Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

A ja cały czas czekam na oficjalne przeprosiny wszystkich graczy Grepolis Polska ze strony łobsługi gry za wprowadzenie w błąd opisem aktualizacji nr 2.88.

Mają przepraszać za to, że wydłużono czas trwania Eventu?
Kończ waść, wstydu oszczędź..
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Chociaż teraz widzę dopiero, że wprowadzono przycisk chowający rankingi, więc nie ma już tego problemu z trudnością klikania w niektóre pola. Widać wzięto to pod uwagę już po becie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Mają przepraszać za to, że wydłużono czas trwania Eventu?
Kończ waść, wstydu oszczędź..

To raczej Ty kończ i oszczędź nam swoich przemyśleń. Nikt długości eventu nie przedłużył. Tyle ile miał trwać, tyle trwa...został on jednak wprowadzony tydzień wcześniej niż podano, co mogło namieszać w planach niektórych osób...a znam osoby, które brały teraz urlop w grze, żeby wrócić za tydzień na event i teraz pewnie nawet nie wiedzą, że już się zaczął.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

To raczej Ty kończ i oszczędź nam swoich przemyśleń. Nikt długości eventu nie przedłużył. Tyle ile miał trwać, tyle trwa...został on jednak wprowadzony tydzień wcześniej niż podano, co mogło namieszać w planach niektórych osób...a znam osoby, które brały teraz urlop w grze, żeby wrócić za tydzień na event i teraz pewnie nawet nie wiedzą, że już się zaczął.

Proszę wskazać mi wypowiedź któregoś z Administratorów o czasie trwania eventu, to może wtedy moje przemyślenia zostawię wyłącznie dla siebie. :) I skąd ta agresja w Twojej wypowiedzi? To tylko gra, a Ty się oburzasz jakbyś nie wiem co tracił w życiu prywatnym.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Proszę wskazać mi wypowiedź któregoś z Administratorów o czasie trwania eventu, to może wtedy moje przemyślenia zostawię wyłącznie dla siebie. :) I skąd ta agresja w Twojej wypowiedzi? To tylko gra, a Ty się oburzasz jakbyś nie wiem co tracił w życiu prywatnym.

Tu nie chodzi o czas trwania, tylko o to, że miał on wejść tydzień później, a nie teraz.
 

DeletedUser24898

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Zanim wejdzie na resztę świata, ktoś musi to przetestować,
a wiadomo że Polacy są nieźli w wytykaniu błędów ;)
 

DeletedUser15109

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Chociaż teraz widzę dopiero, że wprowadzono przycisk chowający rankingi, więc nie ma już tego problemu z trudnością klikania w niektóre pola. Widać wzięto to pod uwagę już po becie.

Gdzie można znaleźć ten przycisk? Dolny pasek też da się schować? Bo na lapku 11,6" nie da rady przesunąć ekranu tak, żeby mi trzech dolnych pól nie zasłaniało :(
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Zanim wejdzie na resztę świata, ktoś musi to przetestować,
a wiadomo że Polacy są nieźli w wytykaniu błędów ;)
No my zawsze ostatnio jesteśmy jako pierwsi, co nie znaczy, że trzeba wprowadzać ludzi w błąd :)

Gdzie można znaleźć ten przycisk? Dolny pasek też da się schować? Bo na lapku 11,6" nie da rady przesunąć ekranu tak, żeby mi trzech dolnych pól nie zasłaniało :(

Po prawej stronie na górze jest takie jakby oczko.
 

DeletedUser15109

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

No my zawsze ostatnio jesteśmy jako pierwsi, co nie znaczy, że trzeba wprowadzać ludzi w błąd :)



Po prawej stronie na górze jest takie jakby oczko.

A to chyba mi się nie uda tego znaleźć, bo nawet te górne pole 9 widzę w połowie. Jeśli to jest wyżej to klops :D Dziękuję za odpowiedź
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

A to chyba mi się nie uda tego znaleźć, bo nawet te górne pole 9 widzę w połowie. Jeśli to jest wyżej to klops :D Dziękuję za odpowiedź

Prawy górny róg zaznaczony przeze mnei na biało:)
obrazek.png

Jest nad całą mapą, jak ją przesuwasz, to przycisk i tak stoi tam, gdzie stał:)
 

DeletedUser15109

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Przycisku nie mam (dziwne w sumie :confused:), ale jak wyłączyłam dio-tools to do wszystkich pól jest dostęp. Także już jest wszystko ok oprócz braku tego przycisku :) Dzięki za pomoc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Szkoda, że nie mogłam pomóc :)
Fakt, dziwne, zę nei masz tego przycisku. Ja mam chyba 4 skrypty i wszystko gra, co jest dziwne bo na mozilli gram.
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Ja też nie mam tego przycisku
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Ok, teraz widzę, żę przycisk jest od Quacka:D
Zdziwiło mnie, że Wy nie macie a my z Donem tak dlatego sprawdziłam skrypty:D

A mogłoby się wydawać, że to szpeczjaliści pomyśleli, a tu jednak Quack.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

A dowiem się jak na tel z ewentu korzystać czy nie? Bo na apce nie ma ewentu, a na przeglądarce nie da się przesuwać, a co za tym idzie mam dostęp tylko do pierwszych 3 pól bitewnych. A może ja za trudne pytania zadaje :confused:
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Poprzednich eventów też nie było na apce, więc tu pewnie nie masz co na to liczyć :)
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Ja tez tego przycisku nie mam zeby zamknac ten ranking.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Jak pissałam wyżej - przycisk jest kiedy ma się skrypt Quacka.
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Jak pissałam wyżej - przycisk jest kiedy ma się skrypt Quacka.
Gdzie ten skryp jest?
Podrzuc jakiegos linka jak mozesz.
Ten event to jakas porazka do pola 6 dostepu nie mam nie ma opcji jak narazie go wlaczyc!

- - - Automatycznie połączono posty - - -

O prosze event naprawiony:)
Dziala normalnie jak poprzednie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Jak wyłączysz DIO-Tools, to dostaniesz się bez problemu do każdego pola. Z włączonym skryptem jest problem. Jak potrzebujesz mieć DIO włączone, to jak londi wspominała, tylko dodatkowy skrypt od Quacka rozwiązuje sprawę z tym dodatkowym przyciskiem.

Reasumując...wyłącz skrypty, a normalnie dotrzesz do wszystkich pól.
 
Do góry