Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie ma dostępu do chatu z poziomu mobila
 

DeletedUser22434

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Witam, mam pytanie co do ostatniej aktualizacji aplikacji dla Androida, nie moge jej pobrać gdyż mam komunikat "twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersja", wiec tu pytanie, juz nie będę mógł grać na aplikacji z mojego telefonu? I co w takim razie zrobić ?
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

U mnie tez sa jakies problemy , nie da sie pobarc .
Kilka innych osob tez tak ma
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

Mam to samo co koledzy u góry...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

Czy moglibyście napisać jakie modele urządzeń posiadacie? Zapytamy techników o co chodzi.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

Czy moglibyście napisać jakie modele urządzeń posiadacie? Zapytamy techników o co chodzi.

Sprawdzałem na dwóch urządzeniach : LG G2(System zaktualizowany do Androida KitKat) oraz LG L7 II
Działa jedynie na Huawei P7
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

U mnie na LG G3 nowa wersja się zainstalowała, ale forum sojuszu to jest kompletna porażka. Widoczne wszystko jest idealnie, ale praktycznie nie da się przesuwać go w dół...idzie, bo idzie. Ponad minutę zajmuje mi zejście na sam dół tematu, który na przeglądarce ma ledwie dwie strony.

Na starym SGS III wygląda to trochę lepiej. Może to kwestia Androida? Na SGS III mam 4.3 natomiast na LG G3 mam 5.0...
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

Na tablecie nadal nie chce mi sie zaaktualizowac , na tel w końcu mi poszlo
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

Wczoraj wyszła aktualizacja appki do wersji 2.98 - czy moglibyście sprawdzić czy u was nadal nie da się zaktualizować aplikacji?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

Mi wszystko działa poprawnie. Dawno nie wchodziłem w ten temat i wypowiem się jednoznacznie na temat ostatnich aktualizacji -

Nowe ikonki jednostek = śmiech na sali :eek:

Całe grepo powoli przenosi się w ikariama..
 

DeletedUser8957

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

U mnie się zainstalowało ale brak powiadomienia wymuszonego o atakach.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

A masz w opcjach zaznaczone, żeby informowało?
 

DeletedUser8957

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

Tak zaznaczone są powiadomienia wymuszone i ataki.Pozostałe nie bo raczej się nie przydają.Kiedyś nawet po kilku godzinach jak uruchamiałem internet na fonie to powiadomienia były.Teraz nic.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Witam, mam pytanie co do ostatniej aktualizacji aplikacji dla Androida, nie moge jej pobrać gdyż mam komunikat "twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersja", wiec tu pytanie, juz nie będę mógł grać na aplikacji z mojego telefonu? I co w takim razie zrobić ?

Mam dokładnie to samo
kupilem dzisiaj telefon sony M4 Aqua z androidem 5.0 i cieszyłem się ze odpalę gierkę i bedę się cieszył gierka ,a tu wielkie zdziwienie bo nie da się zainstalować ,mało tego nawet w sklepie play nie widać aplikacji grepolis

Czy da się coś z tym zrobić i kiedy będzie dostępna możliwość instalowanie na nowszych systemach.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego aplikacja po aktualizacji jest częściowo po polsku i angielsku?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mam rozumieć, że to pytanie retoryczne, bo w sumie sam sobie odpowiedziałeś na nie
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego aplikacja po aktualizacji jest częściowo po polsku i angielsku?

Możliwe, że wystąpił jakiś problem z tłumaczeniami. W których miejscach teksy są po angielsku?
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

W rankingu jest mieszanka językowa.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Hehe...w rankingu zmieniali nazwy kategorii. Pewnie u nas zapomnieli ich później przetłumaczyć :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry