Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Podobno istnieje zależność miedzy wielkością gracza a liczbą jednostek, jakie wyklują się z jajka. Czytaj: duży gracz dostanie więcej niż ten mniejszy za to samo. Jak wyglądają te przedziały punktowe? Ile trzeba mieć, aby dostać więcej? W sytuacji, kiedy jestem uznawana za "małą" wolę odczekać i dostać więcej.

zgadza się wielkość nagrody zależy od ilości punktów

nie jestem na 100 %pewny ale mi się wydaje że jest to taki podział na 3 grupy

do 10.000
od 10.001 do 50.000
powyżej 50.001


wielkość bonusu zależy też od szybkości świata
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Taki podzial jest przy misjach wyapowychj. Przy eventach nigdy nikt nie podawal progow punktowych, mozna wnioskowac, ale wg mnie sa one inne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Taki podzial jest przy misjach wyapowychj. Przy eventach nigdy nikt nie podawal progow punktowych, mozna wnioskowac, ale wg mnie sa one inne.

zgadza się od misji wyspowych ale podział do eventu jest taki sam lub podobny
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Sprawdzales to, ze wyrazasz takie opinie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Sprawdzales to, ze wyrazasz takie opinie?

mogę wyrażać swoje opinie kiedy chce i jakie chce

może niektórzy się mniej więcej orientują jak jest, że Ty tego nie wiesz to juz nie moja wina
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Może ktoś z supportu nam powie w takim razie jak ten podział wygląda?
jeśli byłoby tak jak mówi spartakers to jeszcze ujdzie w tłoku, trzeba mieć 5 dobrych miast i już masz ten większy bonus, ale jeśli jest jakaś szersza rozpiętość to moim zdaniem słabo, bo każdy powinien mieć takie same szanse. Osobiście założyłam, że coś za złotko kupie, niezbyt dużo, ale zawsze i niech inni tez kupują, a czemu nie, ale mimo wszystko jeśli jakby nie było wydajemy pieniądze (nawet nieduże) to fajnie byloby dostać to co inni, a nie płacić za to samo, a dostać mniej.
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

przy podboju troii byly wlasnie takie podzialy ktore idealnie bylo widac na harpiach.
wiem bo w trakcie przeskakiwalem z 1przedzialu do drugiego i najpierw mialem 5harpi razy x godzin a pozniej 7 harpii razy x godzin za to gracze +50k mieli harpi 9 pewne i sporawdzone
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Wolę mieć pecha w grze, niż w życiu, tak więc pokuszę się o stwierdzenie, że jest to odwrotnie proporcjonalne:]



1. Zbieranie paszy czy jak to tam nazwać resetuje się o północy, ale rankingi o 20, więc tak nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Poza tym co to miałoby do rzeczy? Można nie mieć już z czego tworzyć jajek jeśli przerobi się wszystko wcześniej, więc tak dziwnie, że jedno resetuje się o 20, a drugie o 24. A o czołówkę biją się pewnie jedynie złotnicy i przerwy zakładam nie robią sobie o 20 :D

Chodzi o to, żeby więcej ludzi miało możliwość kontrolowania rankingu dziennego. Znam osoby, które jajka robią chwilę przed 20 i dokupują składników, co by wygrać nagrodę dzienną. O północy mniej osób miałoby taką możliwość...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

//cytat usuniętego posta//

Może ktoś z supportu nam powie w takim razie jak ten podział wygląda?
jeśli byłoby tak jak mówi spartakers to jeszcze ujdzie w tłoku, trzeba mieć 5 dobrych miast i już masz ten większy bonus, ale jeśli jest jakaś szersza rozpiętość to moim zdaniem słabo, bo każdy powinien mieć takie same szanse. Osobiście założyłam, że coś za złotko kupie, niezbyt dużo, ale zawsze i niech inni tez kupują, a czemu nie, ale mimo wszystko jeśli jakby nie było wydajemy pieniądze (nawet nieduże) to fajnie byloby dostać to co inni, a nie płacić za to samo, a dostać mniej.
raczej nikt z teamu nie udzieli Ci co do tego informacji :) Chyba, że w końcu się ugną, bo co event przerabiane jest to samo na tym forum.
Chodzi o to, żeby więcej ludzi miało możliwość kontrolowania rankingu dziennego. Znam osoby, które jajka robią chwilę przed 20 i dokupują składników, co by wygrać nagrodę dzienną. O północy mniej osób miałoby taką możliwość...
Może i trochę masz racji, ale minuty przed końcem nie wyjdzie się na prowadzenie, no chyba, że ktoś przyzłoci i to solidnie. Też bardziej bym się pokusiła o stwierdzenie, że większość złotników właśnie koło 24 także urzęduje :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Hehe...ale to nie jest mój tok myślenia:) Wyjaśniałem tylko co Shannqa chciała Ci przekazać;) Osobiście też się dziwiłem temu przesłaniu...

EH...chciałem pozbierać sobie składniki i zrobić kilka jajek na raz, ale miasta nowe się podbija, to i dozbroić szybko trzeba:) Czyli nici z nagrody dnia u mnie pewnie, bo złota na to nie wydam...choć te manty kuszą:)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Hehe...ale to nie jest mój tok myślenia:) Wyjaśniałem tylko co Shannqa chciała Ci przekazać;) Osobiście też się dziwiłem temu przesłaniu...

O to dokładnie chodziło :) To moje prywatne przemyślenia, ale dopytam o oficjalne stanowisko w sprawie wyboru godziny :D

zgadza się wielkość nagrody zależy od ilości punktów

nie jestem na 100 %pewny ale mi się wydaje że jest to taki podział na 3 grupy

do 10.000
od 10.001 do 50.000
powyżej 50.001


wielkość bonusu zależy też od szybkości świata

Masz rację. Z tego co pamiętam, podawałam progi na forum podczas Bitwy o Troję - we wszystkich eventach są takie same.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Masz rację. Z tego co pamiętam, podawałam progi na forum podczas Bitwy o Troję - we wszystkich eventach są takie same.

Miał rację, a go zminusowali
smiley_emoticons_biggrin.gif


A wracając do tematu, to jest to trochę dziwne podejście do gry. Jednemu zależy na punktach, drugiemu też, ale na tych za walkę, a nie za budowanie domków. A tu za budowanie domków jeszcze dodatkowe bonusy są...dziwne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

O to dokładnie chodziło :) To moje prywatne przemyślenia, ale dopytam o oficjalne stanowisko w sprawie wyboru godziny :D



Masz rację. Z tego co pamiętam, podawałam progi na forum podczas Bitwy o Troję - we wszystkich eventach są takie same.

poprostu jak się gra to sie wie przecież to nie pierwszy event który działa na tej zasadzie
wystarczy trochę obserwacji i wnioski łatwo wyciągnąć

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Miał rację, a go zminusowali
smiley_emoticons_biggrin.gif


A wracając do tematu, to jest to trochę dziwne podejście do gry. Jednemu zależy na punktach, drugiemu też, ale na tych za walkę, a nie za budowanie domków. A tu za budowanie domków jeszcze dodatkowe bonusy są...dziwne.

minusują mnie takie 2
nie będę wymieniał po nickach

tylko zastanawiam się po co
smiley_emoticons_confusednew.gif


może dzięki temu czują się lepiej ?
jesli tak to
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

104 punkty harmonii zdobył Top1 na Zakros. Zwycięscy gratulujemy 1 poziomu kultury. Z moich obliczeń wynika że bardziej opłacałoby się polecieć Igrzyskami (mając 42 poziom) niż ładować w to zwierze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

kto taki szalony ?
 

DeletedUser18591

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Ja Mam Pytanko z innej beczki.
Czy przewidziano czas pokoju na te święta ?
jeśli tak to od kiedy i do kiedy.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

W święta Wielkanocne nie było nigdy czasu pokoju.
 

DeletedUser18591

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

ok dzięki
 
Do góry