Dyskusja na temat wydarzenia Puszka Pandory

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Ten event na pewno pogłębi różnice między graczami już rozbudowanymi z dużą ilością wojska,a tymi,którzy dopiero zaczynają i nie mają wojsk na misje.Przewaga mocniejszych nad słabszymi będzie jeszcze większa.To kolejny dowód na to,że eventy burzą rozgrywkę i należy ograniczyć ich liczbę do minimum.
 

DeletedUser19924

Guest
Tylko napisałeś i już zmniejszyli wymagania
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser30339

Guest
W sumie dobrze ten event jest slaby i przy 20+ puszcze ludzie beda musieli się zastanawiać czy wyslac wojo na event czy na wioske, to nie beda przelewać zlota, bo sie zupelnie nie bedzie oplacac
 

DeletedUser30085

Guest
Ten event na pewno pogłębi różnice między graczami już rozbudowanymi z dużą ilością wojska,a tymi,którzy dopiero zaczynają i nie mają wojsk na misje.Przewaga mocniejszych nad słabszymi będzie jeszcze większa.To kolejny dowód na to,że eventy burzą rozgrywkę i należy ograniczyć ich liczbę do minimum.
o czym ty mówisz kogo obchodzą słabsi gracze oni przecież złota nie wydają, już od dawna eventy służą tylko tym którzy złocą a INNO zależy tylko na kasie cała reszta to pikuś
 

DeletedUser30339

Guest
Ale w tym evencie po 20+ puszcze na misje bedzie trzeba wyslac ok 150-200 ludzi za czym idzie przy zamknieciu calej puszki wyjdzie ok 1400 ludzi zupelnie nie oplacalne, jedynie ten event zaburzy walki na swiecie, bo ludzie nie beda mieli czym bic
 

DeletedUser30339

Guest
W dodatku rytułały, typu zaangazowani ludzie nie dziala
 

DeletedUser5

Guest
W dodatku rytułały, typu zaangazowani ludzie nie dziala

Czy czar, który wymagany jest w danym rytuale, rzucony został z konta, na którym aktywny jest rytuał? Dość często otrzymujemy zgłoszenia, w których jeden gracz posiada rytuał, a drugi gracz rzuca na niego czar - w takim przypadku rytuał nie zadziała i nie jest to błąd. Jeżeli doszło do ciebie u innej sytuacji i rytuał nie działa poprawnie, napisz proszę zgłoszenie do obsługi, sprawdzimy czy wystąpił u ciebie błąd.
Tylko napisałeś i już zmniejszyli wymagania
smiley_emoticons_grepolove.gif

Trudność misji została wczoraj zmniejszona na podstawie opinii graczy z różnych wersji językowych. W początkowym etapie gry może to być mało widoczne, zmiany są większe u osób z dużą liczbą punktów. Oprócz tego misje zostały trochę skrócone.

Jesli juz mowa o tym na czym warto sie skupic to zamiast pisac jak wykonywac misje moze skupmy sie na glosie graczy, ktorzy mowia dosc tym eventom comiesiecznym Shannqo :) jak widac wiekszosc jest zmeczona tymi eventami, one nie dodaja grze dynamiki tylko zakłócają jej przebieg.

Widzę wasze opinie i regularnie je przekazuję do projektantów gry. W tym roku rzeczywiście było sporo wydarzeń, głównym winowajcą jest dodatkowa Grepolympia, która odbyła się we wrześniu. Rozumiem jednak, że niektórzy chcieliby, żeby wydarzeń nie było wcale lub żeby pojawiały się znacznie rzadziej.
 

DeletedUser30339

Guest
Nie, nie posiadał zadnego czaru, w dodatku pisalo na tym ze rytułał dziala na jedno miasto a wyswietla mi sie na kazdym, tak samo bylo przy rytulale ktory dawał 5% surowców z pojemnosci magazynu, tak samo nie dzialał sprawdze teraz z wojem, jezeli nie to dzięki nieudolnosci waszej bede ok 3k jednostek do tylu
 

DeletedUser19924

Guest
Rytuał sam z siebie nie działa przecież. Dopiero zadziała jak rzucisz na jakieś miasto czar...rytuał zwielokrotnia efekt czarów od bogów.
 

DeletedUser8468

Guest
Tak czy siak ten event po 10 puszcze jest nieoplacalny

dokładnie tym bardziej że otrzymujesz tyle samo pkt. za misje np co przy puszcze 1 czy 11 a ilość jednostek jest xx razy większa bez sensu gostek gra 1 dzien straci 10k jednostek i zajmie 1 miejsce w rank. a inny straci 100k i bedzie 5 bo to już jego 10 puszka.
o czasie misji już nie wspominam nawet .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
fliperobandito, liczba zamkniętych puszek ma wpływ na punkty do rankingu, które otrzymujesz za misje. Poza tym dostajesz więcej punktów, gdy misja zakończy się sukcesem, a bardziej rozwiniętemu graczowi łatwiej jest dopasować jednostki pod misję, by zwiększyć szansę na powodzenie, ma większe możliwości regularnego tworzenia jednostek niż gracz posiadający przykładowo 5 miast.
 

DeletedUser30339

Guest
I co z tego na poziomie 10 trzeba wyslac 100+ co na 7 misji daje utrate 700+ ludzi wziac tez trzeba przed uwage ze jezeli nawet dobrze wysle sie jednostki to misja moze sie nie udac, tak wiec idzie ok 1000ludu, gdzie dostaniemy jedynie 150 pylków co nam nawet nie zrekompensuje utracony ląd
 

DeletedUser19222

Guest
Na zrobienie puszki numer 9 potrzebuje posłać 160 luda a jakby tego było mało to bazowa szansa sukcesu spadła poniżej 40 procent. To jest chore... I żadna nagroda już nie rekompensuje strat. Ten "iwent" jest bliższy standardem grze mobilnej niż przeglądarkowej.
 

DeletedUser30339

Guest
I widac ze malo kto robi ten event doszedłem wczoraj do 10 puszki bylem 20 nie wydajac zlota, dzisiaj otworzylem 1 puszke jestem 50
 
Najgorszy event jaki był do tej pory, ten specjalnie nastawiony na zarobek, aby gracze wydawali jak najwięcej złotka, im wyżej, tym coraz gorzej, doczłapałem do 11 puszki i serdecznie mam już dość i olewam ten evencik, i nawet następne 3 sloty do zdobycia, pierwszego już zaliczyłem, a do następnych to mnie Qurvica złapie, 11 puszka-232 wojaków, ciekawe co będzie wyżej??? nawet nie chcę wiedzieć, rzucam to bo szkoda nerwów, a kasy na makrelę nie będę wydawał.
 
Na Tebach i tak wojsko jest niepotrzebne :)
Problem w tym jak silne nagrody są , boskie zmysły , zacznie się rozbijanie na sobie deffa , pełno slotów , szybko era cudów :)
 
to jeden z najlepszych eventów jaki do tej pory był i nie ma w tym mojej ironii ( oprócz nagrody zmysłów, która generuje wzajemne zakolejkowane rozbijanie woja )
jeżeli pojawiały się teorie, ze eventy należy bojkotować lub nawet że należy brać urlop na ten czas to jest ku temu okazja, jesteś przeciwnikiem eventów - nie bierz w nich udziału
najgorsze eventy to jesienny i wiosenny z miksturami i czymś jeszcze tam gdzie za 300 złota można sobie kupić pakę mant
jeżeli teoria, ze eventy psują grę jest prawdziwa, to nie psują jej w tym momencie ani złotnicy, anie aktywni gracze, aktywny gracz to nie ma miejsca w gospodarstwie żeby wsadzić do niej event, a złotnik i tak wszystkie miasta będzie miał pełne woja obojętnie czy jest event czy go nie ma.
prawdziwą plagą w czasie tych tłustych eventów są niedzielni gracze, którzy w mieście 3k z kościołem 5 mają nagle 30 mant i po raz pierwszy widzą jak wygląda taki stwór jak mantykora, gryf, erynia, na drugim miejscu eventowców psujących grę są tzw pożal się boże handlarze, którym dokucza to to że za tyle tygodni handlowania ( niezgodnego z regulaminem gry ) teraz nie mogą mieć za 300 golda paki mant
 
Ostatnia edycja:
Aha a jak przykladowo mam pake mant w miescie podczas eventu to ona se stoi i sie kurzy bo po co od razu ja rozwalic dlai pw i sobie zrobic nowa z eventu. Wychodzi na to ze Ci wszyscy ludzie co zloca na ewentach to oni zloca zeby szybciej postawic paczke eryn niz inni bo chca sobie na nia patrzec. A to o nie braniu eventu? Nie bierz, czekaj az inni zabiora, rozbiora Cie i zacznij od nowa z nadzieja. Przekaz przeciez musial dac do zrozumienia ze Ty robisz bunt, chcesz zmiany... i kto narzeka na eventy? Nikt, wszyscy narzekaja na czestotliwosc eventow, ledwo sie konczy a juz sie nastepny zaczyna...ten nie jest taki zly ale to nie zmienia faktu ze zostal na sile wcisniety pomiedzy dwa inne...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23323

Guest
doszłam do 13 puszki, jakieś pierdoły za to dostałam, a wioski mam puste
więcej nie robię tego szajsu bo to dla odmóżdżonych
w duchy nie wierze :p to jakaś bzdura te fioletowe kościotrupy
poważna gra dla dorosłych a tu takie debilne zadania - łapanie ducha do puszki
lepiej dajcie zaostrzone kołki i będziemy w nie o_O rzucać
aktualny event ma swoje ukryte cele i z powodzeniem je realizuje
jest tak beznadziejny i nudny, że patrze na niego z obrzydzeniem jeszcze większym niż na inne
 
Do góry