Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Tak, to jest apka Inno.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Trzeba dodac, ze jesli zwie sie Grepolis App, to tak, jak inna nazwa to raczwj nie xd
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Już nie przesadzaj:) Tym bardziej, że jak teraz sprawdziłem, to po wpisaniu w wyszukiwarkę, w sklepie Play, hasła Grepolis, wyrzuca tylko jedną apkę powiązaną z grą. W dodatku jest ona podpisana InnoGames, więc nie ma możliwości pomyłki jak dla mnie :p
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Fajnie by bylo poprawic czytanie forum.
To przewijanie nieraz to az denerwuje jesli temat ma ponad 100 wpisow.
Niewiem jakas mozliwosc przerzucania stron.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czytanie forum to pierwsza rzecz. Przydało by się również parę zmian z flagami sojuszy. Gdyby w apce można było to zmienić, niektórzy mogli by zaoszczędzić trochę czasu. Sojusze były by prościej wykrywalne.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Już nie przesadzaj:) Tym bardziej, że jak teraz sprawdziłem, to po wpisaniu w wyszukiwarkę, w sklepie Play, hasła Grepolis, wyrzuca tylko jedną apkę powiązaną z grą. W dodatku jest ona podpisana InnoGames, więc nie ma możliwości pomyłki jak dla mnie :p
Nie przesadzam :p Różne rzeczy mogą się dziać:p
Fajnie by bylo poprawic czytanie forum.
To przewijanie nieraz to az denerwuje jesli temat ma ponad 100 wpisow.
Niewiem jakas mozliwosc przerzucania stron.

Sporo osób już pisało w wielu tematach odnośnie forum na apce ale póki co nic się nie dzieje w tej kwestii niestety:(
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Forum nadal do tylka można porównać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

aż dziw bierze, że iNNO nie wprowadziło w dalszym ciągu handlu złotem na appce :eek:
 

DeletedUser22970

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mam pytanko - jest w planach wprowadzenie widoku rezerwacji na miastach w przyszłości na aplikacji? :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mam pytanko - jest w planach wprowadzenie widoku rezerwacji na miastach w przyszłości na aplikacji? :)

W tym momencie nie ma konkretnych planów dotyczących rezerwacji, jednak funkcje w aplikacji ciągle się rozszerzają, więc jest szansa, że za jakiś czas ta opcja również zostanie wprowadzona :)
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A są plany co do możliwości wpisania dowolnej jednostki której aktualnie nie posiadamy żeby sprawdzić co lezie w ataku?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A są plany co do możliwości wpisania dowolnej jednostki której aktualnie nie posiadamy żeby sprawdzić co lezie w ataku?

Siemka Vic
nie wiem dokładnie o co Ci chodzi ale jeśli myśle że oto to już to jest
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Siema :)
To albo mam coś nie tak z apką albo ty masz lepszą :)

Chodzi o możliwość sprawdzenia co idzie w ataku jak na kompie że możesz wpisać dowolną jednostkę markując atak :) w mojej apce mogę zamarkować atak tylko jednostkami które posiadam w mieście. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Siema :)
To albo mam coś nie tak z apką albo ty masz lepszą :)

Chodzi o możliwość sprawdzenia co idzie w ataku jak na kompie że możesz wpisać dowolną jednostkę markując atak :) w mojej apce mogę zamarkować atak tylko jednostkami które posiadam w mieście. :)


a to ja sie pomyliłem myśałem że chodzi Ci o kompa
no ja na mobilu też nie moge
smiley_emoticons_lol.gif
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie lubię się wysilać ale jesli ma mi to ułatwić grę to czemu nie :p

zrobione ;)
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czy macie w planach dodanie handlu złotem na apki? Nie zawsze ma się dostęp do komputera, a na tzw. wersji desktopowej nie da się nic zrobić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czy czat sojuszowy jest dostępny w wersji mobi? bo albo go nie ma albo nie potrafię go znaleźć :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry