Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

DeletedUser19540

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Raczej nie ,bo wtedy stwierdzenie ,że każdy kolejny zakup zwiększa cenę ,a o północy się znowu zmniejsza do 50/5 kul nie miało by racji bytu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

ej ale ten magazynek do 10 kul to beznadzieja jest straszna
a szczególnie dla atakującego co ma trochę więcej offa ... a już nie pisząc o obrońcach
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Ale inno zarobić jakoś musi , nie płacisz, to max 130 kul (bo na chłopski rozum ,to o północy zerować się będzie) ,płacisz ,to miej ile chcesz...:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

No przeklęte inno... kiedyś spanie na nich ten piorun zeusa :D tutaj niedługo więcej można będzie wydać kasy niż na grach mmo >>>><<<<
Gracze powinni mieć możliwość stworzenie jednego eventu dla siebie i takiego mniej kosztownego niż obecny xD oczywiście ja złota na te badziewia nie wydam nigdy xD
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Niedługo? Powiedz to Stonerowi. =}
Jestem ciekaw ile tym razem pozłoci.:rolleyes:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

wiem że się powtarzam ale coraz kolejne sposoby do zarabiana pieniędzy przez INNO zaczyna mnie drażnić.

Na tyle mocno faworyzują graczy co wydają pieniądze od tych co nie wydają że Ci co naprawdę chcą pograć za free nie mają racji bytu.

Zaczynając od doradców: Kapitan, dowódca, arcykapłanka itp. - jak by nie patrzec bardzo dużo pomagają
Skracanie budynków - masakra jakaś
kupowanie tańszych budynków - no 25% taniej to 25% szybciej
skracanie rekrutacji wojska - no to jakiś absurd jakich mało
misje wyspowe -- specjalnie tak skonstruowane byśmy coraz szybciej zdobywali surowce i chcieli je wydac a wiec skracac. Wymuszona lojalnosc choc by była tego przykładem.
Co chcila jakieś eventy -- tym razem nie wiadomo po co kolejny byle wydali więcej pieniędzy i żeby popsuć grę ludziom co chcą sobie pograc.

zaraz pewnie ktoś z adminów napisze to nie wydawaj jak nie chcesz - no ba nie wydam ale będzie to strasznie wkurzające jak będę grał z tymi co wydają.

zdecydowałem się iśc na ten nowy świat żeby sobie pograc ze znajomymi. Zalogowałem się nie minęło 3 dni a tu bach coś takiego. Liczyłem że na takim świecie jak świat urodzinowy nie będzie czegoś takiego. Boje się że w czasie tego eventu wyjdą jakieś błędy które jeszcze bardziej faworyzują graczy co wydali kasję i korzystają z tych cudeniek


jestem graczem który jak trzeba wyda kasę na grę, dla dobra sojuszu w jakim gram. Jak trzeba wydac na kapitana żeby wysyłac szybciej surowce to będe to robił. Jak będzie trzeba wydac kasę na skrócenie murku bo wpakuje się przeciwnik to wydam. Ale ostatni event dał nam błąd w postacie rekrutacji co 1 sekundę statków ogniowych i nie tylko. A to już naprawdę przesada.

wiem wiem że zaraz mi ktoś napiszę że tym razem będzie super -- aha przypomnę wam to za jakiś czas
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

każdy widzi jak jest z "premium" nie wiem czy ktoś ci będzie wypominał tego co napisałeś bo to by było chamstwo chyba że złotnik poczuje się urażony :p ta gra zaczyna przypominać trochę firmy zajmujące się produkcją "taśmowych premiówek" :D wiadomo zagraniczne gry :)
Ale nie ma jak to początki i te światy pierwszej generacji tam się jakoś normalnie grało a teraz przybywa hołoty z portfelami :) oo
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Polak wiadomo maruda... Ale w sumie jak wam/nam się nie podoba to po co w ogóle to robimy?
No właśnie...
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

I jest też tak, że czym szybszy świat tym mniejsza szansa na to... Na retimno zdobyłem dziś1 i mam wydane 13, a na Itace dziś 10 zdobyłem i mam z 40 wydane. To o czymś świadczy.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Według mnie ten event jest beznadziejny jedyny plus to możliwość zdobycia kul z budowania, prowadzenia badań, walki i rekrutacji, reszta według mnie wcale nie przemyślana już grepolympia z przed 2 lat i tamtego roku była lepsza. Nagrody w skrzyniach są umieszczone bezsensownie bardziej się opłaca wziąć skrzynie za 7 kul niż 12. Pasek po lewej stronie z 2 nagrodami może być lecz jest prawie identyczny jak w 2 poprzednich eventach. Mogli się bardziej postarać przegotowując ten event albo chociaż bonusy w skrzyniach bardziej sensownie ułożyć.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

No w walkach to raczej rzadkość trafić tą kulkę. Najczęściej wpada z budowania i czarów...
smiley_emoticons_neutral_new.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Witam wszystkich. Mam problem, caly dzien klikam prawie na grepo i zdoybylem do tej pory 5 kulek i zostalo jeszcze 5 i nie chce zadna wyleciec, jakas masakra straszna :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Witam wszystkich. Mam problem, caly dzien klikam prawie na grepo i zdoybylem do tej pory 5 kulek i zostalo jeszcze 5 i nie chce zadna wyleciec, jakas masakra straszna :(

to zależy ile masz punktów :p żeby dostać kulki z czarów to z każdego boga musisz maks wydać łask żeby dostać chyba 5 +
no i buduj budynki bo z ataków to się opłaca ale tylko jak masz jakiś dobry cel i straty nie będą az tak wielkie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

to zależy ile masz punktów :p żeby dostać kulki z czarów to z każdego boga musisz maks wydać łask żeby dostać chyba 5 +
no i buduj budynki bo z ataków to się opłaca ale tylko jak masz jakiś dobry cel i straty nie będą az tak wielkie

ok, dzieki wielkie, poprobuje :) za wiele czasu mi nie zostalo :p jeszcze 4 musze wykulac :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

no mi coś kiepsko idzie te zbieranie kulek - budynków nie mam co budowac bo budują się po 5-6h

chyba jest to specjalnie tak zrobione żeby łatwo nie było chyba że za kaskę -- za kaskę wszystko można :))
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

no mi coś kiepsko idzie te zbieranie kulek - budynków nie mam co budowac bo budują się po 5-6h

Nie, jak masz zarządcę wstawiasz całą kolejkę i za którymś zleceniem Ci wpada kulka. Oczywiście szanse są większe jak ma się więcej miast.
W walkach mi wpadła tylko jedna kulka jak na maratonie mnie typ zaatakował deffem. Za czary wyładowałem całą herę i Atenę kulek zero.
To jest takie lotto, bo raz Ci wpadnie za rzucenie dwóch wesel, a raz Ci nawet nie wpadnie po wyładowaniu dwóch bogów.
hyba jest to specjalnie tak zrobione żeby łatwo nie było chyba że za kaskę -- za kaskę wszystko można
Kumpel wczoraj już zdobył slota na Achillesie i nawet ani razu nie wydał na 5 kulek.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

no mam 28 kulek dopiero i jakoś marnie mi to idzie :))
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

Z każdym dniem wpadają coraz rzadziej pierwszego dnia kolejka jednostek w kilkudziesięciu miastach i wszystkie wyleciały dzisiaj kolejka w takiej samej liczbie miast i wypadły trzy .Pewnie znów pod koniec zmienią bonusy ludzie napakują złota (oficjalnie dla dobra graczy) i po sprawie event opłacalny jest i tak nie ma co o kulki płakać, bo jeśli ma się to opłacić tylko graczom to tego nie wprowadzą.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

no jedno jest pewne do 85 nie dojadę na pewno a chyba tyle trzeba miec by coś tam dostac - choc nawet nie wiem czy tego chce :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wakacyjnego

no mam 28 kulek dopiero i jakoś marnie mi to idzie :))

Oj to słabo patrząc, że ja gram, a raczej podglądam na maratonie i mam 62 kulki :)

E:
Teraz już 65 :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry