Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Chciałem tylko poinformować, że 1500 Złoty prezentów zaczyna wkrótce na Grepolis QT.

Chciałem zrobić coś zabawnego i dać komuś oppertunity trochę zaniepokojeni, aby przejść na ostatni weekend wielkanocny imprezy :D

Możesz kliknij na zdjęcie, aby dostać się do konkursu - Powodzenia dla wszystkich uczestników!

 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Zarządcy nie można powołać jako "bonus" chyba że tak zrobią ale bez przesady ludzie...
Kto zdobywa poziom to leci z automatu i tak jak don pisze on się zwyczajnie przedłuża do obecnego ,którego posiadamy.


Korniszon, ostatnio młody same głupoty piszesz.To jeden z łatwiejszych eventów na ,które tak jak jeszcze raz don pisze 15 min poświęcasz... a nawet 5min jeśli jesteś szybki.
smiley_emoticons_hust.gif

Po 1 nie młody bo 32 lata :p ,a po 2 dawno mam zarządcę,a po 3 jakbym był teraz na statku na oceanie to bym neta nie miał(zawód marynarz).Nie każdy ma szansę ukończyć dany event,przeciwieństwa losu się trafiają.Więc proszę o odrobinę wyrozumiałości,peace :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

dziękuje za spam

kjxmkmnealictizscdbdfgbzqaiyramsqwbctyokrctkqlvjujwwfhueiyvjdomayqmxhwzdpqlcmqiffyeiepnibxuucegcptla



mam pytanie
czy inno planuje wprowadzić zmiany w swoich szeregach czy nadal będa takie heca ?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23718

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Dzięki za zapełniona skrzynkę, w końcu ktoś do mnie napisał !
Paranoja ogarnijcie to, chyba ktoś niekompetentny grzebał w systemie... porażka
teraz będę 2 dni kasował...
 
Do góry