Dyskusja na temat reputacji na forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Fajna rzecz, chociaż nie do końca podobają mi się opisy na poszczególne... hm, jak to nazwać - poziomy reputacji?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Nie mam nigdzie widocznej gwiazdki, jakiś bug. :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Problem pewno w tym, że jestem wyjątkowym użytkownikiem z rangą Super Niani - pewno ktoś nie umiał nadać mi "osobno" rangi i stworzył mi specjalną grupę, która nie ma praw do oceniania postów innych.
Dostanę plusa za zgłoszenie błędu?
 
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

pewnie zaraz sie bany posypia za dyskusje na temat adminow
fapj.png


forum jak forum nic nadzwyczajnego
fanboysb.png


35.jajko_-35.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Problem pewno w tym, że jestem wyjątkowym użytkownikiem z rangą Super Niani - pewno ktoś nie umiał nadać mi "osobno" rangi i stworzył mi specjalną grupę, która nie ma praw do oceniania postów innych.
Dostanę plusa za zgłoszenie błędu?

Już powinno być naprawione, najwyraźniej u wszystkich użytkowników nie działało :) Plus jak najbardziej się należy.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Może i ciekawe ale za co chcecie się tak sami karać. Przecież ludziska będą wam klikać minusy dla zabawy drodzy admini i modowie. A co to za moderator bez reputacji?

Ja dla spróbowania dałem minusa dla @Inslithium za przekonanie o własnej wyjątkowości i gdzie można moja ocenę zobaczyć? Napiszcie więcej i bardziej szczegółowo jak to działa.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Następnego plusa poproszę.

Dzięki!

Może i ciekawe ale za co chcecie się tak sami karać. Przecież ludziska będą wam klikać minusy dla zabawy drodzy admini i modowie. A co to za moderator bez reputacji?

Ja dla spróbowania dałem minusa dla @Inslithium za przekonanie o własnej wyjątkowości i gdzie można moja ocenę zobaczyć? Napiszcie więcej i bardziej szczegółowo jak to działa.

Forum jest nie tylko dla teamu, ale przede wszystkim dla graczy - i to z myślą o was wprowadziliśmy system reputacji, żebyście mogli się motywować i nagradzać za wartościowe posty. Jeśli będziemy mieć reputację na minusie - no to cóż, świat się nie zawali :)

Gracz, któremu przyznałeś punkty dostaje powiadomienie, w którym może sprawdzić kiedy, od kogo, za jaki post, oraz jaki dostał komentarz. W zakładce ustawienia możesz sprawdzić także komu ty przyznałeś reputację. Z tego co widzę nie da się obecnie zobaczyć ile dokładnie punktów ma dany użytkownik, widać jedynie siłę reputacji, która zmienia się zgodnie z listą, która znajduje się w ogłoszeniu. Poszukam czy da się jakoś włączyć tę opcję, przydałaby się :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Ale czego nie widzisz Sisi hehe? Ja juz widzę i mam jeszcze tylko pytanie czy mogę sobie wejść i sprawdzić od kogo Sisi przykładowo dostała plusy czy minusy. Jeśli nie ma takiej opcji to ja już widzę jak team'owicze klikają sobie każdy każdemu za cokolwiek po 10 plusikow dziennie hehe
No jest Was troszkę i możecie sobie wydać nawet takie zarządzenie a cała reszta przecież będzie robić to okazjonalnie.

I jeszcze jedno. Mam w tej chwili 17 pkt. czy to znaczy ze dostałem 7 dodatkowych? Widzę tylko jedna osobę w ustawieniach jako przyznającą.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Kurcze kliknęłam coś Ci dodałam i nagle... wyrzuciło mnie z forum.
To oznacza tylko jedno, nie możesz dostawac pozytywów :D

Heh a tak na serio - kliknęłam, chciałam sprawdzić (chociaz nie wiem jak) jaką masz reputację i wywaliło mnie :)


P.S.
Hm... chcę dodać Ci reputacji i też sie nie da.

Administracjo kochana - sprecyzujcie regulamin, proszę :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Właśnie mi dodałaś reputacji a to znaczy ze nie ma spisku wobec mnie zadnego hehe. Dostałem o tym powiadomienie.


A jeśli wszystko poszło okej to i Ty powinnaś takie mieć bo Ci "klikłem" pisząc poprzedni post.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Pomysł ciekawy.

Ja bym pomyślał o rozbudowaniu "+" i "-" o automatyczne (?) minusy za używanie wulgaryzmów.
Także ze obrażanie / brak szacunku dla pozostałych użytkowników forum (do tego chyba jednak potrzeba będzie ocena adminów)
Gdyby po przekroczeniu pewnej liczby minusów skutkowało to banem - byłby to jakiś bat na trolli i hejterów.

Do tego - takie sztywne, z góry określone zasady pozwoliłyby nieco wstrzymać falę oskarżeń nt uznaniowości banowania względem adminów właśnie...
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Pomysł ciekawy.

Ja bym pomyślał o rozbudowaniu "+" i "-" o automatyczne (?) minusy za używanie wulgaryzmów.
Także ze obrażanie / brak szacunku dla pozostałych użytkowników forum (do tego chyba jednak potrzeba będzie ocena adminów)
Gdyby po przekroczeniu pewnej liczby minusów skutkowało to banem - byłby to jakiś bat na trolli i hejterów.

Do tego - takie sztywne, z góry określone zasady pozwoliłyby nieco wstrzymać falę oskarżeń nt uznaniowości banowania względem adminów właśnie...

Tak, tak i żeby jeszcze prąd raził i żeby kastrowało.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

A szkoda, że się nie da. Wybacz, ale nie kupuję czegoś takiego jak nadstawianie policzka i dyskusja z kimś, kto jedyne co umie to tylko obrażać innych.
Gdyby to ode mnie zależało to wprowadziłbym obowiązkową (!) rejestrację graczy z podawaniem prawdziwych danych (sposób weryfikacji ich prawdziwości do ustalenia)
Bo wielu osobom wolność słowa w naszym kraju pomyliła się szambem.

"Prawdziwa wolność nie leży w swawolności czynienia co się podoba".

Oczywiście, ja wiem co powiedzą niektórzy: że wszyscy tak robią - że na każdym kroku się przeklina, na forach powszechne są wypowiedzi pełne jadu, nienawiści wręcz do innych, syfu i nietolerancji dla innego zdania niż autora.
Ale - czy to, że miliard much żeruje na odchodach oznacza dla mnie, że większość ma zawsze rację?

Więc tak - jestem za karaniem i wykluczaniem tych, którzy nie szanują innych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

A szkoda, że się nie da. Wybacz, ale nie kupuję czegoś takiego jak nadstawianie policzka i dyskusja z kimś, kto jedyne co umie to tylko obrażać innych.
Gdyby to ode mnie zależało to wprowadziłbym obowiązkową (!) rejestrację graczy z podawaniem prawdziwych danych (sposób weryfikacji ich prawdziwości do ustalenia)
Bo wielu osobom wolność słowa w naszym kraju pomyliła się szambem.

"Prawdziwa wolność nie leży w swawolności czynienia co się podoba".

Oczywiście, ja wiem co powiedzą niektórzy: że wszyscy tak robią - że na każdym kroku się przeklina, na forach powszechne są wypowiedzi pełne jadu, nienawiści wręcz do innych, syfu i nietolerancji dla innego zdania niż autora.
Ale - czy to, że miliard much żeruje na odchodach oznacza dla mnie, że większość ma zawsze rację?

Więc tak - jestem za karaniem i wykluczaniem tych, którzy nie szanują innych.

Nie wiem z jakiej choiny się urwałeś kolego.

Gdzie Ty tu widzisz jakieś nagminne obrażanie i wyzwiska na tym forum? Gdzie te wulgaryzmy?
Owszem zdarza się, ze ktoś użyje mocnego słowa, ale Ciebie widać spotkała tu jakieś traumatyczne przeżycie.
Może się nim z nami podzielisz?

Bo po tonie wypowiedzi wnioskuję ze jesteś sfrustrowanym adminem tego lub innego forum a to o czym tu wypisujesz nijak ma się do rzeczywistości.

Tak, rejestrujmy wszystkich, adresy i zdjęcia oraz obowiązkowy tatuaż z kodem kreskowym na przedramieniu hehe
To może również na ulicach zabrońmy ludziom protestować, wznosić okrzyki jak im się władza nie podoba.
Niech swawolniki przebrzydłe nie zakłócają spokoju ciężko pracującym rządzącym.

To już było grane kolego. Poczytaj Orwella.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

@Akson tak z ciekawości przejrzałem kilka twoich postów na tym Forum.
Kilka, nie wszystkie.
Znalazłem w nich i wykropkowany wulgaryzm i obrażanie innych poprzez porównywanie do Rodziny Radia Maryja. W założeniu chciałeś obrazić swoich przeciwników ale obraziłeś również moją babcię.
Co Ci zawiniła ta starowinka?

Chcesz cytaty czy obejdzie się na tym ze znikniesz razem ze swoimi dziwnymi poglądami których sam nie stosujesz?
 
Ostatnia edycja:
Do góry