Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Galaxy S4
Android 4.2.2 (stockowy)

apka działa i poraża szybkością, ALE są problemy z forum
1) opisy przycisków i paski tytułowe nie są przetłumaczone
2) informacja właścicielu forum jest błędna i jest po angielsku
3) zamiast nazw sojuszy, z którymi dzielone są zakładki, są ich kody ID
4) nazwy tematów wewnątrz poszczególnych zakładek są ucięte(zajmują 30% przeznaczonej dla siebie szerokości), co utrudnia nawigację


Galaxy S3
Android 4.1.2 (stockowy)

problemy jak wyżej


SE Xperia Arc
Android 4.1.2 (custom ROM -> AOKP)
jak wyżej


Galaxy s3

Te same problemy co wyzej dodam rowniez ze moglo by byc gdzies wyswietlone co ma sie w danym miescie bo niestety ale nie jestem w stanie zapamietac wszystkego co gdzie jest teraz jest tak (zdjecie)
App_activity_frame.png


np wchodze w miasto 150 i nie wiem co mam z nim zrobic czy atakowac czy wspierac bo nie pamietam co w nim jest dopiero po wejsciu w koszary albo port wiem co jest. Niestety tak chyba byc nie powinno :(

Kolejne:
czasem zawiesza sie po wejsciu w zakladke raporty. Wyskakuje WCZYTYWANIE i tak do usranej smierci
Forum sojuszu a szczegolnie jego tematy wchodze w zakladke np. ratusz i chce zobaczyc co tam jest a tu nic widze tylko kto dal wpis ostatni a nie widze tematów jakie sa w danej zakladce


Jezeli widze ze mnie ktos atakuje to fajnie jakby ten obraze co wyskoczy u gory (dwa miecze migajace) cos dawal czyli zeby mozna bylo na niego kliknac i by nas odeslalo do jakiegos podgladu
App_top_menu.png



Fajnie jakby tez dzialalo grupowanie miast . czyli wchodzimy w liste miast i mamy do wyboru grupy miast jakie mamy stworzone bo tak to miasta sa podzielone na grupy ale nie wiemy w jakiej grupie jestesmy i pozniej po nacisnieciu na strzalke (czyli nastene miasto) odsyla nas do jakiego miasta ktore nie jest po kolei. Przyklad wybieram miasto o nazwie 1 i klikam nastepne miasto a tu zamiast 2 pojawia mi sie np 9. NIe jest to blad bo na komputerze w odpowiedniej grupie taka mamy kolejnosc w danej grupie. Jednak jak robimy to na komorce moze nam sie wydawac ze to jakis bug bo nie wiemy ze jestesmy w danej grupie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

brak bb-c , rapków na forum i przeglądanie forum nie działa jak należy ( nie da się przewijać ekranu - stad nie widać wszystkiego ) , błednie wyświetlana pojemość statków transportowych, przewijanie miast za pomocą strzałki ( wybiera losowo miasta )
ogólnie to chodzi lepiej niż na wersji przeglądarkowej - zero lagów
brakuje jedynie dostepu do ekwipunku oraz informacji i stanie wojsk w miescie


tu chyba wlasnie chodzi o to co pisze wyzej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

mam lg swift l3 e400 android 2.3 i tej apki nie ma w sklepie play co zrobić?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

no i //ciach// mam za słaby telefon:( będę musiał korzystać z tej starej wersji:( czekam może będzie na mój telefon kiedyś:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Mam akurat możliwość sprawdzenia aplikacji na tablecie, gdyż powiększył mój zasób rodzinny i ma androida 4.1.1 i powiem szczerze, że między miastami i mapa ładnie i płynnie chodzi, ale forum sojuszu strasznie przymula, jeśli się ma dużo tematów i postów.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Nie moge zainstalować na moim tablecie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Niestety, na moim Samsungu i5800 aplikacja nie chce się zainstalować...
Plik niezgodny z twoim urządzeniem.
Posiadam android w wersji 2.2
Proszę o pomoc.
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Kurde wczesniej bylo napisane ze od 2.2 :[
Czyli u mnie nie pójdzie chyba że wgram custom roma...

gorąco zachęcam ;)
ale nie wiem, czy apka się zainstaluje nawet pomimo wgrania custom roma - oprócz wersji systemu ważna wydaje się być jeszcze rozdzielczość ekranu. U Ciebie jest ona zbliżona (choć ciut większa) do kolegi kilka postów wcześniej (LG E400)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

A ja już trochę nawrzucałem w dziale "błędy w grze". Szczególnie forum sojuszu działa u mnie fatalnie.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

gorąco zachęcam ;)
ale nie wiem, czy apka się zainstaluje nawet pomimo wgrania custom roma - oprócz wersji systemu ważna wydaje się być jeszcze rozdzielczość ekranu. U Ciebie jest ona zbliżona (choć ciut większa) do kolegi kilka postów wcześniej (LG E400)

W LG E400 jest 125 ppi, wymagane jest minimum 160. Sama mam taki telefon i ubolewam z faktu, że appka nie działa :D

A na androida 2.3.6 pójdzie? nie próbowałem,tak pytam :D

U większości osób z tą wersją działa, ale nie u wszystkich, ważne są też pozostałe cechy telefonu. Na Samsungu GT-S5830 z 2.3.6 niestety nie chodzi.

Dzięki za szybką reakcję :) Wiadomo, że teraz jest nawet android 2.4.2, ale troszkę to już przesada, bo ja nigdy nie aktualizuję oprogramowania :)

Dowiedziałam się, że kolega kolegi :)D) ma HTC Desire S zaktualizowany do 4.0 i u niego appka śmiga.

Ja mam androida 2.3.6 i też pisze że nie jest zgodne z moim urządzeniem...

A jaki masz telefon?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Oooo jaaaa mam android 2.3.6 Samsung Galaxy Y i apka nie jest zgodna z moim urzadzebiem faaaajnieee
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Oooo jaaaa mam android 2.3.6 Samsung Galaxy Y i apka nie jest zgodna z moim urzadzebiem faaaajnieee
Dzięki za info, robię listę telefonów na których nie działa.
TO akurat można obejść :)
A próbowałeś? Przed aktualizacją do tej wersji mogłam co prawda ściągnąć, ale Zeus nie miał twarzy i nie dało się zalogować, bo nie mieściły się wszystkie pola :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

ja mam HTC Desire (Android 2.3.3) i niby powinien działać na moim telefonie. Zaczyna się pobierać i za chwilę wyświetla się błąd podczas pobierania. Co mam zrobić?
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

A próbowałeś? Przed aktualizacją do tej wersji mogłam co prawda ściągnąć, ale Zeus nie miał twarzy i nie dało się zalogować, bo nie mieściły się wszystkie pola :D

z tą konkretną aplikacją - nie.
Z innymi o podobnych "problemach" - owszem :)

Gdzieś mi się ten E400 zapodział. Jutro go poszukam i sprawdzę, czy da radę na nim apkę Grepo odpalić


ja mam HTC Desire (Android 2.3.3) i niby powinien działać na moim telefonie. Zaczyna się pobierać i za chwilę wyświetla się błąd podczas pobierania. Co mam zrobić?

jaki błąd? jak brzmi?
 
Status
Zamknięty.
Do góry