Dyskusja na temat wydarzenia Spartańscy Zabójcy - lato 2022

Ale Oszczepku ja słyszałam, że wy deffowcy wszyscy jesteście i cały sojek deffa ma klepać, to co wam brak nagród dla agresora przeszkadza :)

Ten ranking dzienny mógłby być bardziej jawny a nie 1 widok wyniku gracza 1 przed.

Oczywiście, że każdy frontowiec na starym systemie powinien opierać swoją grę głównie na deffie,a wojska ofensywnego używać tylko do akcji.
A co za tym idzie każdy nie frontowiec powinien mieć głównie deff do deffowania z dalsza + ew mity.
Agresorem jest ten,który inicjuje ataki,przejmuje miasta przeciwnika.A nie ten kto sobie narobi ogni czy mitu //ciach// zeby odbijać kolony u niej po akcjach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oczywiście, że każdy frontowiec na starym systemie powinien opierać swoją grę głównie na deffie,a wojska ofensywnego używać tylko do akcji.
A co za tym idzie każdy nie frontowiec powinien mieć głównie deff do deffowania z dalsza + ew mity.
Agresorem jest ten,który inicjuje ataki,przejmuje miasta przeciwnika.A nie ten kto sobie narobi ogni czy mitu //ciach// zeby odbijać kolony u niej po akcjach.
Co tak agresywnie kolego :) Jakieś osobiste wycieczki chyba są zbędne.
+/- 1 różnicy ; obrońcy i agresora, chyba mówi samo za siebie, że na froncie używam tego i tego.
Mi się tylko chłopaki skarżyli , że ogólnie deffa każecie klepać więc myślałam, że wszyscy tylko deffem gracie.
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Rzeczywiście, eliminacja jednego błędu wymagała wykonania resetu wydarzenia na świecie Methoni.
Otrzymaliśmy informację, iż trwają rozmowy na temat rekompensaty poniesionych przez Was strat.
Bardzo przepraszam w imieniu Firmy, proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Drodzy Państwo, jak zapewne zauważyliście, złoto wydane na zakupy związane z wydarzeniem od momentu startu wydarzenia do chwili jego restartu (dotyczy świata Methoni) zostało zwrócone na konta. Jeżeli firma InnoGames GmbH z siedzibą w Hamburgu podejmie decyzję o rekompensatach natychmiast poinformujemy o tym graczy.
 
Do góry