Dyskusja na temat projektu Grepolis United

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Zapraszamy do dyskusji na temat projektu Grepolis United, który ma na celu zbliżenie współpracy pomiędzy graczami i programistami :)

Ogłoszenie wyjaśniające czym jest Grepolis United i opisujące zmiany, które zostaną wdrożone do Grepolis, znajduje się w tym miejscu.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat projektu Grepolis United

Ja właściwie nie rozumiem o co chodzi :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat projektu Grepolis United

Nikt mi nie odpowiedział więc skopiuje post z innego tematu

Mam tylko pytanie, bo mówili że to plan rozwoju grepo na 2013 r. ale czy to wszystko wprowadzą też na PL w 2013? chodzi mi o to czy w nie których kraja wprowadzą to w 2013 a w innych w 2014 ;P a i tak kiedy zostanie wprowadzony nowy świat bochaterów?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat projektu Grepolis United

Z nowym światem bohaterów można jeszcze troszke poczekać :D

Ja proponowałbym otwieranie więcej światów z prędkością x3 bo cieszą się one nie zwykłą popularnością i tam to dopiero jest gra - ciągle się coś dzieje.

Co do świata bohaterów to mam nadzieję, że będzie z takimi statami :

Prędkość x3
Prędkość jednostek i handlu x3
Bonus nocny 23:00 - 07:00
Podbój - Stary/Nowy ( dla mnie to różnicy nie robi za bardzo )
Morale - NIEAKTYWNE !
Limit członków w sojuszu - 70/100

Taki świat byłby idealnym światem bohaterów :)
Bo jeżeli chodzi o aktualny Achilles to nie cieszy się on wielką ilością aktywnych graczy :) Staty nie przyciągają ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat projektu Grepolis United

Nikt mi nie odpowiedział więc skopiuje post z innego tematu

Mam tylko pytanie, bo mówili że to plan rozwoju grepo na 2013 r. ale czy to wszystko wprowadzą też na PL w 2013? chodzi mi o to czy w nie których kraja wprowadzą to w 2013 a w innych w 2014 ;P a i tak kiedy zostanie wprowadzony nowy świat bochaterów?

Na chwilę obecną najprawdopodobniej nowości zostaną wprowadzone tak samo jak zwykłe aktualizacje, najpierw na międzynarodowej becie, później w wersji niemieckiej, angielskiej oraz francuskiej, a po kilku dniach w pozostałych wersjach :) Dodamy jednak twoje pytanie do listy, którą wyślemy do InnoGames, aby mogli to potwierdzić.
Co do nowego świata bohaterów - póki co nie ma go w planach, damy znać, gdy zostanie podjęta decyzja na temat stworzenia świata :)

Ja proponowałbym otwieranie więcej światów z prędkością x3 bo cieszą się one nie zwykłą popularnością i tam to dopiero jest gra - ciągle się coś dzieje.
W takim razie zapraszam do głosowania w ankiecie dotyczącej ustawień nowego świata, znajdują się tam także opcje z prędkością x3 ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat projektu Grepolis United

Tak ale Achiles wyszedł ponad rok temu, a na pewno część graczy woli grać na nowym systemie podboju ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat projektu Grepolis United

Oj tam system, dla mnie najgorsze jest to, że na Achilles są aktywne morale :/ Na dodatek miło było by zagrać na świecie bohaterów z predkoscia i predkoscia jednostek x3 + nieaktywne morale.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat projektu Grepolis United

Na ten rok zaplanowana jest duża zmiana systemu cudów, więc jeśli miałby powstać kolejny świat bohaterów, to myślę, że dobrze byłoby, gdyby odbywało się to już na nowych zasadach :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat projektu Grepolis United

Oczywiście, stworzenie najpierw nowego świata bohaterów a dopiero później wprowadzić zmiany było by złym posunięciem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat projektu Grepolis United

Hasła tak ogólne, że nic nie wiadomo.

Już przy wprowadzaniu grepo 2 było więcej konkretów, a właściwie tylko kilka tajemnic - a wyszła kicha jaką widzimy.
Teraz mamy same tajemnice, więc nie spodziewam się niczego lepszego.
 

DeletedUser18057

Guest
Odp: Dyskusja na temat projektu Grepolis United

od nowego świata róbcie co chcecie;) stare zostawcie w spokoju;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat projektu Grepolis United

Cudownie fantastycznie prawie jak w USA a tak prawde mówiąc to dobrze ,że cały czas jest coś ulepszane bo gra nie schodzi na psy jak inne produkcje typu Wargame1942.
 

DeletedUser18230

Guest
Odp: Dyskusja na temat projektu Grepolis United

Podoba mi się taki projekt. Nowy świat powinien nas zaskoczyć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat projektu Grepolis United

Z nowym światem bohaterów można jeszcze troszke poczekać :D

Ja proponowałbym otwieranie więcej światów z prędkością x3 bo cieszą się one nie zwykłą popularnością i tam to dopiero jest gra - ciągle się coś dzieje.

Co do świata bohaterów to mam nadzieję, że będzie z takimi statami :

Prędkość x3
Prędkość jednostek i handlu x3
Bonus nocny 23:00 - 07:00
Podbój - Stary/Nowy ( dla mnie to różnicy nie robi za bardzo )
Morale - NIEAKTYWNE !
Limit członków w sojuszu - 70/100

Taki świat byłby idealnym światem bohaterów :)
Bo jeżeli chodzi o aktualny Achilles to nie cieszy się on wielką ilością aktywnych graczy :) Staty nie przyciągają ;)

Pogrubiłem morale bo szczerze to nie bardzo rozumiem dlaczego miałyby być nieaktywne.
Jest to element który ułatwia obronę graczom z mniejszym doświadczeniem w grze oraz takim którzy rozpoczęli grę trochę później.morale
Po wyłączeniu morale tacy gracze nie będą mieli żadnych szans na obronę jeżeli zaczną grę na serwerze kilka dni później.
Jeżeli gra byłaby bez morale to może wyłączmy też ochronę dla początkujących graczy.

Dlatego w pełni popieram wypowiedź

od nowego świata róbcie co chcecie;) stare zostawcie w spokoju;)

Bo gdzie nowi gracze maja nauczyć się gry.

Co to jednak oznacza?
Że jakiekolwiek zmiany to tylko kwestia ustawień danego serwera bo jezeli wprowadzane byłyby poprzez aktualizacje wersji to dotyczyć będą wszystkich serwerów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat projektu Grepolis United

nowi gracze...od tego są samouczki i zadania. Ja proponuje zrobić igrzyska olimpijskie gdzie co jakiś czas będzie można w nich uczestniczyć np. za punkty walki i tam będą zadania na które ma się 4 dni tyle co trwają igrzyska i po ukończeniu zadan dostaje np.surowce lub wojsko lub laski zależy od tego ile wykonało się zadań. jak dla mnie to by poprawiło trochę sytuacje z surowcami.:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat projektu Grepolis United

jak dla mnie narazie najlepszy świat to to Ateny
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat projektu Grepolis United

Dziękujemy wszystkim za wypowiedzi, prosimy o kolejne, będące dla nas cennymi wskazówkami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat projektu Grepolis United

Skoro jeszcze chcecie propozycji to mam może dośc nie typowy pomysł:) proponuje wprowadzic trochę nowości technologicznej tzn.trochę zmienić czas i wprowadzic coś co grecy wymyśli z czasem(przeciez ciągle się udoskonalają) np. jakieś szyki bojowe...nie wiem chcę by się podobało wszystkim:)
 
Do góry