Dyskusja na temat reputacji na forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Czyli chcąc mieć dużą reputację muszę znaleźć ze dwie psiapsiółki z którymi będę sobie spamował, a te z każdym postem będą mi dawały reputację bo to moje kochane psiapsiółki? :) A że małe dziewczynki lubią tworzyć grupki psiapsiółek to jest co jest - czyli kpina z reputacji...
Jak nic się nie da zrobić to po co w ogóle ten temat?

Ja za coś takiego prawie banana dostałem :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Nie widzę powodu dlaczego administracja miałaby w jakimś stopniu zamiatać sprawę pod dywan, banując po kolei wszystkich którzy wytykają nieprawidłowości w naliczaniu reputacji. Raczej w ich interesie leży wysłuchanie graczy i opinie na ten temat. Jak ktoś załapał bana to zapewne za coś innego
Żeby coś naprawić najpierw trzeba wiedzieć co jest z tym nie tak
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Czyli chcąc mieć dużą reputację muszę znaleźć ze dwie psiapsiółki z którymi będę sobie spamował, a te z każdym postem będą mi dawały reputację bo to moje kochane psiapsiółki? :) A że małe dziewczynki lubią tworzyć grupki psiapsiółek to jest co jest - czyli kpina z reputacji...
Jak nic się nie da zrobić to po co w ogóle ten temat?

Umówienie się ze znajomymi, by przyznawali reputację za posty, które nic nie wnoszą, może skutkować wyzerowaniem licznika.

Co do sensu istnienia samego tematu - padło tu już sporo propozycji, które zostały wprowadzone w życie. Przykładowo, na prośbę graczy zmieniono opisy poszczególnych stopni reputacji, zmniejszono liczbę osób, którym trzeba przyznać reputację, aby ocenić post tego samego użytkownika, poprawiono kilka również błędów. Jak już wspomniano w tym temacie, ogranicza nas silnik forum, niektórych rzeczy zwyczajnie nie da się zmienić. Weźmiemy jednak pod uwagę wasze opinie i przedyskutujemy możliwe rozwiązania.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Brakuje mi jeszcze 30 punktów reputacji do nowej, zielonej kropeczki :p Muszę więcej odpowiadać na Pytania graczy:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Elastynka a mi tylko 38, ale weź tu nie pisz, bo zaraz zaczną cię wyzywać, że jesteś nikim i nie umiesz grać :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

mogę wam dziewczyny dac trochę ale ciii bo podobno to zabronione :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Ja jestem nikim ? Ojjj :D
Przez moją wrodzoną grzeczność nie zaprzeczę - zapewne pięknym kobietom :)
Już wam podkręcam tą reputację bo wasz głos w tej dyskusji jest dla mnie bardzo cenny i uważam że obie zasługujecie na pełny magazyn tych zielonych kropek :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Ja jestem tylko nubkiem z Phi :) Więc nie ma co się czepiać już ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

No własnie, coś tu wiadomo, czy czekacie na informacje z góry, jak w temacie buga?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

I co wydyskutowaliście przez te 3 tygodnie?

Doszliśmy do wniosku, że na tę chwilę nie będziemy przeprowadzać drastycznych zmian.

Forum jest oczywiście zależne od gry, jednak w tym miejscu docenione powinny zostać osoby, które mają duży wkład w jego rozwój, nie tylko świetni gracze. Jednym z kroków mających na celu wyróżnienie umiejętności w Grepolis, było stworzenie wyborów gracza roku, a zwycięzcy zostaną uhonorowani stosownymi rangami pod nickiem. Ponadto, w grze istnieją rozmaite odznaczenia, rankingi, komnata chwały, zaś forumowicze nie mają zbyt wielkiego pola do popisu, pomijając może liczbę postów, wybór spamera miesiąca, czy właśnie reputację.

Jednocześnie, będziemy uważniej przyglądać się osobom, które przyznają plusy lub minusy za posty, które nic nie wnoszą do tematu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Wedlug mnie to juz sie robi powoli nudne... tyle graczy pisze madrych rzeczy, a bardzo malo reputacji :(
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Wedlug mnie to juz sie robi powoli nudne... tyle graczy pisze madrych rzeczy, a bardzo malo reputacji :(


A kto to jest na przykład? Aby dostać tą reputację, to nie wystarczy tylko pisać na forum, trzeba pisać starannie, bez błędów i z głową :) Jeśli się komuś spodoba Twój post na pewno dostaniesz tego plusika :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Bo od tego zalezy Twoja kariera. xD

A po pierwsze - To troche jest w wersji kto jest najslawniejsza osoba, to tak jakby ktos Cie poczestowal czekolada, a ty mu nie chcesz dac batonika :eek:
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

No w sumie tak, ale nie tylko reputacja o kimś świadczy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Wiem. Ciekawe, czy Ty tolerujesz takie dzialania na FO? Bo ja tak ... ale tez nasze zachowania mowia kim jestesmy :D
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Doszliśmy do wniosku, że na tę chwilę nie będziemy przeprowadzać drastycznych zmian.

Forum jest oczywiście zależne od gry, jednak w tym miejscu docenione powinny zostać osoby, które mają duży wkład w jego rozwój, nie tylko świetni gracze. Jednym z kroków mających na celu wyróżnienie umiejętności w Grepolis, było stworzenie wyborów gracza roku, a zwycięzcy zostaną uhonorowani stosownymi rangami pod nickiem. Ponadto, w grze istnieją rozmaite odznaczenia, rankingi, komnata chwały, zaś forumowicze nie mają zbyt wielkiego pola do popisu, pomijając może liczbę postów, wybór spamera miesiąca, czy właśnie reputację.

Jednocześnie, będziemy uważniej przyglądać się osobom, które przyznają plusy lub minusy za posty, które nic nie wnoszą do tematu.

A może taki pomysł byłby dobry? Wprowadzić można by było wirtualną walutę którą by można było uzyskiwać za :
- pisanie postów
- tworzenie tematów
etc.
Każda aktywność miała by swoją cenę :D Po zgromadzeniu jakiejś większej ilości tej waluty można by było ją wymienić na jakieś nagrody/gadżety lub rangę. Może to byłby dobry pomysł by nagrodzić tych aktywnych forumowiczów :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

A może taki pomysł byłby dobry? Wprowadzić można by było wirtualną walutę którą by można było uzyskiwać za :
- pisanie postów
- tworzenie tematów
etc.
Każda aktywność miała by swoją cenę :D Po zgromadzeniu jakiejś większej ilości tej waluty można by było ją wymienić na jakieś nagrody/gadżety lub rangę. Może to byłby dobry pomysł by nagrodzić tych aktywnych forumowiczów :)

To raczej drobna przesada, brakuje w tej propozycji jeszcze otrzymywania premium w grze za codzienne logowania na forum :D

A kto to jest na przykład? Aby dostać tą reputację, to nie wystarczy tylko pisać na forum, trzeba pisać starannie, bez błędów i z głową :) Jeśli się komuś spodoba Twój post na pewno dostaniesz tego plusika :)

Zdecydowanie zgadzam się z Prometeuszem - trzeba po prostu dać coś z siebie, pomagać innym. Jeśli cierpisz na brak reputacji, częściej odwiedzaj dział pytania, zajrzyj na podforum FAQ i napisz jakiś poradnik :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Jako drugi użytkownik na Polskim forum Grepolis osiągnęłam maksymalną ilość punktów reputacji :) Jupi :p
 
Do góry