Dyskusja na temat wydarzenia Puszka Pandory

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
A dlaczego mają zostać przeniesione do powiększonego schowka? Podczas jakiegoś eventu przenosiły się nagrody do powiększonego (nie licząc bodajże dwóch przypadków, gdy nagrody z mieszania składników podwajały się)?
Tak pytam fajnie by było bo miejsca nie mam ;)
 

DeletedUser5

Guest
=vic=, jak wspomniał DonBeker, nagrody niestety nie zostaną automatycznie przeniesione do powiększonego ekwipunku. Pamiętajcie o tym, żeby odebrać swoje nagrody za zamknięte puszki do zakończenia wydarzenia, czyli do dziś, do 23:59. Sklep duchowy będzie dostępny przez dodatkowe 2 dni, przez ten czas będziecie mogli jeszcze wymienić swój pył duchowy na bonusy. Nie będzie się już wtedy dało odebrać nagród za puszki.

Podczas jakiegoś eventu przenosiły się nagrody do powiększonego (nie licząc bodajże dwóch przypadków, gdy nagrody z mieszania składników podwajały się)?

Podczas Perskiego Podboju (Artemizja), zwycięzcy otrzymywali wtedy automatycznie kilkanaście-kilkadziesiąt bonusów na raz, dlatego były dodawane do powiększonego ekwipunku. Ale ogólnie masz rację, w zwykłych wydarzeniach, w których gracze mają czas na rozplanowanie które bonusy chcą przechować w ekwipunku/aktywować/wyrzucić, bonusy każdy dodaje ręcznie do zwykłego ekwipunku.
 

DeletedUser19924

Guest
Artemizja to trochę inna była mimo wszystko i nagrody za nią.
 

DeletedUser4313

Guest
No to event za nami i nie mogę się powstrzymać przed zadaniem pytania:
Doszedł ktoś do 40 puszki ? ( mi udało się do 16tej)
 

DeletedUser27549

Guest
lepiej się spytać czy ktoś w ogóle dał radę do 25/30 dojść :D
 

DeletedUser26558

Guest
ja sie zatrzymałe na 11,wiecej mi sie ani nie chcialo,ani nie kalkulowało az tyle woja mielic.

wiem ze do 30-31 puchy doszedl jeden "gagatek":)
 

DeletedUser23003

Guest
=vic=, jak wspomniał DonBeker, nagrody niestety nie zostaną automatycznie przeniesione do powiększonego ekwipunku. Pamiętajcie o tym, żeby odebrać swoje nagrody za zamknięte puszki do zakończenia wydarzenia, czyli do dziś, do 23:59. Sklep duchowy będzie dostępny przez dodatkowe 2 dni, przez ten czas będziecie mogli jeszcze wymienić swój pył duchowy na bonusy. Nie będzie się już wtedy dało odebrać nagród za puszki.



Podczas Perskiego Podboju (Artemizja), zwycięzcy otrzymywali wtedy automatycznie kilkanaście-kilkadziesiąt bonusów na raz, dlatego były dodawane do powiększonego ekwipunku. Ale ogólnie masz rację, w zwykłych wydarzeniach, w których gracze mają czas na rozplanowanie które bonusy chcą przechować w ekwipunku/aktywować/wyrzucić, bonusy każdy dodaje ręcznie do zwykłego ekwipunku.
Znowu w zaden sposob nie ustosunkowalas sie do krytyki graczy tylko do tych postow ktore ci pasuja. Zenada :)
 
Do góry