Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser77

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

To są dopiero jej początki dlatego tak jest. Z czasem pewnie będzie w niej więcej możliwości.
Nie zapominajmy jednak, że jest to wersja mobilna więc nie będzie tak rozbudowana jak normalna.
Posiada ona podstawowe rzeczy, które umożliwiają podstawowe ogarnięcie miasta gdy nie ma się dostępu do komputera. I takie jest jej założenie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

No niestety, też mam z tym problem od jakiegoś czasu. Tak więc nie wyrzucaj komórki. Ja widzę tylko ilość wojsk moich i przeciwnika, ale kto zginął czy zginął? Ni huhu nie wiadomo :)
To możecie wywalić swoje komórki bo ja widze ilu zgineło napastnika i obroncy telefon Samsung Galaxy Mini :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

ja chciałem zapytać czy grepolis będzie mi działać na SAMSUNGu GALAXY ACE z androidem 2.2.1?
 

DeletedUser15977

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Witam
Mam mobilną wersje ,ale tak...rozbudowa ok da sie rozbudować miasto,ale już z wojskami gorzej.Ogółem jest ok ale dacie symulator?? nie ma go w mobilnej wersji a przydałaby sie...nie zawsze wszyscy gracze mają dostęp do kompa...pozdrawiam
 

DeletedUser7343

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Moim skromnym zdaniem mobilna wersja nie jest już taka zła,ale do ideału sporo brakuje.

Na sam początek proponowałbym symulator oraz żeby dało się sprawdzić w prosty sposób jakie są ruchy wojsk bo chyba jakoś się da ale nie zawsze to działa.

No i informacja że otwarte obecnie miasto jest okupowane też nie byłaby zła.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

BB-Code na miasta powinien musowo być! Ja za bardzo nie mam dostępu do kompa i gdy jest jakas akcja sojuszowa to musze sie dopraszac graczy, zeby mi podawali graczy. Noi sojusz tez obowiązkowo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

To są dopiero jej początki dlatego tak jest. Z czasem pewnie będzie w niej więcej możliwości.
Nie zapominajmy jednak, że jest to wersja mobilna więc nie będzie tak rozbudowana jak normalna.
Posiada ona podstawowe rzeczy, które umożliwiają podstawowe ogarnięcie miasta gdy nie ma się dostępu do komputera. I takie jest jej założenie.

Ale skoro jest bb code graczy to dlaczego nie ma bb code miast i sojuszy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

BB-Code na miasta powinien musowo być! Ja za bardzo nie mam dostępu do kompa i gdy jest jakas akcja sojuszowa to musze sie dopraszac graczy, zeby mi podawali graczy. Noi sojusz tez obowiązkowo.

dopraszasz się graczy żeby ci podawali graczy? o_O
 

DeletedUser16049

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

to jets trosze nie halo z twojego punktu widzenia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Przydałaby się możliwość ustawienia dźwięku powiadomienia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

czy to prawda, że teraz jest jakas aplikacja na androida ze jak nadciaga atak to ci telefo dzwoni? mam taki mit na forum. jesteśmy najstarszym sojuszem na alfie wiec się ekhm gubimy w nowościach o ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

o tak zdecydowanie, przyciszenie albo wyłączenie dzwieku bez przymusu wyłączania powiadomienia całkowicie
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Nie jest to zbyt czyste zagranie w stosunku do atakującego :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

A raporty dalej nie dzialaja mimo ze to mialo juz w tej aktualizacji byc aktywne

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Po tej aktualizacji nie widac ruchow wojsk a to jedna wazniejszych funkcji- do bani z taka robota
 

DeletedUser17905

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

mam telefon symbian i nie moge się zalogować w wersi mobilnej ?
sprubowałem wersje standarowom i wyskakuje mi ,,brak pamięci nie można wyświetlić części strony , gram jeszcze na plmionach tam bez problemu się loguje wersje mobolnom . prosze o pomoc
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

mam telefon symbian i nie moge się zalogować w wersi mobilnej ?
sprubowałem wersje standarowom i wyskakuje mi ,,brak pamięci nie można wyświetlić części strony , gram jeszcze na plmionach tam bez problemu się loguje wersje mobolnom . prosze o pomoc

Mi wszystko działa w mobilu , ale jeden kłopot:
Nie mogę nikogo zaatakować , bo tak długo trzeba czekać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

po ostatnie aktualizacji nie widac ruchów wojsk na miasto tyczy sie to zarowno ataków, wsparć a także ruchów z miasta
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

tak po ostatniej aktualizacji nie widać ruchów wojsk :( i przestałem korzystać z mobilnej tylko tam wchodzę czasami by coś zbudować.

Mi wszystko działa w mobilu , ale jeden kłopot:
Nie mogę nikogo zaatakować , bo tak długo trzeba czekać.
Mi wszystko działa, może masz za wolnego neta w telefonie albo za mały zasięg.
 
Do góry