Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

Odp: Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

Kolejna opcja która promuje tzw. złotników coraz mniej ludzi będzie w to grało ponieważ różnica miedzy przeciętnym graczem a złotnikiem będzie już strasznie duża czas zastanowić się nad zakończeniem przygody tutaj
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

Kolejna opcja która promuje tzw. złotników coraz mniej ludzi będzie w to grało ponieważ różnica miedzy przeciętnym graczem a złotnikiem będzie już strasznie duża czas zastanowić się nad zakończeniem przygody tutaj

Podzielam zdanie Wawy to już nie jest gra,a o zwycięstwie nie decydują umiejętności gracza a ilość złota...niestety.
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

W końcu ktoś coś napisał, a już myślałem, że wszyscy są tak szczęśliwi i podekscytowani, że nie wiedzą w jakich słowach dziękować za te "ulepszenia".
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

jak dla mnie jedna z gorszych aktualizacji,
ba, powiem szczerze, to jest dno
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

Osobiście powiem, że ja tego nie będę używać, ale to że jest to dla tzw. "złotników", to nie popieram tego.
Ja nie chwaląc się posiadam 700 złota nie wydając na to żadnej kasy. Wszystko zawdzięczam wygranym w konkursach, a ostatnio było ich bardzo dużo, jak np. z krzyżówką co miesiąc były nagrody. Na tym bardzo łatwo można było zdobyć chociaż te 100 złota i uaktywnić sobie premkę.
Pomysł na redukcję kosztów budowy jest taki sobie.
Wiele ludzi tego na pewno nie będzie używać, bo wolą sobie rzucić czar na surowce.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

Ja jestem bardzo zadowolony z nowych zmian. Do tej pory złotnicy zdołali zbudować wioskę do 6k kiedy im się ją zabierało. Przy nowym "naciągaczu na kasę" do zabrania będą już 10k wioseczki. No i farmić się będzie takich super bo będą mieli spore magazyny i eko :rolleyes:

Dziś mam dzień optymistycznego patrzenia na świat i takie wnioski mi się nasunęły....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

Ja jestem bardzo zadowolony z nowych zmian. Do tej pory złotnicy zdołali zbudować wioskę do 6k kiedy im się ją zabierało. Przy nowym "naciągaczu na kasę" do zabrania będą już 10k wioseczki. No i farmić się będzie takich super bo będą mieli spore magazyny i eko :rolleyes:

Dobrze przemyślane, a to że strasznie szybko będą się rozbudowywać, to nie będą mieli dużo wojska i takie ładne wioski będą że ho ho ;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

Po co ci wioska co am 10k pkt?? połowę rzeczy pewnie zburzysz i jeszcze więcej stracisz na akademie. Wioski 5k są najlepsze bo eco już zbudowane a samemu można ją rozwinąć.

Po za tym tak jak przedmówcy wspominali teraz kto ma złotówki ten rządzi na świecie.

Mogę się założyć że niedługo będą w planach aktualizacje wprowadzające skracanie wypuszczania kolona za złoto itp...

Jedna wielka ściema tylko po to żeby jak najwięcej hajsu stracił zwykły gracz...
Grepo się kończy dla normalnych śmiertelników, nie posmarujesz nie pojedziesz...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

Bez sens. To jeszcze zróbcie skracanie - czas ataku o połowę.. ^^ normalnie ręce opadają.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

@Empty
Grepo dla "normalnych śmiertelników" skończyło się z chwila wprowadzenie nowego systemu farmienia wiosek rolniczych i było to dawno temu. Teraz jest tylko kwestia czy po kolejnych aktualizacjach da się jeszcze grać. Ja uważam że po tej się jeszcze da. :)

@Hasse
I po co im podpowiadasz? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

taka zmiana to ulatwienie dla zlotników ;p
zróbcie cos co można zrobić bez zlota, ale wątpię że ruszycie glową ;p
 

DeletedUser14265

Guest
Odp: Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

Wiadomo po co są te gry ... zarabiać trzeba. Ale są pewne granice ... jeśli redukcja kosztów będzie to ja zawieszam buty na kołku. Skasowałbym też przyśpieszenie produkcji i budowy ... albo wprowadził jakieś ograniczenia typu czasowe (raz na dzień można skrócić).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

No zarabiać trzeba i zarabiają ;P
Mogliby stworzyć świat, gdzie w ogóle nie można wykupić premki, tzw. niepełne premium, jak to jest zrobione w innej grze innogames.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

Może kiedyś grepoteam wpadnie na pomysł,by przed aktualizacją zrobić ankietę co do pomysłu?Jestem zdecydowanie na NIE.W grepo fajnie grało mi się zaraz po starcie,a teraz co aktualizacja będzie coraz gorzej:(
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

No zarabiać trzeba i zarabiają ;P
Mogliby stworzyć świat, gdzie w ogóle nie można wykupić premki, tzw. niepełne premium, jak to jest zrobione w innej grze innogames.
jestem za tym by był taki świat, ja z premium korzystam ale tylko z zarządcy, ewentualnie czasami coś innego wezmę, ta redukcja kosztów mi nie przeszkadza dla mnie to obojętne czy będzie czy nie i tak z tego korzystał nie będę bo 50 złota za jedną budowę to za dużo przynajmniej dla mnie i dla większości pewnie też, ale dla zlotników to będzie wielkie ułatwienie w grze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

Ktoś musi utrzymywać server :) a taki złotnik bedzie więcej wydawał kasy na takie bajery :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

jako wielki złotnik jestem happy :))) i chce jeszcze - ojjj dziękuje za ten dar.

Swoją drogą mam mały apel - zróbcie taką opcje gdzie za 10k złota będę mógł wykupić od razu wioskę rozbudowaną w maxie i pełnego ofa!!

a za 50k złota będę mógł wykupić TOP-1 na danym świecie w danej chwili. Wtedy jak kaska by wam leciała, każdy by się wyprzedzał i co chwila wykupował TOP-1 :)) istny supermarket
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

No po prostu szok ,w głowie mi si nie mieści że za 50złota mogę zaoszczędzić AŻ 800 kamienia :O Szok,po prostu szok :O
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat REDUKCJI KOSZTÓW BUDOWY

Hehe...no Lipakos trochę przejaskrawiasz bo na podciaganiu Aka na lvl.28 trochę więcej kamoli zaoszczędzisz ale ogólnie to masz racje. Opcja zupełnie nieopłacalna z której po końcu ochronki będą korzystać wyłącznie ruskie i nieogary.

I faktycznie dla Manfreda mogliby coś wymyśleć bo po co ma sie męczyć i klikać rolniki. Niech kupuje od razu wioskę albo dwie. Może premka byłaby na zarzadce tańsza jak sie nachapią w koncu tego golda innowiercy.
 
Do góry