Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

  • Rozpoczynający wątek fil19
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

słuchaj możesz mnie obrażać jak Ci to da satysfakcje ja nie jestem ani defowcem ani ofowcem. Wykorzystuje obie jednostki w połowie tyle ile trzeba tyle ile w danej chwili potrzebuje.

ja nikogo nie nazwałem hipokrytą


i jeszcze raz powtórzę Kaliszance chodzi o to że przerwa była zrobiona źle bo źle poinformowali ludzi o stracie przerwy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Z pewnością jesteś jedną z ostatnich osób które śmiałbym obrazić. Spójrz tylko na to że jeden jest chamem, a inny już nie. Mimo że słownictwo podobne. Na to chciałem zwrócić uwagę...
Nadal jestem za pozostawieniem przerwy światecznej taką jaka jest
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Oboje trochę przesadziliście ( Amon i Ania ) :D
Ale z drugiej strony tak to bywa jak stykają się dwa silne charaktery ;)

Nie kiedy komuś ubliżysz nawet nie wiedząc o tym.Jedni biorą do zbytnio do siebie ,po innych to spłynie.Trzeba przyzwyczajac się do ludzi i ich akceptowac :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Nie wiem jak dużą wiedzę o grze masz, ale jeżeli uważasz, że agresor ma TYLKO offa to nawet nie da się tego skomentować w rozsądny sposób....

Z przerwy świątecznej w odbudowie armii skorzystali najwięcej agresorzy i nie wmawiaj komuś że ci źli deffensorzy (których od razu nazywasz hipokrytami piejącymi nad wartością przerwy swiatecznej) siedzą z lapkiem na kolanach w wigilię. Maniek reaguj, ktoś tu obraża I Ciebie i Kaliszaneczkę bo oboje gracie deffem ;-) Nie trzeba przypominać ile offa poszło w ruch przed samymi swietami bo kazdy wiedział że ma spokojny czas na odbudowę.

Rozumiem, że prowadzisz rozległe statystyki na wielu światach i je tu przedstawisz, by poprzeć zdanie o tym, że najwięcej skorzystali agresorzy? Miło by było gdybyś swoje zdanie poparł jednak jakimkolwiek argumentem, bo samo stwierdzenie ma zerową wartość. Na tej zasadzie ja twierdzę, że na przerwie najbardziej skorzystały warany z Komodo - bo tak.

Patrz wyżej kto skorzystał najwiecej, a agresor to pewnie spał. Brawa za obracanie takimi faktami które Ci pasują.

Cytat: Okres przedświąteczny ?? O ile uderzymy na słabych graczy to czemu nie, potem możemy skorzystać z maski ochrony świątecznej na odbudowę i przygotowanie powtórki z rozrywki

autentyczny cytat agresorów

Nie wiem kto jest autorem tego cytatu, ale widać mamy inną definicję agresora. Jeżeli gracz planuje atak na słabszego gracza i jeszcze potrzebuje ochrony by się odbudować to zaiste agresor z Niego nieprzeciętny - może to Twój cytat hehe:D A poważnie to pewnie znowu wyrwałeś zdanie z kontekstu, więc nie ma co się do tego odnosić.

Ja głupi do tej pory myślałem, że skoro to agresor decyduje o formie, czasie, natężeniu ataku/ów to niepotrzebne mu żadne przerwy na odbudowę - rozwali offa i bierze się za odbudowę by ponownie uderzyć. A przerwa może mu tylko szyki popsuć. Zresztą gdzie tu logika skoro deff buduje się szybciej, taniej i jednostkowo pada go zawsze mniej niż offa???

Na zakończenie dodam, że wyrwałeś część mojej wypowiedzi z kontekstu zamiast odnieść się do całej. Czepiłeś się grupy graczy-hipokrytów, więc rozumiem, że trafiłem w sedno i czujesz się urażony czy co? A może po prostu przeczytaj CAŁY post powoli, ze zrozumieniem?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Z pewnością jesteś jedną z ostatnich osób które śmiałbym obrazić. Spójrz tylko na to że jeden jest chamem, a inny już nie. Mimo że słownictwo podobne. Na to chciałem zwrócić uwagę...
Nadal jestem za pozostawieniem przerwy światecznej taką jaka jest

Ammon po pierwsze to Ty pierwszy zacząłeś mnie obrażać na forum Sigmy. To, że jestem pamiętliwa - no cóż taka cecha charakterku, upierdliwa ze mnie baba :D Po drugie nie rozumiem czemu wciąż zaliczasz mnie do graczy offowych, wyjasniłam Ci, że nie mam wcale offa:D Na światach gdzie grałam aktywnie zawsze stosowałam taktykę połowa defa przy buncie, 1/3 defa przy okupacji, więc chyba trudno mnie do offiarzy zaliczyć. To, że do Ciebie piszę po chamsku- zgadza się, kto z kim przestaję takim się staję. Ale zauważ też jeden istotny szczegół do żadnego innego gracza nie pisałam w ten sposób co do Ciebie, krótko mówiąc sam się o to prosiłeś..... Nawet do wrogów z którymi walczę piszę z szacunkiem. Mnie uczono dobrego wychowania i zwykle staram się zachowywać pewne granice ale to nie znaczy, że pozwolę się w kółko komuś obrażać. Chociaż w tej chwili dochodzę do wniosku, że im starsza tym głupsza jestem. I zamiast posłuchać mądrego powiedzonka "nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" to ja z Tobą rozmawiam.
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

powiem wam tak boli mnie głowa meczy mnie coś co nazywają mianem kaca mordercy. Czytam sobie spokojne waszą dyskusje i widzę jedno po jednej stronie Amon po Drugiej Kaliszaneczka i jej trol team (oczywiście Amon tez troluje xD) ^^ i nic sensowniejszego niż do tej pory nie wymyśliliście prócz wzajemnych ataczków;d nie wiem czy stresy z pracy domu, gry sprawiaj ze tak sobie czasami otwarcia a czasami bardziej finezyjnie ale ciągle nie zmiennie ciśniecie ;p cieszy mnie tylko to ze nie słyszę tego osobiście bo w takim stanie jak jestem dzisiaj musiałbym kneblować z automatu^^ i taka złota rada przepychajcie się na pw ;] A jak wam się nie podoba to jest taka opcja jak kasuj konto i tyle znikają problemy stajecie się wolni ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Ja tak sobie czytam i czytam wasze sprzeczki, dopowiem tylko kto się czubi ten sie lubi.
I powiem tak nic nie trzeba zmieniać w czasie Pokoju Świątecznego jest akurat.Jak jak było,postaraliście sie.
Haidex ma racje skierujcie te gody na Kaliszaneczka do siebie.
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

228.gif
;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

i taka złota rada przepychajcie się na pw ;] A jak wam się nie podoba to jest taka opcja jak kasuj konto i tyle znikają problemy stajecie się wolni ^^

228.gif
;]

ech ja to by było cudownie gdyby złotouści doradcy prócz dawania rad sami się do nich stosowali:D
 
Do góry