Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18214

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Ja bym dodał do wersji mobilnej podgląd podboju i możliwość przejścia do następnego czy tez poprzedniego miasta:) jak jestem w koszarach czy tez w agorze albo senacie muszę sie cofać i tak trochu długo schodzi ..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Mam takie pytanko jak grepolis toolbox działa a tabletach bo mi osobiście nie wydaje dzwięku przy atakach.
Testował już to ktoś na tablecie ?
 

DeletedUser22129

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Witam, a może by tak zrobić wersje mobilną dla Windows Phone? :/
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Witam, a może by tak zrobić wersje mobilną dla Windows Phone? :/

Niestety w tym momencie nie jest to możliwe, z przyczyn niezależnych od nas. Aplikacja mobilna opiera się o technologię Adobe AIR, która nie jest kompatybilna z Windows Phone. Póki Adobe tego nie zmieni, nie będziemy w stanie stworzyć aplikacji.
 

DeletedUser25005

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Może zmiana nazwy miasta ?
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Dzisiaj sie logowalem z tel na nowy swiat i pytam:
-nie ma opcji wyboru kierunku logujac sie z aplkicji mobilnej?
Chcialem wybrac kierunek kliknalem start i odrazu losowo mnie wrzucilo w swiat:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

gdy zagrasz od razu od wystartowania śiata to i tak cię wywali prawie na sam środek mapy.Nie ważne jaki kierunek wybierzesz
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Nie no wiadomo, że na początku świata kierunki są praktycznie symboliczne. Jednak zaczynając grę z apki na jakimś świecie rzeczywiście nie da się wybrać kierunku w dowolnym momencie trwania świata...
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

gdy zagrasz od razu od wystartowania śiata to i tak cię wywali prawie na sam środek mapy.Nie ważne jaki kierunek wybierzesz

Ja zaczynając na nowym nicku nie miałem kierunku do wyboru, wrzuciło mnie po prostu byle gdzie :cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie no wiadomo, że na początku świata kierunki są praktycznie symboliczne. Jednak zaczynając grę z apki na jakimś świecie rzeczywiście nie da się wybrać kierunku w dowolnym momencie trwania świata...

Ani kierunku ani nowego konta nie da się założyć
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Mam pytanie.
Mozna sprawdzic na wersji mobilnej ruchy wojsk podczas okupacji?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Tak można. Oko -> zakładka ruch (tu jest informacja o trwającej okupacji) -> po pacnięciu masz podgląd wojsk i ruchów.
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Mam pytanie. Czy stworzenie świata tylko dla urządzeń mobilnych (telefony i tablety) byłoby technicznie możliwe?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Bardzo dobry pomysł. Ja z chęcią zagrałbym na takin świecie.
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

No właśnie... nie przypominam sobie, żeby ktoś zachwalał aplikację, mało tego większość na nią narzeka. Według mnie, miała ona na celu zwerbowanie graczy, którzy-nazwijmy to zabłądzili- w sklepie playa, a skończyło się na tym, że zepsuła rozgrywkę innym graczom. Sam nie mam ochoty siedzieć przed komputerem, zwłaszcza w taką pogodę, a jakby się nie patrzeć, telefon ma sie zawsze przy sobie. Z chęcią bym zagrał na takim świecie, z tym że trzebaby bylo przebudowac aplikacje. Teraz cofki/kliny itp. są niemożliwe i w dodatku dalej nie wiemy, czy jest możliwość stworzenia takiego czegosy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

może jeszcze zróbmy grepolis na kalkulatory.
 
Do góry