1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat wydarzenia Wiatry Zmian

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 31. Mar 2017.

1. Shannqa

Shannqa

Zapraszamy do dyskusji na temat nadchodzącego wydarzenia, które zwiastuję zmianę stylu Grepolis! :) Więcej informacji znajdziecie w ogłoszeniu.

2. Kot Felix

Kot Felix

"sklep z ozdobami" - widzę za mało golda zarobiliście na ostatniej Grepolympii? a może uważacie, że za rzadko jest problem z serwerami i płynną grą?

Jarxess lubi to.
  3. Shannqa

Shannqa

Kot Felix, moim zdaniem to akurat dobry kierunek zmian, ozdoby dodają tylko grafiki, nie mają wpływu na samą rozgrywkę, wiele gier wykorzystuje taki pomysł ;) Ale dzięki za opinię - czy głównym problemem jest według ciebie obciążenie gry? Wszystkie komentarze jak zwykle przekażemy projektantom gry.

4. Jarxess

Jarxess

Chociaż w jednym mogę się z tobą zgodzić [​IMG]

Uprzedzając już wszystko: Będzie opcja zostania przy starym wyglądzie grepo? Miałem już raz okazję zobaczyć nowy wygląd bogów i ... myślę, że ten raz wystarczy.
    Mam nadzieję, że jeżeli inny gracz wykupi sobie skórkę np. do procarzy, to ja podczas obrony nie będę musiał oglądać jego skórki?

5. Serrit33x

Serrit33x

Serwery padają na lewo i prawo wystarczy 50 ataków które wchodzą w podobnym czasie i serwery padają a Wy chcecie ozdoby wrzucać ? :D Porażka trochę :)

6. Shannqa

Shannqa

Jarxess, raczej byłby problem z pozostaniem przy starym wyglądzie, bo zmienić ma się wszystko, od grafik w interfejsie po układ miasta. Ale podejrzewam, że nasi zdolni skrypciarze dość szybko znajdą jakąś metodę, żeby to obejść, jeśli faktycznie nie przypadnie ci do gustu nowy styl :D Co do jednostek, to najprawdopodobniej będzie to opcjonalne - niektórzy lubią się chwalić takimi rzeczami, inni wolą je zachować dla siebie, więc myślę, że nic nie będzie stać na przeszkodzie, żeby dodać taką opcję w ustawieniach. Ale w razie czego warto będzie założyć temat w dziale propozycje.

7. *Anonymous

*Anonymous

hahaha parodia.
    dlatego ciesze się że zakończyłem definitywnie grę w grepolis.
    a myślałem że gorzej już być nie może.
    Pozdrowienia z miasta kwitnącej wiśni. [​IMG]

8. Serrit33x

Serrit33x

Doktorek, Ty to skończyłeś jak prawdziwy słup :D

9. *Anonymous

*Anonymous

Jak widzę że chcą z grepo zrobić Walta Disneya to mi się nie dobrze robi.
    zresztą to nie mój już problem. żegnam wszystkich :) [​IMG]

Big Kamil lubi to.
  10. guzitso

guzitso

To odpowiedni moment na dogranie rozpoczętych światów i zrobienie sobie przerwy. Za dużo kombinowania z tymi ozdobami, skórkami itd. Szkoda, że nie popracują nad tym całym zawieszaniem się serwerów [​IMG]

11. Jarxess

Jarxess

Ej, a może oni zaczęli wcześniej prima aprilis? [​IMG]

Big Kamil lubi to.
  12. \*Hoopoe\*

\*Hoopoe\*

Prima Aprillis dopiero jutro a tu już nam admini żarty robią, nieładnie. [​IMG]

Big Kamil lubi to.
  13. Jack Herer

Jack Herer

zawialo ze wschodu i samuraje w antycznej Grecji sie pojawili buahahaha
    chyba jednak wole bezwietrzna pogode

14. komiks8

komiks8

Według Mnie pomysł nie jest głupi ale i tak bym go wprowadzał w życie jak bym ogarnął serwery takie jest Moje zdanie

Ponieważ kto bd chciał sobie kupić ozdoby ten sobie kupi po za tym to jest urozmaicenie gry co idzie w dobrą stronę

Według Mnie jeszcze powinna byś opcja żeby wybierać sobie którą ikonkę jakiego boga chce się Mieć bo np bardzo Mi się nie podoba nowa ikonka Artemidy

15. Warrior317

Warrior317

Jaja se teraz robicie?? Jak zmienicie na stałe wygląd na jakiś bajkowy azjatycki to połowa graczy zakończy grę bo nie będzie się bawiła w jakieś bajkowe gry. Chyba że zrobicie jak kolega wcześniej napisał żeby był do wyboru stary widok lub nowy to tak to możecie robić co chcecie ale stary wygląd ma zostać !:mad:

Big Kamil lubi to.
  16. garudoo

garudoo

Typowi polacy :D sami pesymiści. Jakaś zmiana to zmiana na źle, jest źle może być jeszcze gorzej. Osobiście mi się podoba. Zmiana wyglądu bogów na pewno na plus, ten obecna wygląd to trochę kwadratowa, odnoszę takie wrażenia tak jakby to ktoś ołówkiem rysował i kilkoma kredkami, żadnych intensywnych kolorów tylko taka szarość lipa. Mam nadzieję że się nieco wygląd miast zmieni bo też już trochę przestarzały:p
    Ten motyw azjatycki nieco słaby przecie to Grecja :(

Mówicie że chcecie pozyskać tymi zmianami więcej nowych graczy lecz wydaje mi się że można to zrobić nieco inaczej i oszczędniej :)
    Po co wydawać kupę kasy na reklamy w telewizji wątpię żeby to dawało oczekiwany efekt. Może lepiej namówić jakiegoś "większego" youtubera do nagrania jakiegoś poradnika dla graczów początkujących oczywiście z asystą kogoś ogarniętego :D
    Nowy gracz nie ma jak się nauczyć grać bo nie ma żadnych fajnych poradników do tej gry, grepowiki to już masakra nic tam przydatnego nie ma dla nowych graczy. Te zmiany z szybszą kolonizacją czy dadzą odpowiedni efekt ? wątpię.

Ostatnio edytowane: 31. Mar 2017
  17. lech poznan3

lech poznan3

Mam pytanie do tego punktu
    Skórki dla jednostek. Nadajcie swoim jednostkom niepowtarzalny wygląd! - Procarze Odziani w Kimono
    - Harpie z Kwitnących Wiśni
    - Szermierze Seppuku

Czy szermierze będą popełniać Seppuku samoistnie, czy będziemy mieli na to jakiś wpływ? I jest możliwość seppuku np. procarzy?
    CZekałem prawdę mówiąc na ten powiew azjatyckiej kultury w grepolis, nie mogłem się doczekać kiedy moje jednostki będą mogły ubrać kimono, a już z największą niecierpliwością czekam na małe pluskające się hydry!

caha7 i Big Kamil lubią to.
  18. Jacek Krakus - Wola

Jacek Krakus - Wola

Czy to jest jakiś żart prima aprilisowy na 1 kwietnia??? Anime dla 10 latków? Nie wierzę w to co widzę i co tu piszecie. To jakiś żart na 100%. Inaczej strzelacie sobie w kolano, a grać będą same dzieci, które być może za kieszonkowe od rodziców, zamiast loda w cukierni kupią sobie złota do gry ;)

Big Kamil lubi to.
  19. \*Hoopoe\*

\*Hoopoe\*

Pisałem tez już o tym wyżej, to żart na 10000% i to całkiem dobry :D

Big Kamil lubi to.
  20. Hini

Hini

Oczywiście, że żart, i wielkie gratulacje:))
    skórki dla procarzy i wesoły cerber biegający po polach to jest to, prawie się zadusiłam kawą ze śmiechu:D
    Jeśli to faktycznie jutro wrzucicie, to szacuneczek za dobrze przygotowany Prima Aprylis.

Nikeee lubi to.

Do góry