Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29960

Guest
Według mnie apka powinna wyglądać tak samo jak w komputerze co ułatwiło by poruszaniesię graczom korzystającym ze strony na komputerze jak i apki na telefonie.
 

DeletedUser29184

Guest
Aplikacja nie pokazuje takich komend jak wysylanie ataku, wsparcia czy nawet rekrutacji jednostek. Nie dość, że 'nie miesci się' na ekranie (i to nie jest spowodowane dostosowaniem rozdzielczosci do aplikacji) to nawet po przytrzymaniu palca na ekranie i przesunieciu go w góre polecenia typu 'atakuj' 'wesprzyj' 'rekrutuj' nie istnieją
 

DeletedUser29997

Guest
Według mnie najważniejsza rzeczą której aktualnie brakuje na mobilu to podgląd na raporty ruchome... I na tym bym proponował się skupić w pierwszej kolejności... Bo o dodawaniu raportów z apki to już nawet nie marzę skoro tyle czasu podglądu nawet nie ma...
 

DeletedUser16352

Guest
Fajna aplikacja,powiadomienia przychodzą jak chcą,raz od razu innym razem spóźnione od 2 do 6 godzin.
 

DeletedUser27745

Guest
Aplikacji brakuje podstawowych funkcji np. eventów i symlatora. :/
 

DeletedUser29986

Guest
Drogi suporcie...
Wysoka Rango. Czy, aby technicy nie grzebali przypadkiem przy powiązaniach aplikacji z kontem?
Jeżeli posiadamy więcej, niż jedno konto - a telefonów mniej niż dwa, bo jeden to przypadkiem, nie wyłącza powiadomień na jednym z kont?
 

DeletedUser29986

Guest
69d75a64-5d05-4d23-8695-6b5a7ee64c29.png
 

DeletedUser9244

Guest
Po aktualizacji aplikacji mam problem pt. Przy przechodzeniu między światami pokazuje się błąd. Nazwy miast się nie aktualizują. Niby jestem na drugim świecie a dane są z pierwszego. Trzeba zrestartować aplikacje żeby zaczęła działać poprawnie i tak za każdym razem gdy zmieniam świat. Odinstalowanie i ponowna instalacja aplikacji nie pomagają podobnie jak czyszczenie danych aplikacji.
 

DeletedUser29986

Guest
To już, nie team to raczej bezpośrednie uwagi do programistów za pośrednictwem sklepu play. Tutaj należy zawsze wyłączyć lub włączyć urządzenie, wykasować pamięć cash lub przeinstalować aplikacje jeśli nadal coś, nie tak to Twoja wina, urządzenia, dostawcy, operatora...
 
To już, nie team to raczej bezpośrednie uwagi do programistów za pośrednictwem sklepu play. Tutaj należy zawsze wyłączyć lub włączyć urządzenie, wykasować pamięć cash lub przeinstalować aplikacje jeśli nadal coś, nie tak to Twoja wina, urządzenia, dostawcy, operatora...

Problem jest w tym, że nie działają na kilku urządzeniach, różne marki. Sprawdzone wszystkie opcje, czyszczenie itd też, nawet było przywracanie do ustawień fabrycznych. Wszystkie czynności które wykonałem nie przyniosły skutku, podobną sytuacje ma znajomy. Gdyby chodziło o sprzęt jednej marki to pewnie bym tutaj nie pisał:p Natomiast problem dotyczy kilku telefonów. Problem występuje od 3 dni a nikt nie kwapił się tym zainteresować.
 

DeletedUser29986

Guest
Problem jest w tym, że nie działają na kilku urządzeniach, różne marki. Sprawdzone wszystkie opcje, czyszczenie itd też, nawet było przywracanie do ustawień fabrycznych. Wszystkie czynności które wykonałem nie przyniosły skutku, podobną sytuacje ma znajomy. Gdyby chodziło o sprzęt jednej marki to pewnie bym tutaj nie pisał:p Natomiast problem dotyczy kilku telefonów. Problem występuje od 3 dni a nikt nie kwapił się tym zainteresować.
Wiem, doskonale
smiley_emoticons_hust.gif
Ostatnia atualizacja to zwaliła
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
No, ale przecież to wina urządzenia.
Przyjdzie aktualizacja naprawią ten nieoficjalny problem
 

DeletedUser15806

Guest
Po aktualizacji aplikacji mam problem pt. Przy przechodzeniu między światami pokazuje się błąd. Nazwy miast się nie aktualizują. Niby jestem na drugim świecie a dane są z pierwszego. Trzeba zrestartować aplikacje żeby zaczęła działać poprawnie i tak za każdym razem gdy zmieniam świat. Odinstalowanie i ponowna instalacja aplikacji nie pomagają podobnie jak czyszczenie danych aplikacji.
A ja Wam wszystkim caly czas tlumacze, ze aplikacja nie jest do grania. Na tym nie da sie grac i nie bedzie sie dalo chocby nie wiem co tam nie wymyslili. Ona ma informowac o atakach. A gra sie nawet w telefonie w wersji przegladarkowej.
 

DeletedUser9244

Guest
A ja Wam wszystkim caly czas tlumacze, ze aplikacja nie jest do grania. Na tym nie da sie grac i nie bedzie sie dalo chocby nie wiem co tam nie wymyslili. Ona ma informowac o atakach. A gra sie nawet w telefonie w wersji przegladarkowej.
Znam takich co grają tylko na apce i dobrze się mają
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser19924

Guest
A ja Wam wszystkim caly czas tlumacze, ze aplikacja nie jest do grania...Ona ma informowac o atakach. A gra sie nawet w telefonie w wersji przegladarkowej.
Grzechu, jakby jeszcze informowała, to by był spokój...ale ona informuje kogo chce i kiedy chce. Dzisiaj dostałem powiadomienie o ataku wroga normalnie...a jak sobie puściłem atak z misji wyspowej, to powiadomienie dostałem około godziny po wejściu tego ataku. Także tego...masakra.
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser31341

Guest
Testuje apke na Blackberry. Wszystko fajnie ale brak powiadomień push. Chciałbym na stałe wejść w blackberry. Macie sposub na powiadomienia?
 
Status
Zamknięty.
Do góry