Dyskusja na temat propozycji zmiany wyglądu forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Opublikowaliśmy ogłoszenie, w którym znajdziecie kilka propozycji na zmianę stylu naszego forum. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami w tym miejscu i do dyskusji na temat planowanych zmian :)
 

DeletedUser23967

Guest
W propozycjach w sumie bardziej skupiono się na tle a jak dla mnie (może za stara jestem i okularów już potrzebuję-aczkolwiek miesiąc temu miałam badania i mam sokoli wzrok) to problemem jest ta blado - granatowa i blado - brązowa czcionka na tym żółtym tle. Na forum Elvenaru to samo z tym blado-brązowym się dzieje.

po 5 minutach wzrok zaczyna się męczyć i robi się mniej więcej coś takiego

j2mb7zof9o42.jpg
 

DeletedUser5

Guest
Strzyga32, dzięki za opinię. Czy po pogrubieniu linków, jak na przykładowych screenach, nadal jest niewyraźnie i oczy się męczą? Według mnie robi to dużą różnicę, ale wiadomo, sporo też zależy od ustawień monitora i od kondycji wzroku ;) Co byłoby dla ciebie dobrym rozwiązaniem tego problemu? Zmiana czcionek na czarny, zmiana koloru tła z żółtego na jakiś inny?
 

DeletedUser23967

Guest
porównując 3 wyglądy, 1 stare, propozycja nowego i czcionki z DevBlog-a to DevBlog jest najbardziej przejrzysty i czytelny, w propozycjach nowego znowu jest ten wyblakły granatowy, nie da się tego nasycić? Zamiast brązowego dać czarny i zamiast blado- granatowego brązowy, może by było lepiej, albo spróbować inny kolor lub większą czcionkę


s5622leiq6km.jpg
 
Do góry