Dyskusja na temat wydarzenia Spartańscy Zabójcy.

Status
Zamknięty.

DeletedUser29184

Guest
A to nie powinno być ustalone na podstawie szybkości serwera? Czyli im więcej złota jest wydawane na konkretnym serwerze, tym wyższe cele bądą ustalone, żeby jeszcze więcej golda na świecie było wydawane?

Ok
 
To jak masz 10 strzał wystrzelaj do jednego typu jednostki 5 strzał, potem kupujesz nowe cele i znowu strzelasz do jednego typu jednostek. Ta taktyka jest słaba jeśli chodzi o zdobycie orderów bitewnych, ale coś za coś.
 

DeletedUser34087

Guest
Droga yakamoz to chyba jakiś żart

aby światy osiągnęły co najmniej trzeci cel społecznościowy, przy czym większość z nich osiągnęła 4., a naprawdę aktywne światy zdołały również osiągnąć 5. cel.

które to światy bo żaden z polskich serwerów nie dobił nawet do "3" , gdzie Imbroz i Helike są bardzo aktywnymi światami … wnioskując chociażby po ich częstych kłopotach ze stabilnością ...

nie wiem jaki to algorytm zastosowaliście , ale zapewne zawierał ilość kont na serwerze …
co dajmy na przykładzie Imbroz - 11k kont z czego 5k kont <500p to słupy , nieaktywni gracze , i "0" konta

moim skromnym zdaniem do algorytmu nie powinny wchodzić konta poniżej 800p
 
Droga yakamoz to chyba jakiś żart

aby światy osiągnęły co najmniej trzeci cel społecznościowy, przy czym większość z nich osiągnęła 4., a naprawdę aktywne światy zdołały również osiągnąć 5. cel.

które to światy bo żaden z polskich serwerów nie dobił nawet do "3" , gdzie Imbroz i Helike są bardzo aktywnymi światami … wnioskując chociażby po ich częstych kłopotach ze stabilnością ...

nie wiem jaki to algorytm zastosowaliście , ale zapewne zawierał ilość kont na serwerze …
co dajmy na przykładzie Imbroz - 11k kont z czego 5k kont <500p to słupy , nieaktywni gracze , i "0" konta

moim skromnym zdaniem do algorytmu nie powinny wchodzić konta poniżej 800p
Wydaje mi się, że to nawet dobrze, że cele zostały źle obliczone, w końcu dostaliśmy to czego chcieliśmy, bo w końcu po tym evencie nie będzie takiej maskary jaka mogła by być i połowa eventu nie wypaliła. Dobra, może połowa świata będzie czyścić miasta Eryniami i mantikorami, ale pozostańmy optymistami, w końcu mogło być gorzej :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry