Dyskusja na temat Roadmapy 2015

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Roadmapy 2015

Widziałam ten event i nie robi on dobrego wrażenia. Kolejny raz taki sam, od bitwy o troje różni się tylko mniejszą ilością pól. Wyciągnąć jak zwykle kasę chcą ;)

Ten ranking z nagrodami jest najlepszy.. "kto wyda najwięcej złota dostanie nagrody i odznaki"
Teraz już nei ma rzeczy, która nie zmierza w tym kierunku.
 

DeletedUser22253

Guest
Odp: Dyskusja na temat Roadmapy 2015

Popieram przedmowce wyzej = Kojiro :)))
Swiat z abonamentem bez kupowania zlota. Taki w sumie sprawiedliwy na poczatku jak chocby szachy.
Moj pomysl, no ale nie tylko ja na niego wpadlem zapewne i nie roszcze sobie patentu :D

Druga sprawa, zabezpieczenie konta.

I bedzie ZNACZNIE lepiej.
Co szkodzi innogames sprobowac tego - chocby taki jeden swiat eksperymentalny :)

A jak szkodzi to chcialbym poznac dlaczego nie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Roadmapy 2015

chcecie zachęcać graczy do kupowania złota to zmierza w złym kierunku gdzie nie liczy się myślenie i strategia tylko złoto
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Dyskusja na temat Roadmapy 2015

Odświeżę temat. Latem, z różnych przyczyn, skończyłem (a może zawiesiłem?) zabawę z Grepolis, także nie mam zielonego pojęcia, co z planowanych zmian i ulepszeń udało się zrealizować. Szczególnie interesują mnie dwie pozycje, a mianowicie: ulepszenia sojuszy oraz etap końcowy. Prosiłbym o jakieś podsumowanie tematu.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Roadmapy 2015

W tych dwóch kwestiach raczej nic się nie zmieniło:) Eventy przesłoniły twórcom gry inne jej aspekty w znacznym stopniu...
 
Do góry