Dyskusja na temat systemu antyspamowego w atakach.

System anty-skillowy to sie powinno nazywac. Rozumiem, ze od dzisiaj synchro będzie mozna robic tylko na predkosci 1.
Nie ma sensu dorabianie na spowalniacza brandera, wolnego transa czy ognia na takiej predkosci 6 dajmy na to, bo 6 prob to jest minimum dla jednego celowania.
Celowanie offa do miasta obok dajmy na to same procki:
-Z hoplita
-Szermierzem
-Łucznikiem
Wszystko w minute.Nie wspone o syrenach.Macie jakich konsultantow sposrod graczy? Czy takie pomysly sobie ktos wymyslil i nikt inny nie musi akcpetować.
 
Ostatnia edycja:
Najlepiej usuńcie planer, bo te wasze durne aktualizacje po części się sprowadzają do utrudniania synchro "normalnej" części społeczności.
Znowu próbujecie rozwiązać jakiś problem, tworząc przy tym kolejny.
Świat byłby piękniejszy gdyby ktokolwiek z techników chociaż przez chwilę pograł w tę grę, może wtedy nie byłoby takich durnych systemów.
 
To i tak nic nie załatwia poza utrudnieniem celowania.
Jeśli ktoś będzie chciał nadal będzie fejkowac.
11 ataków 60s przerwy i kolejne serie.
Co ma na celu ten śmieszny anty spam w takiej formie? Czy jakis technik odpowie co to zmieni ?
P.s porekim nie podpowiadaj im może za 10 lat dojdą do wniosków jakie ty już teraz widzisz.
 
Ten system antyspamowy to jakiś nieśmieszny żart. Tym czymś zniszczycie synchro (jedyną rzecz, która trzyma mnie przy tej grze) i jeszcze nic nie zmieni w sprawie spamowania. Mam szczerą nadzieje, że nie dojdzie do tej zmiany. Może lepiej zająć się wydajnością serwerów na olimpie? Albo skasujcie go, bo jest kompletnie nieprzystosowany do gry
 
Ten system antyspamowy to jakiś nieśmieszny żart. Tym czymś zniszczycie synchro (jedyną rzecz, która trzyma mnie przy tej grze) i jeszcze nic nie zmieni w sprawie spamowania. Mam szczerą nadzieje, że nie dojdzie do tej zmiany. Może lepiej zająć się wydajnością serwerów na olimpie? Albo skasujcie go, bo jest kompletnie nieprzystosowany do gry
To raczej nie kwestia serwera, a kodu gry. Pewnie łatwiej jest napisać nową grę(kod od nowa)niż coś zmienić w tym.
 
Tak jak mądrzejsze osoby wypowiadały się wyżej: to w ogóle nie rozwiązuje problemu. Niemniej należy docenić, że odpowiedzi supportu "nasi technicy pracują nad rozwiązaniem" nie były tylko pustym hasłem, to raz. Dwa, że kierujecie temat do dyskusji i to też myślę powinniśmy docenić. Oczywiście o ile nie jest to rutynowy temacik pod komentarze, którego i tak nikt nie czyta. Myślę, że społeczność mogłaby się spiac i zamiast śmieszokwać i komentować "XD" zaproponować coś serio. A nuż widelec się przyjmie.

Imo prościej byłoby zmienić regulamin i karać za fejki na tyle dotkliwie, by z czasem coraz mniej osób po to sięgało. Na początku w supporcie będzie ostra jazda z weryfikacją zgłoszeń, ale im szerzej w świat (i przede wszystkim ekipy) pójdzie sygnał, że fejkowanie już nie jest okey, tym mniej będzie zgłoszeń i samych fejków.
 
Może zaczekajmy na komentarz techników w jaki sposób ta zmiana ma nam pomóc w obronie przed fejkami???
Widać za mało rozgarnięci jesteśmy by zrozumieć ich genialny plan :)
Pani Yakamoz czy możemy liczyć na komentarz skoro dyskusja tak mocno rozgorzała ?
 
Bardzo ciekawe posunięcie, biorąc pod uwagę, że do tej zmiany pewnie w znacznej części przyczyniło się ostatnie kilka tygodni na Rodos. Nie rozumiem tylko w jaki sposób to ma załatwić kwestie fejkowania. Gdyby którykolwiek z tych techników którym głowa paruje jak muszą naprawić błąd który pokazuje 551 łask zamiast 550 użył chociaż trochę mózgu i przeglądał to co naprawdę się dzieje to zdałby sobie sprawę, że w ten sposób utrudni grę praktycznie każdemu graczowi a nie dotknie fejkowania w żaden sposób. Po pierwsze fejkowanie samo w sobie nie jest zależne od ilości wysłanych ataków, bo dla zamulenia serwera bardziej efektowne jest wysłanie multum wsparć, w ten sposób wojska które dolecą pod odlagowaniu serwera nawet nie się nie marnują jak w przypadku wysyłania fejków jako ataku. Czy ktokolwiek tam wyżej pomyślał o tym żeby wprowadzić ograniczenie wysyłania jednostek na takiej zasadzie jak w ataku na normalne miasto drugiego gracza? Może warto zacząć od tego, żeby z miasta z pełną paczką birem dało się wysłać poleceń dajmy na to 40 albo 50, a nie 400-480 jestem pewien że to pomogłoby znacznie bardziej niż wprowadzanie jakiegoś ograniczenia wysyłania ataków z jednego miasta dla troglodytów którzy umieją postawić mur 25 i każdy rodzaj jednostki w jednym mieście. Mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę z tego ilu graczy odpuści sobie normalną grę jeżeli nie będą w stanie grać w sposób jaki odczuwają z niej przyjemność.
 
Do góry