Dyskusja na temat wydarzenia Wiatry Zmian

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26933

Guest
Hello
Co to za postacie kreskówki z Japonii albo Chin wypisz wymaluj
Jakbym oglądał ich bajki i bohaterów ;-)
Szok
 

DeletedUser26864

Guest
Brakuje jeszcze terrorysty z c4 to by było fajne, posyłasz go i miasta nie ma :D
 

DeletedUser24557

Guest
Generalnie jestem postępową osobą - nic, co ludzkie nie jest mi obce etc. ;) ale to, co dzisiaj zobaczyłam po zalogowaniu się do gry, nawet mnie zniesmaczyło... Grepolis, jak sama nazwa wskazuje, powinna być grą o tematyce (i grafice) dotyczącą Grecji i ewentualnie sporadycznie przy eventach z elementami starożytnego Rzymu, czy innych kultur, ale z tamtego okresu i terytorium... Tymczasem mam cycatą blond Herę o migdałowych oczach (czy ktokolwiek z Teamu wie co oznaczały blond włosy w starożytnej Grecji??? Radzę się doedukować - na blond w kraju, gdzie 99% populacji ma ciemne włosy, farbowały się jedynie nierządnice!), Artemidę wyglądającą jak sweet sixteen z słodką sówką na ramieniu (to bogini łowów - ze słodyczą to ona wiele wspólnego nie miała!) i Posejdona, który wygląda jak Conchita Wurst 15 lat później... Dajcie skórki, wesołe cerberki i inne słodziutkie gadżety do kupienia dla chętnych, ale proszę - zostawcie klimat Grecji, dla takich co to ów klimat zachęcał do gry.
smiley_emoticons_minotaur.gif
 

DeletedUser24557

Guest
p.s. Tak sobie pomyślałam, po co zmieniać wygląd bogów - dodajcie nowych! Czarodziejkę z Księżyca, albo coś ;)
 

DeletedUser23929

Guest
Taki trochę dziecinny ten wygląd bogów, InnoGames targetuje na 10latków, którzy kasę z komunii przehulają na grepo?
 

DeletedUser29096

Guest
Też mi się nie podoba, wygląd jak dla małych dzieci
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
które i tak w to nie będą grać, mogli tylko dać jakiś sklep, ale bez zmian bogów
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
oby ich przywrócili z powrotem
 

DeletedUser24557

Guest
dyskryminacji? a kto tu mówi o dyskryminacji - szczególnie, że sama mam blond włosy :p ja mówię o faktach oraz o moim subiektywnym odczuciu. A gra do tej pory miała z Grecją właśnie całkiem sporo - bardzo wiele elementów zgadza się z mitologią, czy zwyczajami i to właśnie mi się w niej między innymi w niej podobało (np. statki ogniowe, hoplici, dopasowane jednostki mityczne i czary - i inne rzeczy typowe dla antycznej Grecji). Moim zdaniem gra jest dobrze zrobiona, właśnie jeśli chodzi o takie smaczki, a teraz będzie o jakaś karykatura.
A jeśli nie wiesz co to nierządnice, to może oznaczać, że jeszcze jesteś za młody
 

DeletedUser22713

Guest
Żart sam w sobie śmieszny nie jest, ale reakcje na niego i nieświadomość są dosyć zabawne :D

Edit: no dobra, jak przeczytałem jeszcze raz o pluskającej hydrze itd. to stwierdzam że można się uśmiechnąć
 

DeletedUser24557

Guest
Może i żart, ale mało śmieszny i nie widzę powodu, aby (skoro już ten temat powstał) go nie skomentować
Edit: choć nie, nie wszystko było nieśmieszne - te cerberki i Posejdon jak Conchita dają radę
 
Ostatnia edycja:
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
ale dopiero dziś się pokazało czyli mamy przykład żartu z okazji Prima Aprilis. W tamtym roku to chyba był żart odnośnie nowego boga chyba a w tym roku chcecie nas wkręcić zmianami w grafice. oj chyba wam się nie uda ten pomysł.
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Pomysł na Prima Aprilis całkiem fajny, gorzej z wykonaniem. O ile te opisy z cerberkami, jednorożcami i innymi dziwnościami całkiem udane (można było się uśmiechnąć i zorientować, że to żart) to zrobienie z bogiń prostytutek z cyckami wielkości głowy słaby. O dialogach między nimi nawet nie wspomnę, żenada. Trzeba było nad tym bardziej popracować. "Bałwany z teamu" - serio?
 

DeletedUser23323

Guest
czekajcie cierpliwie do końca tych zmian, na pewno będzie się podobało. Nie tylko będzie można te boginie ubierać, ale i rozbierać. Będzie to wersja tylko dla dorosłych i tylko za złotko. Patrząc na obfitości wypływające ze skromnych tunik będzie się działo...
poproszę też o zeusa w stringach, w końcu sporo graczy to kobiety. :D
 

DeletedUser24557

Guest
Nierzadnice to kobietki, ktore nie dostaly sie do parlamentu. Cycata Hera jest gitara pierwsza klasa de lux.
Przeczytaj sobie, jest swietny komiks o starozytnej Grecji - Batman i Herostrates.
Od razu ci sie ulozy, myslisz, ze kto mu podawal zapalki, Andersen? Tam wiele rzeczy jest wyjasnione, skad np wziela sie nazwa amfora.
Niby wszystko jasne, ale nie wszyscy wiedza, ze od stad glodnych psow walesajacych sie po okolicy.
A wiesz jak tam sie chlalo, ambrozja lala sie hektolitrami i skad nazwa ambrozja. Sprawa jest prosta - erozja mozgu prowadzaca do nieuchronnego przeistoczenia sie w amebe.
A wiesz dlaczego w Grecji nie jedli mirabelek, przeczytaj Batmana to sie dowiesz, bo nie bylo.
I nie mam tu normalnie tych wszystkich histerycznych faktow.
Skoro już wiem skąd czerpiesz wiedzę o świecie, to nie mam nic do dodania...
 

DeletedUser13617

Guest
Nie umiecie się bawić. Żart jak na taką marnawa grę przedni. Wykonanie też.

No ale dziś internety wygrał kto inny
smiley_emoticons_saufen.gif





cd558a225f143dc5f81926e9ec96fb59.jpg
 
Do góry