Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

DeletedUser5

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Nie jest to błąd, w evencie można otrzymać 1, 2, 3, 5 lub 10 punktów honoru.

Ja jakoś nie zwracałem na to uwagi, lecz zdaję mi się że wypadła mi 7. Czyżby jakiś fux, błąd? Chyba, że mam jakieś zwidy. Także ciekaw jestem czemu tylko podane wcześniej liczby występują?

Nie jestem w stanie tego sprawdzić, ale obstawiam, że po prostu źle spojrzałeś :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Jakiś problem się pojawił z eventem? Dostałem wiadomości na Sparcie i Baris o miejscu w dzisiejszym rankingu, otwarłem je, a gra nadal mi pokazuje, że mam jedną wiadomość. Odświeżanie, czyszczenie nie pomaga. Zgłaszać mam to specjalnie?
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

mi cały czas pokazuje 2 wlasnie też sie zastanawiam co jest

PGIQmKw.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11944

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

u mnie też taki sam irytujący błąd
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Mam to samo... strasznie to denerwuje
rufkm.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18203

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Jakiś problem się pojawił z eventem? Dostałem wiadomości na Sparcie i Baris o miejscu w dzisiejszym rankingu, otwarłem je, a gra nadal mi pokazuje, że mam jedną wiadomość. Odświeżanie, czyszczenie nie pomaga. Zgłaszać mam to specjalnie?

Wlasnie tez to mam i napisalem post w bledach.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Jakbyś je "otworzył" - problem by zniknął...

Tiaa...jak nie masz czegoś ciekawego do powiedzenia, to nie czepiaj się poprawnych form językowych. Wiem, że chciałeś zabłysnąć, ale trochę Ci nie wyszło, bo forma "otwarłem" także jest poprawna. Przykro mi...
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Tiaa...jak nie masz czegoś ciekawego do powiedzenia, to nie czepiaj się poprawnych form językowych. Wiem, że chciałeś zabłysnąć, ale trochę Ci nie wyszło, bo forma "otwarłem" także jest poprawna. Przykro mi...

ułaaa...dawno nie widziałem tu nikogo bardziej wdeptanego w ziemię ;)otwarłem buzię ze zdziwienia :D

a co do koperty (tym razem mnie ominęło) to najbardziej irytujący błąd jaki się pojawia od zarania dziejów, taka pierdoła niby a największego twardziela wyprowadzi z równowagi ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

A bo mnie wkurzył pan Haszeek swoim dość słabym merytorycznie postem i dałem upust mojej frustracji...nic wartego uwagi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Problem dalej występuję. 2 nowe wiadomości w skrzynce odbiorczej. Mam na dzieję, że po evencie błąd zniknie i wróci wszystko do normy, bo taka usterka jest bardzo denerwująca za każdym zalogowaniem i wiąże się to z utratą czasu :(
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Problem dalej występuję. 2 nowe wiadomości w skrzynce odbiorczej. Mam na dzieję, że po evencie błąd zniknie i wróci wszystko do normy, bo taka usterka jest bardzo denerwująca za każdym zalogowaniem i wiąże się to z utratą czasu :(

Póki co czyścimy ręcznie wiadomości na wszystkich światach, zgłosiliśmy również błąd do techników. Myślę, że po evencie problem zniknie, a jeśli nie, to zostanie jak najszybciej naprawiony.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Takie pytanie mam:
Przez cały event mieliśmy do wygrania w rankingu dziennym na zmianę slota/przyspieszenie handlarzy...a przynajmniej takie coś zaobserwowałem walcząc o te gratisowe sloty. Dzisiaj na Sparcie powinien być slot do wygrania (patrząc na to, że wczoraj przyspieszano handlarzy), a tu psikus i znowu bonus dla handlarzy. A ja nawet nie spojrzałem na nagrodę będąc przekonany, że dzisiaj o slota walczę i klikam misje o niepotrzebne bonusy dla punktów zamiast sobie coś lepszego ogarnąć:/

Powinno być tak, że codziennie jest inna nagroda (na zmianę slot/bonus do handlu), czy zdarzało się, że były czasem dwie takie same nagrody dzień w dzień?
 
Do góry