Dyskusja na temat wydarzenia Dionizje 2022

Po pierwszym dniu można stwierdzić że event nie zachęca. Czas misji później zaczyna się od 30 minut,brak rankingu dziennego co nie motywuje do klikania, 5h czekania na drzewko albo zloto, nagrody nie powalają
 
Czy będzie wgrana poprawka językowa zamiast obecnego "Kali jesć, kali pić"? Można zainwestować w normalnego tłumacza niż Google translator :)
 

dorocia

Zespół Grepolis
Tez wam nie zaliczyło punktów za zapełnienie szyszkami pierwszego drzewka?
Pewnie, ja tylko za pierwszą spaloną misję 4k pkt dostałem i na tym koniec
Ukończenie misji nie oznacza, że punkty rankingowe zostaną przyznane.
Punkty rankingowe zdobywa się za wykonanie bonusowego celu danej misji, takiego jak zbieranie winogron, plastrów miodu lub fig.
Oznacza to, że jeśli wyślecie tylko jednostki, które wykonują cel główny lub przyspieszają misję, bez dodawania jednostek, które wykonują bonusowe zadania zbierania, to nie otrzymacie punktów rankingowych.

Mam nadzieję, że ta informacja będzie pomocna :)
 
Ukończenie misji nie oznacza, że punkty rankingowe zostaną przyznane.
Punkty rankingowe zdobywa się za wykonanie bonusowego celu danej misji, takiego jak zbieranie winogron, plastrów miodu lub fig.
Oznacza to, że jeśli wyślecie tylko jednostki, które wykonują cel główny lub przyspieszają misję bez dodawania jednostek, które wykonują bonusowe zadania zbierania, to nie otrzymacie punktów rankingowych.

Mam nadzieję, że ta informacja będzie pomocna :)
Dorocia Zgadza się, ale tak jak dzisiaj zdobyte 70k pkt tak i wczoraj mi pokazywało po każdym wykonaniu ile zdobyłem pkt, natomiast z tą różnicą że wczoraj pkt nie były aktualizowane a dzisiaj są, dla sprostowania misje wykonuje w ten sam sposób.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Ponieważ niektórzy Gracze mieli problem ze zdobywaniem punktów rankingowych zamieściłam dodatkową informację.
Na sprawy techniczne nie mamy bezpośredniego wpływu, ale skoro problem został rozwiązany (naprawiony) to uważam temat w tym zakresie za zakończony.
 
nie wiem czy temat zakończony bo ja jak zdobyłem na pocżtku punkty tak stoją dalej w miejscu najpierw zróbcie coś dobrze a potem puszczajcie na gre
 

DeletedUser35664

Guest
Po co coś testować skoro domyślasz się że może zadziała
 
Do góry