Dyskusja na temat wydarzenia Wiatry Zmian

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Zapraszamy do dyskusji na temat nadchodzącego wydarzenia, które zwiastuję zmianę stylu Grepolis! :) Więcej informacji znajdziecie w ogłoszeniu.
 

DeletedUser22102

Guest
"sklep z ozdobami" - widzę za mało golda zarobiliście na ostatniej Grepolympii? a może uważacie, że za rzadko jest problem z serwerami i płynną grą?
 

DeletedUser5

Guest
Kot Felix, moim zdaniem to akurat dobry kierunek zmian, ozdoby dodają tylko grafiki, nie mają wpływu na samą rozgrywkę, wiele gier wykorzystuje taki pomysł ;) Ale dzięki za opinię - czy głównym problemem jest według ciebie obciążenie gry? Wszystkie komentarze jak zwykle przekażemy projektantom gry.
 

DeletedUser29022

Guest
"sklep z ozdobami" - widzę za mało golda zarobiliście na ostatniej Grepolympii? a może uważacie, że za rzadko jest problem z serwerami i płynną grą?
Chociaż w jednym mogę się z tobą zgodzić
smiley_emoticons_lol.gif


Uprzedzając już wszystko: Będzie opcja zostania przy starym wyglądzie grepo? Miałem już raz okazję zobaczyć nowy wygląd bogów i ... myślę, że ten raz wystarczy.
Mam nadzieję, że jeżeli inny gracz wykupi sobie skórkę np. do procarzy, to ja podczas obrony nie będę musiał oglądać jego skórki?
 

DeletedUser27799

Guest
Serwery padają na lewo i prawo wystarczy 50 ataków które wchodzą w podobnym czasie i serwery padają a Wy chcecie ozdoby wrzucać ? :D Porażka trochę :)
 

DeletedUser5

Guest
Jarxess, raczej byłby problem z pozostaniem przy starym wyglądzie, bo zmienić ma się wszystko, od grafik w interfejsie po układ miasta. Ale podejrzewam, że nasi zdolni skrypciarze dość szybko znajdą jakąś metodę, żeby to obejść, jeśli faktycznie nie przypadnie ci do gustu nowy styl :D Co do jednostek, to najprawdopodobniej będzie to opcjonalne - niektórzy lubią się chwalić takimi rzeczami, inni wolą je zachować dla siebie, więc myślę, że nic nie będzie stać na przeszkodzie, żeby dodać taką opcję w ustawieniach. Ale w razie czego warto będzie założyć temat w dziale propozycje.
 

DeletedUser28762

Guest
hahaha parodia.
dlatego ciesze się że zakończyłem definitywnie grę w grepolis.
a myślałem że gorzej już być nie może.
Pozdrowienia z miasta kwitnącej wiśni.
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser28762

Guest
Jak widzę że chcą z grepo zrobić Walta Disneya to mi się nie dobrze robi.
zresztą to nie mój już problem. żegnam wszystkich :)
smiley_emoticons_winken4.gif
 
To odpowiedni moment na dogranie rozpoczętych światów i zrobienie sobie przerwy. Za dużo kombinowania z tymi ozdobami, skórkami itd. Szkoda, że nie popracują nad tym całym zawieszaniem się serwerów
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser11944

Guest
zawialo ze wschodu i samuraje w antycznej Grecji sie pojawili buahahaha
chyba jednak wole bezwietrzna pogode
 

DeletedUser26873

Guest
Według Mnie pomysł nie jest głupi ale i tak bym go wprowadzał w życie jak bym ogarnął serwery takie jest Moje zdanie

Ponieważ kto bd chciał sobie kupić ozdoby ten sobie kupi po za tym to jest urozmaicenie gry co idzie w dobrą stronę

Według Mnie jeszcze powinna byś opcja żeby wybierać sobie którą ikonkę jakiego boga chce się Mieć bo np bardzo Mi się nie podoba nowa ikonka Artemidy
 

DeletedUser26864

Guest
Jaja se teraz robicie?? Jak zmienicie na stałe wygląd na jakiś bajkowy azjatycki to połowa graczy zakończy grę bo nie będzie się bawiła w jakieś bajkowe gry. Chyba że zrobicie jak kolega wcześniej napisał żeby był do wyboru stary widok lub nowy to tak to możecie robić co chcecie ale stary wygląd ma zostać !:mad:
 
Typowi polacy :D sami pesymiści. Jakaś zmiana to zmiana na źle, jest źle może być jeszcze gorzej. Osobiście mi się podoba. Zmiana wyglądu bogów na pewno na plus, ten obecna wygląd to trochę kwadratowa, odnoszę takie wrażenia tak jakby to ktoś ołówkiem rysował i kilkoma kredkami, żadnych intensywnych kolorów tylko taka szarość lipa. Mam nadzieję że się nieco wygląd miast zmieni bo też już trochę przestarzały:p
Ten motyw azjatycki nieco słaby przecie to Grecja :(

Mówicie że chcecie pozyskać tymi zmianami więcej nowych graczy lecz wydaje mi się że można to zrobić nieco inaczej i oszczędniej :)
Po co wydawać kupę kasy na reklamy w telewizji wątpię żeby to dawało oczekiwany efekt. Może lepiej namówić jakiegoś "większego" youtubera do nagrania jakiegoś poradnika dla graczów początkujących oczywiście z asystą kogoś ogarniętego :D
Nowy gracz nie ma jak się nauczyć grać bo nie ma żadnych fajnych poradników do tej gry, grepowiki to już masakra nic tam przydatnego nie ma dla nowych graczy. Te zmiany z szybszą kolonizacją czy dadzą odpowiedni efekt ? wątpię.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22713

Guest
Mam pytanie do tego punktu
Skórki dla jednostek. Nadajcie swoim jednostkom niepowtarzalny wygląd! - Procarze Odziani w Kimono
- Harpie z Kwitnących Wiśni
- Szermierze Seppuku


Czy szermierze będą popełniać Seppuku samoistnie, czy będziemy mieli na to jakiś wpływ? I jest możliwość seppuku np. procarzy?
CZekałem prawdę mówiąc na ten powiew azjatyckiej kultury w grepolis, nie mogłem się doczekać kiedy moje jednostki będą mogły ubrać kimono, a już z największą niecierpliwością czekam na małe pluskające się hydry!
 

DeletedUser28671

Guest
Czy to jest jakiś żart prima aprilisowy na 1 kwietnia??? Anime dla 10 latków? Nie wierzę w to co widzę i co tu piszecie. To jakiś żart na 100%. Inaczej strzelacie sobie w kolano, a grać będą same dzieci, które być może za kieszonkowe od rodziców, zamiast loda w cukierni kupią sobie złota do gry ;)
 

DeletedUser11134

Guest
Oczywiście, że żart, i wielkie gratulacje:))
skórki dla procarzy i wesoły cerber biegający po polach to jest to, prawie się zadusiłam kawą ze śmiechu:D
Jeśli to faktycznie jutro wrzucicie, to szacuneczek za dobrze przygotowany Prima Aprylis.
 
Do góry