Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dzięki, zgłoszone :) Wiemy też o brakujących tłumaczeniach w agorze.
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

ja tam katuje starego toolboxa na przegladarce.... swietny i szybki mobil.... na tym nowym nie dasz rady ogarnac tak gry jak na tym starociu... taka prawda.... a tu liczy sie szybkosc :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Zmora jest to że mobilnie nie można zobaczyć rapków
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Jak będziecie dodawać rapki z GRCRT, to na mobilu będziecie mieć link do rapka i wszystko widoczne :)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Dlaczego po wejściu na forum wybierając dany temat pojawia się czarna strona z powiadomieniem czy chce zaufać danej witrynie?Pojawia się to od ostatniej aktualizacji.
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dodam że jest to mega wkurzające a zero odzewu
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

U mnie takiego problemu nie ma...więc trudno mi coś pomóc:/
 
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Dlaczego po wejściu na forum wybierając dany temat pojawia się czarna strona z powiadomieniem czy chce zaufać danej witrynie?Pojawia się to od ostatniej aktualizacji.
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dodam że jest to mega wkurzające a zero odzewu

wyłacz antywirusa od witryn :D
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Tak myślę że to od tego,ale wcześniej nie miałem takich problemów dopiero teraz.
No nic nie będę czytał forum sojuszu i tyle:)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Nie dostaliśmy żadnych innych zgłoszeń na ten temat, więc ciężko powiedzieć z czym może być problem. Czy mógłbyś podesłać screena z tym komunikatem? Jakiego masz antywirusa na urządzeniu mobilnym? Czy dzieje się tylko na określonym świecie czy na wszystkich serwerach?
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Android 5.0.1 , apka przed aktualizacja dziala bez problemu a teraz wyskakuje ze niezgodna wersja telefonu czy cos w tym stylu gg wp.
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Sprawdź poprzez centrum aktualizacji androida (niebieska ikona z robotem), czy wszystko jest aktualne.
 

DeletedUser23686

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mam problem z zainstalowaniem apki.
LG Leon 4G LTE
Android 5.0.1
Posiadam najnowsze oprogramowanie oraz aktualizacje.
Niestety nie moge zainstalować grepolis ponownie.
Wyskakuje błąd że ta aplikacja nie jest zgodna z twoim urządzeniem ???
Sprawdzałem aplikacje jej wymagania i mój sprzęt spełnia owe.
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Sprawdzilem i pisze ze mam najnowsza wersje oprogramowania , mam ten sam telefon co kolega powyzej
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mam androida 5.0.1..choć inny model telefonu
i u mnie apka działa bez zarzutu .
 

DeletedUser26552

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Może ktoś wyjaśnić sytuacje co się dzieje z telefonami LG Leon dlaczego aplikacje tam nie działają?

czy robicie coś w tym kierunku?
smiley_emoticons_motz.gif
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Również dołączam się do apelu, mam ten sam model telefonu i też aplikacja nie działa,
czekamy na szybką interwencję
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Najprawdopodobniej w urządzeniu nie były pobierane aktualizacje systemu, tylko aktualizacje aplikacji, które mogły wymagać składnika systemu dostępnego dopiero po jego zaktualizowaniu.

Proponuję aby usunąć aplikację i ponownie uruchomił urządzenie, następnie zaktualizować składniki oprogramowania, a potem zainstalować aplikację Grepolis.

Wymagane są aktualizacje aplikacji urządzenia, takie jak Sklep PLAY oraz wszelkie inne składniki systemu Android na urządzeniu ( aktualizacja składników oprogramowania - aplikacje - Centrum aktualizacji (niebieska ikona z robotem androida).

Aktualizacje są zwykle wymagane na nowych urządzeniach oraz po przywracaniu do ustawień fabrycznych urządzeń.

Zaktualizowane urządzenie jest poprawnie wykrywane w sklepie Google PLAY i jeśli urządzenie spełnia wymagania, to komunikat mówiący iż aplikacja nie jest obsługiwana, znika.
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ok, już wszystko jasne :
W Centrum aktualizacji jest do zrobienia (pewnie między innymi) jedna ważna - "LG backup" - jest w zakładce aktualizacji aplikacji.
To najpewniej brak tej aktualizacji blokował aplikację,
Co prawda po zrobieniu tego nadal jest komunikat, że urządzenie jest niezgodne ale można już pobrać i wszystko się uruchamia, aplikacja działa.
Dziękuję za podpowiedź :)
 

DeletedUser23686

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja aby zainstalować na moim sprzęcie apke musiałem:
Zrobić ustawienia fabryczne
Od nowa zainstalować aktualizacje..
I wtedy mogłem dopiero zainstalować apke...
Model telefonu bez zmian
LG Leon 4G LTE
Wcześniej posiadałem te same aplikacje z najnowszymi aktualizacjami systemowymi...
Musiałem dać ustawienia fabryczne aby zainstalować apke to jest irytujący proces oraz czasochłonny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry