Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Gdzie ten skryp jest?
Podrzuc jakiegos linka jak mozesz.
Ten event to jakas porazka do pola 6 dostepu nie mam nie ma opcji jak narazie go wlaczyc!

- - - Automatycznie połączono posty - - -

O prosze event naprawiony:)
Dziala normalnie jak poprzednie.
Zobczymy na jak długo:D
Link do tematu ze skryptem Quacka.
Jak wyłączysz DIO-Tools, to dostaniesz się bez problemu do każdego pola. Z włączonym skryptem jest problem. Jak potrzebujesz mieć DIO włączone, to jak londi wspominała, tylko dodatkowy skrypt od Quacka rozwiązuje sprawę z tym dodatkowym przyciskiem.

Reasumując...wyłącz skrypty, a normalnie dotrzesz do wszystkich pól.

Tylko, że bez skryptów te pola są wkurzające ze względu na swoje rozmiary.


Trzeba przyznać, żę pole numer 6 to przegięcie jeśli chodzi o ilość wojsk się tam znajdujących...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Hehe...wiem o tym. Niestety jak się nie ma co się lubi, trzeba lubić co się ma. Nic pod tym względem nie zmienimy, a szkoda...wygląd tej "planszy" z włączonym DIO jest zdecydowanie lepszy.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Na nic w sumie nie mamy wpływu poza tym ile $ w to włożymy i jakie nowe, super zmiany grafik z tego będą.
 
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Teraz to już są całkowite jaja, w pierwszy dzień dostałem wszystkie dzienne posiłki, a od drugiego dnia, już ani jednego, buduję, wojo zadaję atakuję i ciemna //ciach//.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Teraz to już są całkowite jaja, w pierwszy dzień dostałem wszystkie dzienne posiłki, a od drugiego dnia, już ani jednego, buduję, wojo zadaję atakuję i ciemna ...!.

Random is god - zapamiętaj te słowa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Zanim wejdzie na resztę świata, ktoś musi to przetestować,
a wiadomo że Polacy są nieźli w wytykaniu błędów ;)

Haha ale się ubawiłam :D
Ale tu masz rację i nie, nie jesteśmy nieźli - jesteśmy najlepsi!
Myślisz, czemu Inno testuje na nas niektóre rzeczy?
Bo my znajdziemy najmniejszy błąd.
Współczuję tylko suportowi, bo te błędy odbijają się na nich.

Co do eventu - straszne przegięcie z ilością wojsk do rozbicia.
Jeśli już od początkowych pól trzeba po kilka razy atakować,
by wygrać bitwę, to nie chcę nawet patrzeć co dalej.

Nagrody z porównaniu z poprzednim eventem tragiczne.
Tam przegięli z mantami, nie dając do nich opozycji.
Tutaj znów są mało zachęcające do wydania kasy.
Kiedy oni się nauczą co się przydaje w grze, a co nie ;/

A i nie mam przycisku ukrywającego ranking.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

A ja cały czas czekam na oficjalne przeprosiny wszystkich graczy Grepolis Polska ze strony łobsługi gry za wprowadzenie w błąd opisem aktualizacji nr 2.88.

Najmocniej przepraszamy za wprowadzenie w błąd, nie było to celowe.
Czy jest jakiś sposób żeby na telefonie brać udział w tym ewencie. Chodzi mi o to, że na apce tego nie ma, a na zwykłej przeglądarce pojawia się okno ewentu i moge walczyć tylko na pierwszych czterech polach bo dalej nie dam rady przesunąć.
Niestety nie ma eventu w aplikacji.

Nie dostaję posiłków. Pierwszy dostałem za polecenie rekrutacji. Wydałem 3 kolejne polecenia rekrutacji i wysłałem 3 ataki, a posiłków ani widu, ani słychu.
Dla pewności wyłączyłem skrypty, ale efektów brak.

Baris, Chrome

Edit: drugi posiłek dostałem wraz z raportem z ataku, ale tylko jednym z trzech
Z tego co widzę, to udało ci się zdobyć wczoraj wszystkie 10 grup żołnierzy? Nie dostaje się ich za wszystkie akcje, jest to losowe.

Zanim wejdzie na resztę świata, ktoś musi to przetestować,
a wiadomo że Polacy są nieźli w wytykaniu błędów ;)

Coś w tym jest ;) Polska wersja jest dość spora, wielu graczy dzieli się swoimi uwagami na forum i od razu zgłasza błędy, dzięki czemu możemy szybko zareagować oraz przekazać wszystkie prośby i zażalenia do osób zajmujących się tworzeniem eventu.
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Event, mimo że wtórny, nie jest najgorszy. Jednakże w niektórych przypadkach nieatrakcyjne nagrody są zupełnie nieadekwatne do ilości wojsk, które je bronią. Nagrody typu "Cierpienie i lament", którymi jak podejrzewam - twórcy chcieliby, abyśmy karali naszych nieprzyjaciół, są karą dla nas samych, bo zajmują slota, zaś wrogowi nie czynią realnych i wymiernych szkód. Jednocześnie daje się odczuć brak pożądanych nagród takich jak "wezwanie nereid". Za mało ekspansji lądowej". Są nagrody, których wartość jest uniwersalna i nie poddaje się "inflacji" bez względu na stadium serwera. Takich nagród trzeba najwięcej. I jak tu wydawać złoto na ten event panie premierze?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zapomniałem jeszcze napisać, ze wadą eventów trojańskich jest, iż nie da się z nich skorzystać na tabletach i tego typu ustrojstwach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

ja mam ten sam problem co EMKA0 też nie mogę włączyć 1 bitwy inni z sojuszy już mają po kilka bitew za sobą i im działa bez problemu a ja próbowałem i nic nie mam w ogóle okienka z napisem atak od początku pojawienia się tego ewentu w pomocy włącza się normalnie on ale tam nic nie znalazłem na ten temat bo pewnie to nie było przewidziane że takie rzeczy się dzieją zróbcie coś z tym bo to jest nie uczciwe jedni go skończą a inni nie a po za tym już jestem w plecy z kilkoma nagrodami a 24 na dobę to nikt nie ma czasu siedzieć na koncie bo jest jeszcze normalne życie. wg mnie jak już coś się włącza to sprawne a nie niedziałające to tak jak by się dostało ze sklepu puste opakowanie bez zawartości w środku . I jeszcze jedno po ostatniej aktualizacji nie mogę wejść na grą na smartfonie dzięki czemu mogłem sprawdzić co się dzieje jak jestem w pracy no a teraz mogę wejść na konto tylko raz na dzień :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Trzeba czytać forum...zostało to zgłoszone już jakiś czas temu. A jak chcesz mieć na szybko, to pozwól, że zacytuje:

Używasz Firefoxa? Spróbuj proszę kliknąć ctrl + 0, żeby przywrócić standardowy rozmiar ekranu w przeglądarce. Jeśli to nie pomoże, zaloguj się przez inną przeglądarkę, np. Google Chrome, i podbij tam pierwsze pole. Pozostałe powinny działać poprawnie na Firefoxie. Przekazaliśmy informację na temat tych problemów do techników.
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Ten bohater z eventu to troche taki Lipton jest.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Byłby fajny gdyby nie był bohaterem ekskluzywnym, na starcie świata/gry na jakimś świecie sporo daje :)
 

DeletedUser15508

Guest
Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Ale później nic nie robi jak wszyscy bohaterowie No może jedynie urefon znaczy coś do końca

1
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

A ja zapomniałem o tym całym evencie i nie wchodziłem w niego z 3- 4 dni (aplikacja, jeziora - piękna pogoda :D)
A teraz jak kogoś atakuje się zastanawiam jak głupi skąd tyle podwójnych punktów walki mają
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

a czy ktos mnie oswieci gdzie sa pola 20 i 21 :/

edit sorry jak sie wylaczy Dio i Quacka to widac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Problem jest z DIO. Skryptu wyłączać nie trzeba, wystarczy wyłączyć opcję Thracian Conquest w ustawieniach DIO.
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

A ja mam takie pytanie - czy ktoś z was dostał 6,7,8,9 pkt honoru za walkę? Bo ja nigdy jeszcze... 5 się zdażało czesto, 10 - 3 razy ale ani razu 6,7,8,9 - może to jakiś błąd?
smiley_emoticons_irre.gif
Bo pytałem sie kilku osób i maja tak samo
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Chyba nie można dostać takich punktów...sam się z nimi nie spotkałem. Wygląda na to, że mamy punkty w postaci 1, 2, 3, 5 i 10 (czy może jeszcze jest 4?!, ale nie kojarzę teraz).
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Zgadzam się. U mnie takż nie było 4,6,7,8,9. Ciekawe dlaczego?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat Przywódcy Rzymu

Ja jakoś nie zwracałem na to uwagi, lecz zdaję mi się że wypadła mi 7. Czyżby jakiś fux, błąd? Chyba, że mam jakieś zwidy. Także ciekaw jestem czemu tylko podane wcześniej liczby występują?
 
Do góry