Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Nie wiem, mi udało się tylko raz skorzystać z wersji... Tylko raz zadziałał cały dostępny pakiet możliwości gry, kolejny raz i próby powtórzenia tej czynności kończyły się fiaskiem... Nie wiem, może to wina mojego telefonu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

1.Nie można chodzić po mapie
2.Nie można zobaczyć rankingu.
3.Nie można wejść na stronę z sojuszem.
Mam nadzieję, że następne aktualizacje to wprowadzą
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Nie wiem czy tylko ja mam ten problem ale jak otwieram raporty z ataków na mnie w wersji mobilnej to nie widzę ile jednostek stracił agresor oraz ja.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Mam wrażenie, że jak tutaj piszemy o błędach mobilnej wersji to nikogo to nie interesuje. Powinien być jakiś system który monitoruje incydenty jak MANTIS czy JIRA gdzie moglibyśmy zgłaszać błędy. Żeby developerzy z inno mogli sobie priorytetowaćz głoszenia i żeby im nic nie umknęło, bo w ten sposób to tylko chaos. Proponuję, żebyśmy to zgłaszali w temacie błędy, tam może ktoś sie tym zajmie.
 
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Mam wrażenie, że jak tutaj piszemy o błędach mobilnej wersji to nikogo to nie interesuje.
Owszem, interesuje - dziękuję. Dzięki temu możemy wiedzieć, które błędy najbardziej doskwierają graczom i przekazać technikom, aby zajęli się nimi w pierwszej kolejności.

Powinien być jakiś system który monitoruje incydenty jak MANTIS czy JIRA gdzie moglibyśmy zgłaszać błędy. Żeby developerzy z inno mogli sobie priorytetowaćz głoszenia i żeby im nic nie umknęło, bo w ten sposób to tylko chaos.
Już taki system istnieje. Community Managerowie mogą raportować błędy na JIRA i jeśli pojawi się na forum błąd, który jeszcze tam nie został zgłoszony to z pewnością to zrobią i ustawią odpowiedni priorytet dla techników.

Proponuję, żebyśmy to zgłaszali w temacie błędy, tam może ktoś sie tym zajmie.
Dział Błędy w grze właśnie do tego służy, ale myślę, że i w tym temacie nie umknie nam informacja, jeśli któryś z graczy zauważy nowy błąd.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Nie wiem czy tylko ja mam ten problem ale jak otwieram raporty z ataków na mnie w wersji mobilnej to nie widzę ile jednostek stracił agresor oraz ja.

Wypowie się ktoś co do tego ? bo nie wiem czy to wina grepo mobile czy mojej komórki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Wypowie się ktoś co do tego ? bo nie wiem czy to wina grepo mobile czy mojej komórki

No niestety, też mam z tym problem od jakiegoś czasu. Tak więc nie wyrzucaj komórki. Ja widzę tylko ilość wojsk moich i przeciwnika, ale kto zginął czy zginął? Ni huhu nie wiadomo :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

jestem za ale czy tylko to bedzie na androidach czy w iinych systemach tez
 

DeletedUser9999

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

A na WP też się doczekamy aplikacji ?
 

DeletedUser13474

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Na Symbianie w Nokii N8 wogóle nie chodzi-musze korzystać z pełnej wersji.
System był aktualizowany,nawet próbowałem z programikami do przetwarzania i nic.
Aj te szwaby,coś wymyślic a potem niech ludzie powiedzą jak to poprawić.
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Na Symbianie w Nokii N8 wogóle nie chodzi-musze korzystać z pełnej wersji.

Niestety tylko pełna wersją będzie Ci działać ale też zapewne będziesz miał kłopoty, przynajmniej u mnie na Opera Mobile/Mini nie wyświetla całej strony.
Szkoda że GP nie działa w miarę dobrze na innych wersjach poza Androidem i iOS
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

A będą jakieś aktualizacje Toolboxa???
 

DeletedUser13474

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

To sie ożeń czy tam wyjdź za mąż-hehehehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Jak na moje to pewnie kiedyś będą :)
Kiedy kiedyś będzie:D.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Bo mam sojusz na amerykańskim serwie i z androida nie mogę praktycznie wogóle nim zarządzać:(
 

DeletedUser13474

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Niestety tylko pełna wersją będzie Ci działać ale też zapewne będziesz miał kłopoty, przynajmniej u mnie na Opera Mobile/Mini nie wyświetla całej strony.
Szkoda że GP nie działa w miarę dobrze na innych wersjach poza Androidem i iOS

Stronę wyświetla,gorzej z przybliżaniem/oddalaniem/przesuwaniem/czytaniem/pisaniem i całą resztą,czyli ze wszystkim po kolei-trwa to wieki.

Teraz w brodę se pluje że lumii800 nie wziąłem,ale wychodzi 920 to może,może coś z tego będzie.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Kiedy kiedyś będzie:D.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Bo mam sojusz na amerykańskim serwie i z androida nie mogę praktycznie wogóle nim zarządzać:(

Niestety na to pytanie nie jestem w stanie Ci odpisać, gdyż nie jest to zależne od nas.
 
Do góry