Dyskusja na temat Puszki Pandory.

DeletedUser20815

Guest
Ewen w miarę w porządku za dużo złota marne efekty ale to biznes więc bez komentarza .....
ALE NIECH MI KTOŚ WYTŁUMACZY CZEMU MA SŁUŻYĆ CORAZ DŁUŻY CZAS MISJI
Bznes kolego/koleżanko skracanie to więcej złota
 

DeletedUser28441

Guest
Dla informacji
Jeśli ktoś chce na telefonie mieć wydarzenie polecam wchodzić na grepo poprzez przeglądarkę
działa bez zarzutów ;0
 
Nic ciekawego, nagrody nie warte poświęconego czasu, nastawione tylko na wyciąganie kasy od graczy, jak i reszta eventów i wydarzeń!!!
 
Szczerze, najgorszy i najbardziej zakręcony event z możliwych. Długo pewnie nie będzie bo przez swoją wspaniałość mało ludzi inwestuje gold, a więc mały zysk.
 

DeletedUser28429

Guest
Dlaczego faworyzowani są gracze offowi jeżeli chodzi o nagrody z rankingu ogólnego ?? Tylko bonus do statków ogniowych a co z defowcami ??
 

DeletedUser31265

Guest
Brawo, jeden z najlepszych eventów został popsuty dla kasy
smiley_emoticons_bravo2.gif


"Mając na uwadze opinie graczy, nie musicie wysyłać już swoich wojsk - będą przyznawane za codzienne czynności"

Błagam
smiley_emoticons_lol.gif
rozumiem, że tymi graczami była grupa bojowa marketingowców na beta świecie?
dobre jeśli ktoś ma 5 miast
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser29576

Guest
Najgorszy event jaki był do tej pory. Misje mają swój schemat, niczym nie zaskakują w dodatku brak rankingu dziennego jak i sklepu, nagrody są dość marne. Gracze którzy nie są w stanie wejść co 5 godzin na laptop/komputer są skazani na porażkę w rankingu ogólnym przez brak eventu na aplikacji mobilnej. Według mnie strasznie słaby i odechciewa się brania udziału w nim. :(
 
Jestem na 17 puszce i nie uzylem ani jednej nagrody bo albo sa marne, albo po prostu nie maja jakiegokolwiek znaczenia bo ich nie potrzebuje lub posiadam je w schowku.
Co do czasu czekania 5h na kolejna puszke to wgl porazka przeciez nie kazdy ma czas co kilka godzin poswiecac, a np moze byc na kompie w ciagu dnia 5h w domu a potem juz apka.
Jeśli bylby event na telefon to mogloby byc jak jest obecnie.

Chcecie zarabiac na grze, a nie potraficie dobrze zrobic eventu.
 

DeletedUser31411

Guest
Co do czasu czekania 5h na kolejna puszke to wgl porazka przeciez nie kazdy ma czas co kilka godzin poswiecac, a np moze byc na kompie w ciagu dnia 5h w domu a potem juz apka..

Szczególnie, że zamknięcie jednej puszki na późniejszym etapie trwa czasem nawet po 3-4 godziny, jak misje trwaja 15-20 minut i mimo korzystnej (tj. powyżej 50%) szansy na powodzenie, duchy nie łapia się po 5-6 razy z rzędu... Parodia
 
legenda głosi że na poprzedniej edycji ktoś otworzył 40tą puszkę ;)

co do samej opinii to event taki sobie
minusy
cienkie nagrody za puszki ( poza oczywiście 10/20/30/40 ;) )

wydłużający się czas każdej misji przy kolejnych puszkach - tak tak drenowanie golda z mieszków taki jest cel chcesz szybciej złapać ducha to zapłać za rytuał ;)

brak zwiększenia dropu ilości wojska adekwatnie do otwieranych kolejnych puszek - i tu znowu drenowanie golda z mieszków ... chcesz więcej woja to sobie kup ;)


plus(y)
drop wojska z aktywności w grze - to plus dla tych co mają jedno miasto tylko - i mogą w końcu uczestniczyć w evencie jak Ci co mają tych miast 100 :) poprzednio było to bardzo utrudnione szczególnie na początku gry ..

i to tyle ...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7962

Guest
A co Wy się tak do tej apki doczepiliście? Grepolis to gra przeglądarkowa, a nie na telefon, nie masz czasu, to masz problem. Kiedyś nie było czegoś takiego jak apka i jakoś nikt na to nie narzekał. Gdyby nie powiadomienia o atakach, to połowa osób pewnie by jej nie miała.

A co do samego eventu, beznadziejny jak wszystko inne, pieniądze najważniejsze ;)
 

DeletedUser31396

Guest
do kitu event,najgorszy jaki został nam zaoferowany,
 

DeletedUser31428

Guest
Beznadzieja. Nie udało mi się nawet otworzyć 5 puszki, bo wcześniej mnie zbanowali za udostępnianie hasła przyjacielowi, którego poprosiłem o wykonywanie misji (pojechałem na wakacje, a przecież nie potrafią zaprogramować eventu na aplikację mobilną, więc nie miałem wyjścia; musiałem zasięgnąć u niego pomocy, żeby coś osiągnąć). Niestety, moje zaangażowanie skończyło się banem na 5 dni, a moje miasto zostało podbite, bo regulamin tej gry jest na tyle żałosny xd
Święta prawda Marcin, apka to przecież żaden problem, regulamin jest problemem, bo nie dość, że nie dają ci możliwości skorzystania w pełni z marnego eventu (nie ma go na apce), to jeszcze banują za radzenie sobie po swojemu z tą niedogodnością :)
 

DeletedUser31360

Guest
Bardzo lipne nagrody, większość z nich można zdobyć na misjach wyspowych. Zaletą tego eventu jest jednak to, że można łatwo zdobywać ochotników.
 

DeletedUser26541

Guest
zdaje mi się, że przejście misji niezupełnie ma związek z procentową szansą. Daję na max wojo, szansa prawie najlepsza, duch uciekł. Następne podejście, wojo ustawiam słabe, szansa procentowa mała, jednak misja skończona. To jest losowa sprawa, zaliczenie misji, takie moje odczucie
 

DeletedUser31429

Guest
Jak na moje to ten event powinien być przedłużony z 5 dni minimum, bo obecnie dojście do 40-stej puszki bez nolifienia przy misjach dosłownie 24/7 lub po prostu złocenia bez opamiętania graniczy z cudem...
 

DeletedUser24703

Guest
Event słaby, większość zarzutów już padło. Bardzo czasochłonny, bez apki, nagrody średnie, nudny. Bywały eventy, gdzie trzeba było posiedzieć lub zarywać nocki, żeby osiągnąć wynik, ale ten to kilkanaście godzin dziennie ciągłego ślęczenia przed monitorem. Lapek ciągle odpalony i przyklejony do ręki, w kibelku trzeba klikać, żeby swoje ugrać. Nie dla normalnie funkcjonujących ludzi. Młodzież wakacyjna nie potrafi wysiedzieć, pracujący ma już poważny problem. Złotem poskracasz, ale jeszcze te duchy...... No właśnie jeśli chodzi o te nieszczęsne duchy, to nie pierwszy event, gdzie umiejętność logicznego myślenia zastępuje się fartem. Duch ucieka 4 razy z rzędu przy max ustawieniach, a łapiesz na niższych. Przy olimpiadzie identyczna ilość rozłożonych punków na trzy umiejętności dawała graczom różne odległości. Najpewniej mamy do czynienia z programowaniem wykorzystującym algorytmy i stałe zmienne, które nadają duży procent przypadkowości. W wielu przypadkach ma to sens, tu niekoniecznie. Trudno nie zgodzić się z krytyką, gdy wychodzą takie kwiatki. Trzeba się pogodzić, że od gracza zależy, żeby mieć wojsko i wystawić odpowiednie jednostki, dalej to już loteria. Złotnicy nie mają łatwo, sięgają co prawda topki, bo bez złota jest ona nieosiągalna ale muszą mieć niezłego doła. Ilość wydanego złota w stosunku do osiągniętych nagród - porażka. Pozostaje zaspokojenie ambicji. Ciekawe jaki procent graczy osiągnie 40 puszek?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry