Dyskusja na temat wydarzenia Wiatry Zmian

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25059

Guest
gdyby dali ogłoszenie jutro to nie byłoby efektu zaskoczenia, jutro wszyscy będą czujni
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...gdyby dali jutro, to nie byłoby tematu. A tak, teraz chce wprowadzenia tych zmian w życie, albo jakieś odszkodowanie za wprowadzenie mnie w błąd
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser29554

Guest
Przyznam się że stylizacja Antycznej Grecji w klimacie Japonii ... nie podoba mi się w cale kurcze starożytna Grecja taki mistyczny klimat tyle możliwości a wy chcecie sprofanować tą grę do końca zamiast urozmaicać coraz bardziej to jak gra wygląda teraz polepszać obecną sytuacje to wy chcecie ja skopać do końca robiąc zupełnie nową wersje gry która stanie się grą dla dzieci straci klimat i dostanie miano gry SUPER KAWAI słodziaśnej gierki gdzie zwykli Hoplici zamiast wyglądać groźnie i męsko będą nosili różowe tabi i naginaty w kształcie serduszek ja się chyba potnę mydłem w płynie jak nie będzie można zostawić sobie starej wersji do wyboru ...
 

DeletedUser22713

Guest
Do kogo naleza cztery litery odpowiedzialne za te wiatry?
Chce ponczochy dla procarzy i prosze natychmiast wymienic Artemide, Here i Atene na jakies przyjazne dla oka osiemnastki, tunika zbedna lub kusa.
Już były takowe wczoraj :D
 

DeletedUser5

Guest
Według Mnie pomysł nie jest głupi ale i tak bym go wprowadzał w życie jak bym ogarnął serwery takie jest Moje zdanie

Nad serwerami trwają intensywne prace, wspominaliśmy o tym już w poprzednich aktualizacjach, technicy zajmują się tematem lagów z powodu dużej liczby ataków wysyłanych na gracza. Jeszcze sporo trzeba zmienić, ale myślę, że niedługo powinniśmy odczuć różnicę.

Mówicie że chcecie pozyskać tymi zmianami więcej nowych graczy lecz wydaje mi się że można to zrobić nieco inaczej i oszczędniej :)
Po co wydawać kupę kasy na reklamy w telewizji wątpię żeby to dawało oczekiwany efekt. Może lepiej namówić jakiegoś "większego" youtubera do nagrania jakiegoś poradnika dla graczów początkujących oczywiście z asystą kogoś ogarniętego :D

A to całkiem fajny pomysł, zatrudnić do pomocy kogoś z 50 milionami subskrypcji i liczba zarejestrowań na pewno nieźle skoczyłaby w górę :D

Mam pytanie do tego punktu
Skórki dla jednostek. Nadajcie swoim jednostkom niepowtarzalny wygląd! - Procarze Odziani w Kimono
- Harpie z Kwitnących Wiśni
- Szermierze Seppuku


Czy szermierze będą popełniać Seppuku samoistnie, czy będziemy mieli na to jakiś wpływ? I jest możliwość seppuku np. procarzy?
CZekałem prawdę mówiąc na ten powiew azjatyckiej kultury w grepolis, nie mogłem się doczekać kiedy moje jednostki będą mogły ubrać kimono, a już z największą niecierpliwością czekam na małe pluskające się hydry!

O ile wiem, to niestety skórki dla jednostek to tylko zmiany graficzne :( Na razie podaliśmy tylko przykłady planowanych zmian, procarze na pewno też doczekają się fajnych nowych grafik, ale wszystko stopniowo :) Pluskające się hydry brzmią super, ale ja się nie mogę doczekać pegazów :D To nie jest oficjalna informacja, ale tak sobie myślę, że pupil w postaci pegaza + czar szczęśliwy jak jednorożec rzucony na miasto pewnie będzie powodować jakiś unikalny efekt :D

Oczywiście, że żart, i wielkie gratulacje:))
skórki dla procarzy i wesoły cerber biegający po polach to jest to, prawie się zadusiłam kawą ze śmiechu:D
Jeśli to faktycznie jutro wrzucicie, to szacuneczek za dobrze przygotowany Prima Aprylis.

Przyznam, że jak usłyszałam o tych planach kilka tygodni temu, to też byłam przekonana, że to żart :D Ale wczoraj już widzieliście pierwsze zmiany, gdy przypadkiem na godzinę włączyły się nowe obrazki bogów.
 

DeletedUser11134

Guest
:D To nie jest oficjalna informacja, ale tak sobie myślę, że pupil w postaci pegaza + czar szczęśliwy jak jednorożec rzucony na miasto pewnie będzie powodować jakiś unikalny efekt :D
.

Jak wierzyć legendom jednorożce wywoływały jakieś unikalne efekty u dziewic.. Tylko gdzie na grepo dziewicy uświadczysz? Shannqo znasz może jakąś?
 

DeletedUser29490

Guest
Zamiast tyh ciuszków mogliby dodać do grepolis targ najemników w którym by można sprzedawać i kupować żołnierzy i łodzie za surowce, co myślicie o tym???
 

DeletedUser29490

Guest
Widziałeś napisy przy aktualizacji, porostu śmiech na sali
 

DeletedUser29555

Guest
Modle się by to był żart lub by była możliwość zostania przy starym wyglądzie.
Jeśli mam ochotę pooglądać sobie tego typu grafiki mogę poczytać mangi, lub pisemka dla panów. W tym momencie całkowicie mam ochotę zaprzestać gry.

Panowie z Temau czemu Posejdonowi nie pokazaliście kroczy czy tyłeczka? WHY się pytam? Z różowymi kokardkami poproszę!

Facepalm!

W tym momencie serio fajną grafikę przerabia się na kobity o nienaturalnych piersiach które ledwo szmatki mają na sobie to jedyne co człowieka zastanawia to to czy ktoś po drugiej stronie nie ogląda za dużo hentai i tak mu poszło na mózg ze się z tym obnosi w sieci.
 

DeletedUser22713

Guest
Mnie rozwala że 95% się dało nabrać, wyjątkowo się teamowi udało ludzi wkręcić, a myślałem że to oczywistość :D
 
;)
cyt."Bałwany z teamu Grepolis wymyśliły, że kultura azjatycka jest teraz na topie. Nie podoba ci się?"
przecież to na 1go kwietnia akcja ;)
 

DeletedUser18287

Guest
Zapraszamy do dyskusji na temat nadchodzącego wydarzenia, które zwiastuję zmianę stylu Grepolis! :) Więcej informacji znajdziecie w ogłoszeniu.
czy tego cerberka w zagrodzie będzie można karmić np: złotkiem i czy jednorożec będzie miał różowy róg ,pls bardzo , bardzo...
szkoda klimatu gry i warto pamiętać ,że gracze to dziesięciu lat nie mają (a jak mają to nie długo grają ) nie ta gra, nie ten klimat, chrzanicie sprawę z przytupem , o ile pakiety za złoto itp można wytłumaczyć pazernością i trudno ale ok rozumiem, to te zmiany bzdurne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Hmm, licze , ze Hini ma racje i to tylko zart. Ale tak czy siak jestem porazony rozmowami pomiedzy bogami. Jesli Inno placi za takie cos to brak mi slow. Zastanawiam sie tylko kto glupszy, ten co stworzyl , czy ten co zaplacil ?
 
Do góry