Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5

Guest
Zgodnie z zapowiedziami, wprowadzona została wersja mobilna Grepolis na Androida oraz iOS, o którą pytało się wielu z was :) Zapraszamy do dyskusji i wymiany opinii.

Aplikację można pobrać bezpośrednio w Google Play Store (Android) lub App Store (iOS).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Bardzo szybko zostało to wprowadzone, za co oczywiście dziękujemy :) Zaraz ją pobiorę i zobaczę, jak się sprawuje ^^

EDIT: Już minus :( Nie mogę pobrać, bo nie jest zgodne z moim urządzeniem. Pisze, że potrzeba bynajmniej androida 2.2 lub nowszego, a ja mam 2.3 :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Bardzo szybko zostało to wprowadzone, za co oczywiście dziękujemy :) Zaraz ją pobiorę i zobaczę, jak się sprawuje ^^

EDIT: Już minus :( Nie mogę pobrać, bo nie jest zgodne z moim urządzeniem. Pisze, że potrzeba bynajmniej androida 2.2 lub nowszego, a ja mam 2.3 :(

Instalowałaś na HTC Desire S (jak to dobrze jest mieć wątek z telefonami graczy :D)? Czyli wersja androida to 2.3.3?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Własnie pobrałem ta nowa wersje i na pierwszy rzut oka prezentuje sie wysmienicie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Jak dobrze wszystko wiesz :) Tak wersja androida 2.3.3 i jest napisane "Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem." W Google Play nie mogłam znaleźć tej apki, to sprawdziłam na internecie za pomocą twojego linka i tam tak jest napisane :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Jak dobrze wszystko wiesz :) Tak wersja androida 2.3.3 i jest napisane "Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem." W Google Play nie mogłam znaleźć tej apki, to sprawdziłam na internecie za pomocą twojego linka i tam tak jest napisane :)

Dzięki, zgłoszę, u mnie też nie chce działać mimo 2.3, choć w moim przypadku to nic dziwnego :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Dzięki za szybką reakcję :) Wiadomo, że teraz jest nawet android 2.4.2, ale troszkę to już przesada, bo ja nigdy nie aktualizuję oprogramowania :)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Ja mam 2.4.2 już się apka instaluje :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

EDIT: Już minus :( Nie mogę pobrać, bo nie jest zgodne z moim urządzeniem. Pisze, że potrzeba bynajmniej androida 2.2 lub nowszego, a ja mam 2.3 :(

Ja mam androida 2.3.6 i też pisze że nie jest zgodne z moim urządzeniem...
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Apka dziala swietnie.Wysmienita :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

No jest również android 4.2 coś.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Aplikacja działa aż za dobrze nie chcący usunąłem wielomiesięczną konwersację pw :(( Szkoda ... :)))
 

DeletedUser19133

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

apka jest wyśmienita, nareszcie się jej doczekaliśmy:) ale szkoda że dalej na forum nie wyświetlają się udostępnione raporty i nie można rapków udostępniać... na moje oko to jeszcze tylko tego tej apce brakuje do pełnej potrzebnej funkcjonalności.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

brak bb-c , rapków na forum i przeglądanie forum nie działa jak należy ( nie da się przewijać ekranu - stad nie widać wszystkiego ) , błednie wyświetlana pojemość statków transportowych, przewijanie miast za pomocą strzałki ( wybiera losowo miasta )
ogólnie to chodzi lepiej niż na wersji przeglądarkowej - zero lagów
brakuje jedynie dostepu do ekwipunku oraz informacji i stanie wojsk w miescie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11943

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Czy jest szansa ze ta aktualizacja bedzie dostepna na starsze wesje androida?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

apka wyglada super i chodzi dobrze ale nie ma misji i ekwipunku :-\ chyba ze nie znalazlem tego ;-)
forum sojuszu u mnie dziala ale jakos tak slabo czytelne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Wszystko ładnie, pięknie, ale nie ma powiadomien o nadciagajacych atakach
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Galaxy S4
Android 4.2.2 (stockowy)

apka działa i poraża szybkością, ALE są problemy z forum
1) opisy przycisków i paski tytułowe nie są przetłumaczone
2) informacja właścicielu forum jest błędna i jest po angielsku
3) zamiast nazw sojuszy, z którymi dzielone są zakładki, są ich kody ID
4) nazwy tematów wewnątrz poszczególnych zakładek są ucięte(zajmują 30% przeznaczonej dla siebie szerokości), co utrudnia nawigację


Galaxy S3
Android 4.1.2 (stockowy)

problemy jak wyżej


SE Xperia Arc
Android 4.1.2 (custom ROM -> AOKP)
jak wyżej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Android 4.0.4 - nie wyświetla mi się apka w sklepie google :) jutro będę miał troche czasu to znajdę manualnie, jak przetestuje to dam znać :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry