Dyskusja na temat wydarzenia Sparta vs Hades

Status
Zamknięty.
Nie zgodzę się, tutaj szczególnie widać różnicę. W poprzednich można było w sklepiku wydawać swoje punkty, nie miałeś ich dużo, ale miałeś dostęp do wszystkich bonusów. W tym wypadku, niektórzy już latają sobie paczkami Eryń, czarują sobie plagami czy błyskawicami, a normalny gracz jeszcze nawet do nich nie dotarł :)
 
Jak robisz wszystko po kolei to nie dziw sie ze inni lataja juz eryniami, jezeli chcesz byc w topce to owszem trzeba zlocic ale tak to bez przesady wystarczy pilnowac medyka
 

DeletedUser15166

Guest
Nie zgodzę się, tutaj szczególnie widać różnicę. W poprzednich można było w sklepiku wydawać swoje punkty, nie miałeś ich dużo, ale miałeś dostęp do wszystkich bonusów. W tym wypadku, niektórzy już latają sobie paczkami Eryń, czarują sobie plagami czy błyskawicami, a normalny gracz jeszcze nawet do nich nie dotarł :)

Jest to dość stary event chyba co roku obecny i szczególnie wielkich zmian w nim nie widać. Do dzisiaj według mnie mogłeś dotrzeć spokojnie do Eryń bez waluty premium.
Każdy event jest tak skonstruowany aby zapewniał przewagę osobom korzystającym ze złota, wiadomo, że w eventach koszt funkcji za złoto wzrasta z każdym użyciem(takie niby ograniczenie) jednak kolejnego dnia jest resetowany, to jest gra typu PayToWin i miej świadomość obecności tego typu nierówności pomiędzy korzystającymi ze złota graczami, a tymi którzy z niego nie korzystają lub robią to sporadycznie.
Nie masz co liczyć na zmniejszenie opcji za złoto w evetach liczba graczy od lat spada, jak i popularność gier przeglądarkowych więc muszą to sobie jakoś rekompensować, a poza tym jak już wprowadzą funkcję premium to już z niej nie zrezygnują, ewentualnie mogą dodać kolejną możliwość wydania złota.
Tak mi się przypomniało jakieś oświadczenie, informacja od twórców gry, że nigdy nie wprowadzą pakietów bonusów za premium, a jednak, pojawia się nowy świat i pakiety startowe z bonusami do wyboru - płać i wybieraj.
 
potwierdzam dzisiaj na 3 światach bez grama złota już dostałem slota z ostatniego pola , co nie znaczy że przeszedłem wszystkie pola ;) ... eryni nie mam jeszcze
 
Status
Zamknięty.
Do góry