Dyskusja na temat wydarzenia Krąg Inkantacji

DeletedUser31674

Guest
a jak to jest z recepturami? teraz każdy ma inne i dodatkowo trzeba kupować żeby nie trafić na jakieś gnioty?
 

DeletedUser22713

Guest
W końcu!!! Po to wróciłem po prawie roku na grepo, poczuć ten smak eventu, czekałem na to już zbyt długo!
 
na wolnych światach, zwłaszcza na ich początkach da się wyżyć, nagroda 4-6-8 mantykor cieszy
ale na szybkich zaawansowanych kiedy podwoi je demokryt to badziewie się robi bo się nawet nie mieszczą
całymi pakami latają ludziki, którzy ani jednej sztuki nie zrobili w swoich koszarach przez kilka lat gry bo nigdy nie mieli świątyni 15 ani kradzieży łask
 

DeletedUser6117

Guest
tak na serio to badziew totalny...
zastanawiam sie co ja tu robie jeszcze na tym czy tamtym swiecie
smiley_emoticons_panik4.gif


Jeszcze troche i za to ,ze wchodzi sie do gry to beda kazali goldem placic..padaka totalna i zlosc ,na ktora nic nie mozna zrobic tylko biernie temu szajsowi sie przygladac...

Teraz ,zeby sie wzbogacic to kaza sobie za kazda recepture placic-bo nie jest ona powielana dla wszystkich-czyli zas...KTO MA WIEKSZY PORTFEL WYKUPI SOBIE RECEPTY i sra na wszystkich ..

CO WY ROBICIE Z TA GRA??
 

DeletedUser29576

Guest
Chyba najbardziej dobijające jest to, że każdy narzeka, a "twórcy" i tak na to nie reagują. Gracze Wam uciekną, a z tym wszystkie zyski tej gry. "Hajs się musi zgadzać"
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser6117

Guest
hahah ,a najciekawsze jest to jak nasza Polska Grepolisowa cenzura tu szybko dziala...
w zasadzie nie wiem dlaczego usuneli moj post .ktory dalam po Tobie Oko..
cóż tam bylo takiego beeee ,ze ocenzurowano mnie..
smiley_emoticons_lol.gif


ale tzn ,ze napisalam cos co im nie podpasowalo..cos co zgadzalo sie z rzeczywistoscia:)

raz-dwa-trzy..tik tak...
w prawo -w lewo..
dziekujemy za skontaktowanie sie z obsluga klienta...
pozdrawiamy...

ps.pozdrawiam obsluge ..
I love it..

mam mdlosci ....
 

DeletedUser25516

Guest
Być może twórcy tej gry widzą jej koniec i wiedzą, że macie rację. Próbują jednak wycisnąć tę cytrynę ile się jeszcze da.
 

DeletedUser31688

Guest
hej, mam pytanie - czy ilość i rodzaj rekrutowanych jednostek wpływa na to jaki przedmiot dostajemy w ramach tych 10 darmowych przedmiotów dziennie?
 
Dobre XD
Skoro był problem u graczy z różnymi łączami (nawet FO nie działało, a inne strony działały bez problemu), to nagle była wina łącza, bo grepo zawsze łączy. Proszę o rzetelne odpowiedzi, zamiast klepania tych samych formułek XD
 
sprawdźcie lepiej jak wpłynęła zmiana czasu na zimowy, na krąg ;)
o 23:00 zerują się ofiary do znalezienia ;)

a o znanym problemie z rezydencją nie wspomnę ... tyle lat wałkowany błąd i nadal nie poprawiony
 
Ostatnia edycja:

yakamoz

Zespół Grepolis
Chcielibyśmy tej nocy sprawdzić, czy błąd ten występuje ponownie. Proszę o podpowiedź, który świat oraz miasto mamy sprawdzić i proszę wstrzymać się z inwestycją monet w bohatera znajdującego się w tym mieście oraz proszę też nie wysyłać w tym mieście bohatera z atakiem.
 
Do góry