Dyskusja na temat wydarzenia Puszka Pandory

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Fakt. Ja jednak wolę poprzednie eventy (na ostatni nie wydałem ani grama złota, bo nie widziałem takiej potrzeby...ale wiem jak to wygląda w rzeczywistości), które mają jednak trochę sensu w sobie...trochę walki na świecie jest więcej i paczki mant można się z każdej strony spodziewać :) A tutaj mamy dramat w czystej postaci i ludzie rezygnują z zabawy, bo nie ma to sensu żadnego. Chyba nie taki był zamysł tego eventu.

PS: Ja z tych, który usunąłby wszystkie funkcje za złoto w grze...oprócz premki...i uważam, że gra bez tego byłaby znacznie ciekawsza.
 
To witaj w klubie. Eventy by mogly byc ale bez zlota, moze nowego systemu tak nie zaklocaja ale stary sytem przy murach zerowych to jest miazga przy evencie w ktorym sa mity :( A co do zamyslu eventu, przeciez wiesz jaki byl, upchac cos by bylo bo moze cos skubniemy ale nie dopracowali go. Ja tego evrntu nie pamietam a chwile juz gram, moze juz kiedys byl a moze jest nowy, nie wiem, dla mnie nowosc i raczej inno nie zarobi na samym evencie ale zarobi i tak bo przedluza swiat o miesiac tym eventem.
Ale madrego to az milo poczytać, nie to co te bzdety od suportow ze przekazuja wszystko wyżej a zmian nie widac:D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19924

Guest
Nawet jakby były bez złota, to ich liczbę i tak ograniczyłbym o połowę. Jeden event około 20 dni na kwartał by wystarczył (a to i tak dużo). Taka chociażby GrepoOlympia była ciekawa przy okazji IO. Robienie jej teraz rok w rok kompletnie rozmywa tematykę. Ta Puszka Pandory jest nowa i nawet byłaby ciekawa, gdyby jej poziom trudności (ilość wyrzuconych PW w błoto absurdalna) był niższy. Ja robię paczkę nr 20 i raczej kończę zabawę...rekrutacja skrócona mi pasuje.

A tutaj spokojnie skróciłbym ten event o połowę, czyli po 5 paczce nagroda...nawet po 7 by mogła być. Zmniejszenie ilości kamikaze, albo inne rozwiązanie tego tematu...ot, chociażby na wzór starych wiosek rolniczych, albo aktualny obóz bandytów. Każda misja mogłaby dawać jakąś walkę. Nawet jakby nie dawało PW (a w ogóle fajnie by było jakby dawało), to i tak miałoby to trochę większy sens niż wrzucanie X wojaków do puli, odczekiwanie X czasu i sprawdzanie jaki wynik misji wylosował nam automat.
 

DeletedUser19924

Guest
A no i ja nadal czekam aż ktoś z Teamu skomentuje nasze zdanie na ten temat. Aktualnie wychodzi na to, że my sobie tutaj pieprzymy od rzeczy i nikt nie bierze tego w ogóle na poważnie.
 
No wejda Ci wybrani posrednicy co sie zglosili i sa glosem ludu i zaraz sie dowiemy wszystkiego co oni na to (o ile oni istnieja jescze, moze im sie znudzilo).
Kolejny event i nikt nie jest przychylny xD no ja to bym banowal bo tu sobie ludzie za duzo pozwalaja, smiac sie z eventu? Oj, tak nie mozna :D
Ja to powoli mysle ze support to Ci ludzie, ktorzy pisza zeby nie uczestniczyc w evencie jak jest na znak buntu... Trzeba przetestowac na kolejnym swiecie co sie stanie jak napisze ze nie bede uczestniczyc w kolejnym evencie, a moze zamiast mnie rozebrac w chwile to ludzie pojda za mna :D
 
eventu miało nie być, no to go nie ma, kto chce sam na swoje własne życzenie zakłócić sobie rozgrywkę pakując kilka/kilkanaście,kilkadziesiąt kilo woja żeby mieć 12 mant to robi to sam na własne życzenie
zwłaszcza nie rozumiem tych "leśnych dziadków" wypisujących co kilka dni hasła - zero eventów, kiedyś było lepiej, a jak przychodzi co do czego to co czytamy - "Ja jednak wolę poprzednie eventy, i paczki mant można się z każdej strony spodziewać"
 

DeletedUser19924

Guest
A Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem, czy tylko zdania wyrwane z kontekstu przytaczasz specjalnie, bo pasują Ci do koncepcji?

No i nie pisz głodnych kawałków, że nie ma eventu. Jest i ludzie w niego ładują, bo można coś wygrać...czyli jak przy każdym evencie. A na światach po cudach pewnie nikt się wojskiem nie przejmuje zbytnio. A jak event jest, temat do dyskusji, to można wyrazić swoje zdanie na jego temat.

A przytaczanie mojego zdania, będącego porównaniem obecnego eventu z poprzednimi w zupełnie innym kontekście zakrawa mi na absurd...gdzie tu logika?
 
nie rozumiem cię leśny dziadku czego ja nie przeczytałem ze zrozumieniem, wielki przeciwniku eventu, czy twoje zdanie to było takie jak kabareciarza, pisząc, od lat ze nie lubisz eventów, a teraz pisząc że inne były lepsze, oznaczało że ich nie lubiłeś albo mniej albo więcej?
to coś jak teoria o słabym wyzywieniu w szpitalu - jedzenie kiepskie a do tego takie małe porcje - jezeli jedzenie jest kiepskie to chyba lepiej ze są małe porcje
całe twoje zdanie wielki strategu brzmiało tak:

Ja jednak wolę poprzednie eventy (na ostatni nie wydałem ani grama złota, bo nie widziałem takiej potrzeby...ale wiem jak to wygląda w rzeczywistości), które mają jednak trochę sensu w sobie...trochę walki na świecie jest więcej i paczki mant można się z każdej strony spodziewać

a ja zacytowałem je tak:


Ja jednak wolę poprzednie eventy, i paczki mant można się z każdej strony spodziewać

jeżeli nie zrozumiałem co ten poeta miał na myśli to przepraszam za przeczytanie jego poezji bez zrozumienia
może to dlatego, że poeta ma zbyt małą rzeszę odbiorców i nazywa grę przeglądarkową, gdzie raptem kilkaset osób gra, grą strategiczną, w naszym kraju jest zarejestrowanych oficjalnie ok 40 tys szachistów w klubach, szacunkowo gra w tę grę strategiczną ( bez złota i nawet bez doradców ) jakieś 3-4 razy tyle, zmierz się w nią z 9-latkiem to się przekonasz ile wart jest tytuł doborowego stratega w tym badziewiu
 

DeletedUser19924

Guest
Ty jesteś na prawdę tak ograniczony i traktujesz wszystko zero-jedynkowo? W którym miejscu napisałem, że jestem przeciwnikiem eventów wszelakich. Nawet w tym temacie napisałem swoje zdanie na ten temat, a Ty wyrywasz jedno zdanie i na nim opierasz całą retorykę...poszukaj, ja nie będę siebie cytował.

PS: A co do porównania Grepo i szachów, to weź już się nie ośmieszaj...nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. W ocenie mojej osoby, to już w ogóle...ale po co mam się kopać z koniem?!
 

DeletedUser30339

Guest
Event Demeter czy poprzedni, zaklęcia bylby spoko jezeli bylaby ograniczona ilosc dokupów za zloto, dajmy na to 3-5 przedmiotow byloby spoko
 

DeletedUser19924

Guest
Eh...raczej nie o to mi chodziło w tej ocenie. Dla niego coś jest dobre, albo złe i koniec. Nie ma żadnego "ale", czy jakiejkolwiek krytyki, nawet uzasadnionej...
 
Nie moge nadal pojac co maja szachy z grepolis wspólnego, próbuje i nie moge :D Grepolis nie jest gra strategiczna? No ale przeciez wbijasz bunty w ilus miastach zeby rozproszyc defa, podczas akcji latasz multem fejkow na inne miasta zeby właściciel nie dal wszystkiego na jedno miasto, ktore anie byc przejmowane, rozpraszasz defensywe ba kilka miast czyli masz plan. Wykonujesz go. To chyba mozna nazwac strategia. I co to w ogole ma do eventow, kolega chyba z tych co pisza "to nie bierz udzialu" ipatrz jak Cie rozbieraja Ci co biora udzial :D To pewnie jakiś suport z drugiego konta xD
 

DeletedUser30339

Guest
Ludzie zaczeli cisnac na event to i support przestal tu pisac XD
 
Wez popatrz na inne, co event cisniete jest. Tutaj tylko wieksza frekwencja jest, 4 strony pod eventem wyzywania dawno chyba nie bylo :D
 
Ja nie biorę w tym udziału, najwyżej stracę cały urlop ale niedługo się odnowi:)

Eh...raczej nie o to mi chodziło w tej ocenie. Dla niego coś jest dobre, albo złe i koniec. Nie ma żadnego "ale", czy jakiejkolwiek krytyki, nawet uzasadnionej...

nawet nie, w inno wszystko jest dobre jeśli to oni coś wymyślą :) u nich nie ma złych pomysłów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27549

Guest
Czy tylko ja sądzę,że ten event to niewypał?Gram sporo,a jestem dopiero przy 14 puszce ;p
 

DeletedUser29537

Guest
Ja jestem na 10 puszcze i sobie już dawno odpuściłem szkoda woja tylko
 

DeletedUser19924

Guest
A dlaczego mają zostać przeniesione do powiększonego schowka? Podczas jakiegoś eventu przenosiły się nagrody do powiększonego (nie licząc bodajże dwóch przypadków, gdy nagrody z mieszania składników podwajały się)?
 
Do góry