tym co byli przez przerwą atakowani.

Ale nadal jestem za urlopem.
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

no na festynach każdy korzysta ;)
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Wy nie chcecie aby Inno wyłączyło serwery, wy chcecie aby inni pobrali urlopy, nie budowali w tym czasie armii i nie mieli przyrostu surki. Jednym słowem, zostali w ostro tyle, gdy w tym czasie no-lify zapełnią sobie koszary i magazyny. Gratuluję honorowej postawy, jak brać się na wyścigi to najlepiej z kulawym, co? ;-)


i tu się zgodzę Ammon ma racje ;] bo to najbardziej boli tych co maniaczą ;d
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

i tu się zgodzę Ammon ma racje ;] bo to najbardziej boli tych co maniaczą ;d

no nie do końca tak jest.

Ja jestem za tym by albo nikomu nic nie przyrastało albo urlopy.

Mi też się przyda wolne ale to jak mam mieć wolne to całkowity out a nie czas na odbudowywanie się dla słabych.
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

ale zobacz ze dla tych którzy atakują jest bardzo złe ale Ci którzy są atakowani już myślą inaczej . Nie mowie to o którejś z osób wypowiadających się tylko tak ogólnie. Taki team zawsze będzie wzbudzał kontrowersje.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

nie no niech dla każdego będzie równo.

Wyłączenie serwera będzie sprawiedliwie dla każdego bo nikt nic nie robi.

Jedynie popłaczą Ci co nie mają co robić i zamiast grepolis pograją w warcaby.

Ale sprawiedliwie będzie na 100%.

To samo mi się wydaje było by gdyby był urlop. Przysługuje każdemu i kto chce i ma taką potrzebę wykorzysta go w odpowiednim momencie.

Takie system nie może być dobry dla żadnej ze stron czy to atakowanej czy atakującej.
 
Do góry