Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Oftopa robisz :p

Zapytaj na Wiki a tu o kulkach proszę mówić :D
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Ok, mówię o kulkach :p

CO do czarów to najlepiej mieć cały magazyn łask i wesela rzucać:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

No nie wiem...

Maks Hadesa wykorzystałam i nic, ale przy rydwanach przy 5 była.

Mam już dwie kulki na Juktasie :)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

A ja 0, daj mi je :)

A co powiesz że czym więcej czar kosztuje tym większe prawdopodobieństwo?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

O tego jeszcze nie przetestowałam - może już ktoś to sprawdził?

Zaraz trzepnę kogoś trzęsieniem i sprawdzę :D

Edit: Kulki brak ;/
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

To my czekamy na efekt :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jest pierwsza kula! :)
 

DeletedUser22422

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Rzuciłem sobie bobasa i wyskoczyła kula :p
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Aja mam dopiero dwie kule :(
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

U mnie zaczęło się "z wysokiego C" ,24 kawalerii co godzinę,przez 7h ,cud miód, będzie armijka do puszczenia z kolejnym kolonikiem.:rolleyes:
Bardzo szybko zarabia się te kule na atakach ,ja już 2 w ten sposób dostałem w odstępie kilku minut.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Ja mam takie pytanko do naszej kochanej administracji związany z tym bohaterem którego można zdobyć na światach z bohaterami.
Otóż jak byłem w kuchni olśniło mnie tak aż mi kubek z kawą wypad! ale to już inny temat.
Przejdę do sedna, chodzi mi czy ten bohater jeżeli go zdobędziemy, to będzie na danym nicku cały czas czy tylko na danym świecie?
Tak, to było pytanie.
Jeżeli tylko na danym świecie to klapa totalna i nie opłaca się robić tego i tracić czas.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Z tego co wiem to tylko złoto jest przypisane do nicku, więc raczej nie ma mowy o tym.
Ale postaram się dowiedzieć dokładnie, by Cię nie wprowadzać w błąd :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Tak na marginesie, czy tylko ja mam wrażenie ,że bardziej opłaca się otwierać skrzynki za 7 niż za 12?
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Tak na marginesie, czy tylko ja mam wrażenie ,że bardziej opłaca się otwierać skrzynki za 7 niż za 12?

Na razie może i tak, ale poczekaj gdzieś tak na 2 dni przed końcem eventu- INNO da Ci harpie 3 na 4h itp itd. O ile znowu nie zarobią tak jak to było w poprzednim, bo był o kant pupy rozbić :)
Teraz myślę, że będzie tak samo, choć jak ktoś chce to sobie kupi te 5 kul parę razy na dzień.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Bezimienny - zależy co kto lubi.

k-nightmare - potwierdzam, bohater nie jest przypisany do nicka, a do świata. Nie można go przenosić na inne światy. I jeśli dla Ciebie ta zabawa nie jest nic, a nic atrakcyjna - to nie musisz się w nią bawić :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

k-nightmare - potwierdzam, bohater nie jest przypisany do nicka, a do świata. Nie można go przenosić na inne światy.

Nie powiem- głupie.
Patrząc po tym, że na Pelli za 8 miesięcy będzie era cudaków, a na tym nowym za 19 to tylko potwierdza, że pieniążki grają w tym największą rolę. Oczywiście na nowych światach będzie On bohaterem ekskluzywnym i nie będzie go można zdobyć?

I jeśli dla Ciebie ta zabawa nie jest nic, a nic atrakcyjna - to nie musisz się w nią bawić :)

Chyba nie zrozumiałaś więc pozwolę sobie wytłumaczyć.
Miałem na myśli pisząc, że nie jest On atrakcyjny, a raczej ciekawy, to iż nie będę tracił czasu którego mam dużo na to aby zdobyć tego bohatera, ale same nagrody będę próbował wyciągać jak najbardziej tylko, że nie z tym samym zapałem jak po "nagrodę główną".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

ekspensja lądowa mi wpadłaXD
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Chyba nie zrozumiałaś więc pozwolę sobie wytłumaczyć.
Miałem na myśli pisząc, że nie jest On atrakcyjny, a raczej ciekawy, to iż nie będę tracił czasu którego mam dużo na to aby zdobyć tego bohatera, ale same nagrody będę próbował wyciągać jak najbardziej tylko, że nie z tym samym zapałem jak po "nagrodę główną".

Chyba rozumiem i szanuję Twoje zdanie i decyzję :)
 

DeletedUser20779

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Mam 10 kul.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Ja mam wykorzystanych 14 i 2 dodatkowo w oczekiwaniu ;)

Prawdopodobieństwo wypadnięcia kuli jest odwrotnie proporcjonalne do rozwoju gracza na danym świecie.

A swoją drogą, jeśli wypadło mi już dzisiaj 10 kul, to mogę nadal dokupić 5, czy nie mogę, bo limit? (Innymi słowy czy limit 10kul wlicza w siebie kupione kule?)
 
Do góry